Przegląd Akademii Policji

Czego można się spodziewać po zapisaniu się na akademię policyjną

Timothy Fadek / Getty Images

Istnieją setki ścieżek kariery, które można podjąć w dziedzinie kryminologii , a wiele z nich to zaprzysiężone prace organów ścigania. Kariera zajmująca się egzekwowaniem prawa oferuje wiele korzyści, których nie znajdziesz na innych stanowiskach, w tym na wcześniejszą emeryturę , wyraźne możliwości awansu i różnorodności zawodowej. Zanim będziesz mógł w pełni wykorzystać swoją karierę jako funkcjonariusz organów ścigania, w tym zostać detektywem lub pracować w łańcuchu, musisz przejść przez akademię policyjną.

Zaczynając od dołu: Rekruci policyjni

Organy ścigania mają struktury rang, które są bardzo podobne do wojska . Zazwyczaj łańcuch dowodzenia departamentu policji zaczyna się od stopnia oficera lub zastępcy , lub w przypadku agencji państwowych, żołnierza. W szeregach będą sierżanci, porucznicy, kapitanowie i majors. Na dole drabiny znajduje się rekrut policyjnej akademii.

Akademie Policyjne są uczelniami

Przede wszystkim policyjne akademie są miejscami nauki. Każde państwo ma inne wymagania dotyczące obowiązkowego programu nauczania i godzin szkolenia, jakie musi mieć rekruta przed uzyskaniem egzekwowania prawa lub certyfikacji POST. Zazwyczaj rekrutowani naukowcy spędzą ponad 800 godzin na szkoleniu, zanim ukończą szkołę. Większość tej instrukcji odbywa się w klasie.

Nauczyciele akademicy są bardzo ważni w szkoleniach akademii policyjnej. Rekruci zazwyczaj biorą co najmniej jeden test w tygodniu, gdy są w akademii i obowiązują surowe zasady dotyczące uzyskiwania pozytywnego wyniku.

Na przykład na Florydzie, rekruci muszą otrzymać 80% lub więcej na każdym teście, gdy są w akademii. Jeśli nie zdołają uzyskać 80% na żadnym teście, muszą opuścić akademię. Rozwijanie skutecznych nawyków w nauce jest niezbędne dla powodzenia akademii.

Zapisanie się do Akademii Policji oznacza trudne czasy

Oprócz wymagań akademickich, rekruci muszą być biegli w kilku obszarach uważanych za "wysokie zobowiązania". Tematy te obejmują broń palną , taktykę obronną, pierwszą pomoc i operacje pojazdu.

Kursy wysokiej odpowiedzialności obejmują długie i wyczerpujące dni. Rekruci mogą spędzać gorące letnie dni na zewnątrz w zasięgu broni palnej lub mogą pocić się na macie w taktyce defensywnej. Ze względu na intensywność treningu, urazy są powszechne.

Różne typy akademii policyjnych

Rodzaj akademii, do której uczęszcza rekrut, ma wiele wspólnego z tym, jak może wyglądać codzienne życie rekruta. W niektórych państwach szkolenie policji jest zdecentralizowane i prowadzone w lokalnych szkołach lub akademiach.

Te akademie zwykle odzwierciedlają bardziej kolegialną atmosferę. W innych może być jedna akademia policyjna, która zapewnia szkolenia z zakresu egzekwowania prawa dla całego stanu. Niektóre agencje policyjne mogą prowadzić własną akademię.

Organy ścigania, które posiadają własne akademie, zwykle mają najbardziej rygorystyczne szkolenia, ponieważ ich rekruci są zatrudniani również jako pracownicy . Dzięki temu agencja może sprawować większą kontrolę nad swoimi rekrutami i narzucić bardziej rygorystyczne standardy dyscyplinarne.

Te akademie są zwykle prowadzone podobnie jak w wojskowym stylu, gdzie push-upy, lifting nóg i inne formy fizycznego wysiłku są używane jako środek korygowania nawet drobnych wykroczeń.

Życie jako rekrut policyjny

Dzień z życia rekruta akademii może obejmować pobudkę 5:00 rano na trening fizyczny rano.

Może to być poranny bieg lub gimnastyka. Po PT rekruta będzie jadł śniadanie, a następnie przez krótki czas, aby się umyć, wykąpać, ogolić iw mundurze na cały dzień. Przed zajęciami może być poranna inspekcja i push-up dla naruszenia zasad.

Szkolenie Akademii Policyjnej jest warte każdej minuty

Życie w Akademii jest wyczerpujące i wyczerpujące, ale jest też zabawne. W akademii powstają wspomnienia i przyjaźnie, które będą trwać znacznie dłużej niż twoja kariera.

Ci, którzy są w stanie to wytrzymać, stają się mądrzejsi i silniejsi w swoich wysiłkach. Akademia policyjna przygotowuje rekrutów, by stawili czoła stresom i rygorom pracy policji i jest to niezbędny pierwszy krok ku udanej karierze w egzekwowaniu prawa .