List z gratulacjami Przykład promocji

Czy któryś z Twoich współpracowników lub partnerów biznesowych otrzymał ostatnio promocję? Rozważ przesłanie listu z gratulacjami, aby potwierdzić i świętować dobre wieści. Oprócz tego, że jest to piękny gest, który na pewno docenisz, list z gratulacjami pozwala odbiorcy wiedzieć, że zależy ci na jego karierze i szczęściu. To także świetny sposób na pozostawanie w kontakcie z osobami, z którymi nie możesz regularnie się kontaktować lub z którymi możesz się kontaktować.

Co uwzględnić w broszurze z gratulacjami

Oto kilka rzeczy, które możesz dołączyć do listu z gratulacjami:

Twój list może być krótki i prosty - najważniejszą rzeczą do napisania są twoje życzenia i gratulacje. Możesz wysłać list za pośrednictwem poczty elektronicznej lub poczty; dodaje trochę osobistego akcentu, jeśli poświęcisz czas na napisanie swojej notatki na zakupionej karcie lub ładnej papeterii.

Użyj poniższych przykładów z gratulacjami, aby pomóc Ci zacząć pisać własny list do promowanego kolegi, dostosowując je do własnych relacji z odbiorcą.

Promocyjne listy z gratulacjami

Osobisty list z gratulacjami Przykład promocji (formalny, firmowy lub e-mailowy)

Twoje imię
Tytuł
Organizacja
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy

Data

Nazwa
Tytuł
Organizacja
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy

Drogie imię,

Z wielką przyjemnością dowiedziałem się o waszej niedawnej promocji dla Dystryktu Sales Manager poprzez aktualizację wczoraj na LinkedIn.

Odziedziczysz wspaniały zespół i jestem pewien, że twoja zdolność do motywowania innych sprawi, że będą jeszcze bardziej wydajni i wydajni. Oczekuję, że usłyszymy o jakimś gwieździstym wzroście sprzedaży na konferencji regionalnej w przyszłym roku.

Gratulacje i powodzenia na nowej pozycji - w przód iw górę!

Z poważaniem,

Twoje imię

Osobisty list z gratulacjami Przykład promocji (nieformalny, na kartę lub materiały piśmienne)

Data

Drogie imię,

Właśnie usłyszałem wspaniałą wiadomość od Sue, że zostałeś wybrany na asystentkę wykonawczą Pani Williams - gratuluję tej zasłużonej promocji!

Będziemy tęsknić za tobą tutaj w dziale przyjęć. Dziękuję bardzo za to, że zawsze staram się pomagać innym, gdy pojawiają się terminy. Twoja wesoła natura i nikczemne poczucie humoru dodają światła do każdego dnia pracy; Nie wiem, jak kiedykolwiek będziemy w stanie cię zastąpić.

Gratulacje jeszcze raz - wróć i zobacz nas często, proszę!

Wszystkiego najlepszego,

Twoje imię

Więcej listów z gratulacjami
Czy nie masz pewności, jak wyrazić się w piśmie do znajomego biznesu? Oto kilka przykładów z gratulacjami, które można wykorzystać, aby wyrazić gratulacje za awans, nową pracę i inne osiągnięcia związane z zatrudnieniem.

Próbki liter
Te próbki listów, w tym listy motywacyjne, listy z podziękowaniami, listy z podziękowaniami, listy uzupełniające, listy akceptacji i odrzucenia pracy, listy rezygnacyjne, listy z podziękowaniami, listy biznesowe i więcej przykładów dobrych listów zatrudnienia, pomogą ci w przeprowadzeniu wywiadu, kontynuacji i zajmuj się całą korespondencją związaną z zatrudnieniem, którą musisz napisać.

Pamiętaj, że mają one służyć po prostu jako modele; musisz je dostosować, aby odzwierciedlić własne okoliczności.