Dlaczego Millennials powinni lubić karierę w egzekwowaniu prawa?

W jaki sposób praca w policji może sprostać oczekiwaniom nowej generacji

Departamenty policji w Stanach Zjednoczonych od dawna stoją przed wyzwaniami rekrutowania dobrze wykwalifikowanych kandydatów na wolne stanowiska w zakresie egzekwowania prawa. Jednocześnie agencje zmagają się z nadużywaniem, gdy coraz więcej członków pokolenia wyżu demograficznego przechodzi na emeryturę. Jednak badanie z 2015 r. Może pokazać srebrną podszewkę.

Firma Accenture rzuciła okiem na to, czego poszukiwali absolwenci z 2015 roku w swojej pracy i czy spełniono oczekiwania absolwentów z poprzednich lat.

Odkrycia sugerują, że dzięki odpowiedniej artykulacji organy ścigania mogą wysłać wiadomość do młodych ludzi wchodzących na rynek pracy, aby dać im do zrozumienia, że ​​praca w policji może być dokładnie tym, czego szukają.

Co Millennials chce w pracy: Zła nowina dla egzekwowania prawa?

Kluczowe wyniki badania wskazały, że podczas gdy znaczna większość nowych absolwentów badała perspektywy pracy przed wyborem głównego i odbyła staż w celu zdobycia odpowiedniego doświadczenia przed poszukiwaniem pracy , wielu uważa, że ​​są oni niepełni zatrudnieni, zarabiając dużo poniżej wynagrodzenia czego się spodziewali i nie otrzymali formalnego przeszkolenia, o którym sądzą, że muszą dobrze wykonywać swoją pracę.

Mówi się również, że woleliby rezygnować z lepiej płatnej pracy z dużą korporacją dla mniejszej firmy z bardziej pozytywnym środowiskiem pracy i możliwościami kontynuowania edukacji i rozwoju.

Na pierwszy rzut oka wyniki te mogą wyglądać złą wiadomością dla departamentów policji.

Jednak z właściwej perspektywy rekruterzy organów ścigania mogą wykorzystać te informacje, aby pokazać tysiącom lat, dlaczego chcą zostać policjantami .

Akcentowanie pozytywów

Zasadniczo ankietowani respondenci zasadniczo powiedzieli, że chcą tego, czego większość ludzi chce w pracy: przyzwoitej pensji, przyjemnej pracy z pomocnymi szefami i współpracownikami oraz możliwości uczenia się i przechodzenia w górę łańcucha.

Właśnie tego mogą zaoferować kariery w działaniach policji.

Choć zbyt często postrzegany jest jako sztywny, zorganizowany i stagnacyjny wybór kariery zawodowej, w rzeczywistości zadania organów ścigania są bardzo elastyczne w odniesieniu do godzin pracy i obowiązków służbowych.

OK, zapłać?

Mimo że początkowe wynagrodzenie nie byłoby uważane za wysokie, większość działów oferuje pewną miarę planu płatności krokowych, w którym urzędnicy zarabiają więcej w oparciu o lata pracy. Wynagrodzenia są często zgodne z tym, co zarabia wielu innych absolwentów szkół wyższych - czasem nawet więcej.

Awans edukacyjny

Podczas gdy praca policyjna jest jedną z wielu ścieżek w sądownictwie karnym, które niekoniecznie wymagają wykształcenia , absolwenci uczelni wkrótce zobaczą, w jaki sposób ich wykształcenie może pomóc im w osiągnięciu jeszcze większego sukcesu w karierze.

Opcje treningowe obfitują

Jeśli chodzi o szkolenia formalne i kształcenie ustawiczne, kilka zawodów oferuje taki sam poziom szkoleń, jaki jest oferowany funkcjonariuszom policji.

Kandydaci spędzają 6 miesięcy lub dłużej w akademii policyjnej , a następnie przechodzą do obszernego programu szkolenia w terenie - gdzie wprowadzają naukę w klasę do praktyki - zanim zostaną umieszczeni w pracy i na patrol solo. Po rozpoczęciu prawdziwej pracy policjanci mają możliwość uczestniczenia w szkoleniach przez cały okres kariery zawodowej, co może pomóc im awansować i specjalizować się.

Pozytywne środowisko

Wewnątrz organów ścigania jest kilka słabo strzeżonych tajemnic. Po pierwsze policja może być zabawna. Niebezpieczny? Tak. Ważny? Absolutnie. Szlachetny? Oczywiście. Ale także satysfakcjonujące i przyjemne, głównie dzięki wewnętrznym nagrodom, które towarzyszą innym.

Innym sekretem jest koleżeństwo, które pochodzi z bycia częścią społeczności organów ścigania. Istnieje kilka zawodów, które oferują takie samo poczucie przynależności, jakie zapewnia praca w policji.

Jasna droga do sukcesu

Wreszcie, kariery w egzekwowaniu prawa zazwyczaj oferują wyraźnie określone ścieżki do awansu. Istnieją zasady i zasady, które zwykle dokładnie określają, co muszą robić urzędnicy, aby uzyskać awans, umożliwiając pracownikom awans w ich własnym tempie.

Właściwy wybór dla następnej generacji

Najważniejsze jest to, że kariery w organach ścigania faktycznie oferują dokładnie to, czego szuka wielu nowych absolwentów szkół wyższych.

Sztuczką - i wyzwaniem - dla departamentów policji jest przekazanie wiadomości dla nowej generacji pracowników.