Jak zdobywać i nosić Odznaka Armii dla Sprawności Fizycznej

Odznaka Army Physical Fitness

Wikimedia Commons / Public Domain

W przypadku członków służby wojskowej uzyskanie dobrych wyników w dwutygodniowym testach sprawnościowych jest wymogiem do rangi, aw niektórych przypadkach do pozostania w służbie. Są jednak członkowie, którzy w teście sprawnościowym osiągają wyniki powyżej średniej - nawet osiągają maksymalny poziom w swojej grupie wiekowej. W celu uzyskania lepszych wyników, dla tych członków serwisu istnieją zachęty z dodatkowych dni wolności, instruktor PT, instruktor PT, Master of Fitness Trainer i oczywiście Physical Fitness Badge .

Zachęty dla wysokiej wydajności

Na poziomie dowodzenia oficer dowodzący może udzielić następujących zachęt tym, którzy zdobywają 270-300 w ramach dwumiesięcznego testu sprawności fizycznej sił zbrojnych (APFT):

Żołnierze uzyskujący wynik PT 300 z 100 punktami w każdym wydarzeniu podczas rekordowego testu sprawności fizycznej sił zbrojnych (APFT) kwalifikują się do następujących zachęt:

za. Karnet czterodniowy.

b. Prowadzić indywidualne PT dwa dni (wtorek i czwartek) na tydzień.

do. Weź udział w kursie szkoleniowym Master Fitness.

Żołnierze uzyskujący wynik PT 270 lub wyższy z 90 punktami w każdym wydarzeniu podczas rekordowego APFT kwalifikują się do następujących zachęt:

za. Trzydniowy karnet.

b. Prowadzić indywidualne PT jeden dzień (wtorek) na tydzień.

5. Żołnierze zapisani do Programu Kompendencji Ciała Wojskowego i awarie APFT, które odnoszą się do APFT, nie kwalifikują się do zachęt.

Informacje o łatce doskonałości fizycznej

Opis: Łatka jest ciemnoniebieskim krążkiem o średnicy 1 5/8 cala (4,13 cm), obrzeżonym ciemnoniebieskim; żółta stylizowana postać ludzka z rozpostartymi ramionami przed reprezentacją herbu Stanów Zjednoczonych przedstawiającą sześć gwiazdek (po trzy z każdej strony figury) i trzynaście przemiennych białych i czerwonych pasków, wszystkie otoczone niebieskim paskiem z napisem "FITNESS FITNESS" u góry i "EXCELLENCE" poniżej rozdzielone po obu stronach gwiazdką, wszystkie granatowe; obszyty granatową obwódką o średnicy 1/8 cala (0,32 cm).

Całkowita średnica wynosi 2 5/8 cala (6,67 cm).

Symbolika : Wewnętrzna tarcza nawiązuje do herbu Stanów Zjednoczonych. Stylizowana postać ludzka podkreśla znaczenie osiągnięcia sprawności fizycznej i sprawności fizycznej we współczesnej armii.

Kryteria przyznania nagrody : Odznaka przyznawana jest żołnierzom, którzy uzyskają minimalny wynik 270, z minimalnym wynikiem 90 na każde zdarzenie, testu sprawności fizycznej sił zbrojnych (APFT) i spełniają wymogi kontroli masy w AR 600-9.

Żołnierze są zobowiązani do spełnienia powyższych kryteriów w każdym nagranym teście, aby kontynuować noszenie odznaki.

Data zatwierdzenia: Odznaka sprawności fizycznej została ustanowiona przez Sekretarza Armii w dniu 25 czerwca 1986 r. I przyznana w dniu 1 października 1986 r.

Polityka dotycząca odzieży: Odznaka sprawności fizycznej jest dozwolona tylko jako odznakę na szmatce i będzie nosić wyłącznie na mundurze do ćwiczeń fizycznych. Będzie noszony centralnie po lewej stronie, nad biustem, trenczu lub bluzy treningowej.

Nie jest obowiązkowe noszenie odznaki Physical Fitness, ale wielu zmotywowanych żołnierzy armii nadal nosi ją z dumą.