US Military Rank and Insignia Chart - Oficer

 • 01 Oficer Rangi wojska

  Armia, siły powietrzne, oficer USMC Ranga i Insignia Army - Air Force - USMC.

  Zlecona ranga oficera

  Ponieważ zanim Stany Zjednoczone były oficjalnie krajem, nasz pierwszy generał George Washington dostrzegł potrzebę posiadania szeregów i zauważalnych insygniów, aby odróżnić oficerów od zaciągniętych, ponieważ nie było mundurów. Od tego czasu insygnia szeregów zawierały takie symbole, jak pióra, skrzydła, paski i efektowne mundury. Nawet noszenie różnych broni oznaczało rangę. Odznaki rangi noszono na czapkach, ramionach i wokół talii i klatki piersiowej.

  Amerykańskie wojsko zaadaptowało większość brytyjskich insygniów rangi. Przed wojną rewolucyjną, Amerykanie wiercili się strojami milicji opartymi na brytyjskiej tradycji. Żeglarze podążali za przykładem najbardziej udanej marynarki wojennej w tamtych czasach - Royal Navy.

  Tak więc Armia Kontynentalna miała szeregowców, sierżantów, poruczników, kapitanów, pułkowników, na przykład generałów.

  Trzy gałęzie służby, które dzielą te same szeregi po imieniu i insygniach, to armia, siły powietrzne i korpusy piechoty morskiej. Rangi, tytuły i obroże są takie same dla tych gałęzi. Jednak marynarka wojenna ma te same urządzenia obroży dla swojego systemu rankingowego.

  Rangi oficerów armii, sił powietrznych i oficerów USMC

  O-1: Porucznik (2 Lt)

  O-2: Porucznik (1 Lt)

  O-3: Captain (Capt)

  O-4: Major (Maj)

  O-5: Porucznik (Lt Col)

  O-6: Colonel (Col)

  O-7: Generał brygady (Generał brygady)

  O-8: Generał dywizji (generał major)

  O-9: Generał porucznik (por. Gen)

  O-10: Ogólne (Gen)

  O-11: Generał armii - Podczas wojny prezydent może mianować generała armii (5 gwiazdek). Poprzednie pięć startów Generałowie to:

  • George Marshall

  • Douglas MacArthur

  • Dwight D. Eisenhower

  • Henry H. Arnold

  • Omar Bradley

  Jak zostać oficerem

  Zostanie oficerem również ewoluowało przez lata. Istnieje wiele programów oficerskich niż osoba cywilna lub osoba zarejestrowana może wziąć udział w tym wydarzeniu, aby zostać oficerem. Istnieją programy takie jak marynarz w programie Admiral w marynarce wojennej lub w programie lotnictwa i szkolenia dla marynarzy (AECP), w których marynarka wojenna i lotnictwo przyznają stypendium w college'u osobie, która uczęszcza do college'u (gdy nadal jest zapisana) i otrzymuje wynagrodzenie i czesne, zakwaterowanie i wyżywienie. Musisz być wyjątkowym kandydatem, ponieważ programy te są bardzo konkurencyjne. Innymi sposobami na zostanie oficerem są trzy główne programy dla oficerów:

  ROTC - Korpus Szkoleniowy Oficerów Rezerwacji - programy ROTC są dołączane do szkół wyższych i zazwyczaj reprezentowane są wybrane gałęzie usług. Niektóre uczelnie mają wszystkie oddziały. Najpierw musisz zostać wybrany do college'u, a jeśli masz wysokie kwalifikacje, wojsko zapłaci za twoją uczelnię, podczas gdy nauczysz się, jak być członkiem wojska podczas twoich czterech lat w programie.

  Service Academy - Akademia Sił Powietrznych, Akademia Marynarki Wojennej (Marynarki Wojennej i USMC), Akademia Wojskowa (Army), Akademia Straży Przybrzeżnej, a także Akademia Marynarki Handlowej (opcja służby wojskowej) przygotowuje młodych mężczyzn i kobiety do służby w wojsku w czteroletni program studiów, który jest darmowym czesnym, pokojem i wyżywieniem.

  OCS - Officer Candidate School może być zarówno dla osób cywilnych, jak i dla osób z wyższym wykształceniem. W zależności od branży usług, OCS to zazwyczaj 14-16 tygodni intensywnego treningu - zarówno fizycznego, akademickiego, jak i taktycznego.

  Powyższa lista jest głównym sposobem na zostanie oficerem w wojsku. Większość z nich bierze udział w programach ROTC, przygotowując się do pełnienia ról przywódczych w służbach wojskowych. Niektórzy uczęszczają do akademii usług (West Point, Akademia Marynarki Wojennej, Akademii Sił Powietrznych, Akademii Straży Przybrzeżnej i Akademii Merchant Marine), a także uczęszczają do Szkoły Kandydatów na Oficerów . Istnieją jednak mniejsze programy, takie jak Limited Duty Officer for the Navy, a także programy Warrant Officer dla zarejestrowanych osobistych, aby rozwijać swoje kariery.

 • 02 ranga oficerów marynarki i straży przybrzeżnej

  Chorąży do Admiral Ranks and Insignia. wykres

  Szeregi amerykańskiej marynarki wojennej są podobne do innych usług tylko w obroży. Deski barowe i rękawy wykorzystujące sztangę oznaczają różne stopnie w marynarce i straży przybrzeżnej.

  Poniżej znajdują się kategorie oficerów marynarki i straży przybrzeżnej od najniższej do najwyższej:

  O-1: Ensign (ENS)

  O-2: Lieutenant Junior Grade (LTjg)

  O-3: Porucznik (LT)

  O-4: Lieutenant Commander (LCDR)

  O-5: Dowódca (CDR)

  O-6: Kapitan (CAPT)

  O-7: Rear Admiral (dolna połowa RADM)

  O-8: Rear Admiral (górna połowa RADM)

  O-9: Vice Admiral (VADM)

  O-10: Admirał (ADM)

  O-11: Flota Admirał (FLT ADM) - W czasie wojny prezydent mianuje admirała floty i piątą gwiazdę dla zasłużonego admirała, który będzie dowodził wszystkimi operacjami marynarki wojennej. Admirał Floty podczas drugiej wojny światowej to:

  • William D. Leahy
  • Ernest J. King
  • Chester W. Nimitz
  • William F. Halsey, Jr.
 • 03 Szkolenie oficerów wojskowych

  Wiertło ROTC firmy West Point / Army.

  Kadet Greg Zieliński, czołowy członek rangi seniorów w 2005 r., Daje dowódcę West Point, trzygwiazdkowego generała Williama Lennoxa, zaimprowizowaną odprawę podczas zawodów w Sandhurst. Ponad 70% absolwentów będzie prowadzić wojska w ciągu roku. (Zdjęcie: Andrew Lichtenstein / Corbis via Getty Images)