Work-at-Home Job Scam: Przetwarzanie rabatów

Getty / Magictorch

Przetwarzanie rabatów jest bardzo powszechną "szansą na pracę w domu" i jedną bez szans na bycie prawdziwą pracą domową. Jeśli praca typu oline jest reklamowana jako "przetwarzanie rabatów", możesz być pewna, że ​​jest to oszustwo. Tak, rabaty na przetwarzanie są technicznie jednym z zadań wprowadzania danych, które może wykonać pracownik zdalny. Jednak byłby to prosty proces wprowadzania danych, gdyby był legalny - nie byłby czymś, co byłoby zachętą, ponieważ te możliwości rabatowe na przetwarzanie zwykle pojawiają się same.

Jak działa oszustwo

Skandal w tych oszustwach typu "praca w domu" polega na tym, że zarabiasz tylko wypełniając formularze online; wszystko, czego potrzebujesz, jest zapewnione. Oczywiście, te oszustwa wymagają "opłaty" aż 200 $, ale może być mniej (w ogóle każda opłata jest wskazówką, że to oszustwo). Być może to klasyczny oszust przynęty i przełącznika. Wysyłasz 150- 200 $ lub więcej na program, który pozwoli ci "przetworzyć rabaty w domu". W najlepszym razie dostajesz informacje, które można uzyskać za darmo w innym miejscu, o założeniu firmy internetowej lub o samouczku na temat marketingu afiliacyjnego.

A może w najgorszym razie jesteś uzależniony od oszustwa w miejscu pracy, w którym używasz pieniędzy do przetwarzania rabatów, ale nigdy nie otrzymasz zwrotu. Nigdy nie angażuj się w cokolwiek, co wymaga od Ciebie zapłaty, a następnie zwrotu pieniędzy!

How You Can Tell Przetwarzanie rabatów jest oszustwem

Szukając pracy w domu, ważne jest, aby znać charakterystyczne objawy oszustwa w miejscu pracy.

W tym konkretnym schemacie niektóre z nich to:

Podobne Legit Work-at-Home Jobs

Marketing partnerski często okazuje się być tym oszustwem. I chociaż marketing partnerski sam w sobie nie jest oszustwem, to idea, że ​​jest to łatwe. Aby prowadzić marketing afiliacyjny, musisz zbudować stronę internetową o dużym natężeniu ruchu, która nie jest szybkim procesem.

Inna uzasadniona praca w domu jest podobna do wprowadzania danych. Ale wprowadzanie danych jest pełne oszustw i jest to jeden z wielu typów oszustw wprowadzania danych .

Zastrzeżenie: Linki sponsorowane i reklamy w tej witrynie dotyczące ofert pracy lub możliwości biznesowych nie są przeze mnie promowane. Są one generowane automatycznie na podstawie zawartości strony. Co powinieneś wiedzieć o linkach sponsorowanych i reklamach