Pierwszy dzień Akademii Policyjnej

Jak będzie wyglądał Twój pierwszy dzień w Akademii Policyjnej?

Rozpoczęcie nowej kariery zawsze przynosi mieszane uczucia. Jesteś podekscytowany uczeniem się nowych rzeczy i może trochę boisz się nieznanego. Jest to jeszcze bardziej prawdziwe dla tysięcy rekrutów policyjnych w całym kraju, którzy zgłaszają się na pierwszy dzień w akademii policyjnej , zastanawiając się przez cały czas, jak będzie wyglądać.

Przetrwanie pierwszego dnia w Akademii Policyjnej

Niezależnie od tego, czy spędziłeś ostatnie 4 lata na studiach, zdobywając tytuł magistra w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, czy przez ostatnie 20 lat w karierze wojskowej , nigdy nie będziesz w pełni gotowy na to, co przyniesie pierwszy dzień w akademii.

Jeśli myślisz o życiu w akademii lub przygotowujesz się do rozpoczęcia treningu, oto kilka wskazówek, jak przetrwać dzień 1 jako rekrut policyjny.

Akademia Policyjna może być myląca

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, będzie to, że będą krzyczeć i to dużo. Kiedy zgłosisz się do akademii, zostaniesz prawdopodobnie powitany przez grupę instruktorów, którzy mają na myśli biznes.

Będą szczekać polecenia z prędkością błyskawicy i łatwo będzie się zdezorientować i zdenerwować. Nie rób tego. Używaj swojego umysłu, myśl krytycznie i postępuj zgodnie z nim.

Znajdź swoje wojskowe łożysko, szybko

Najprawdopodobniej ty i twoi nowi koledzy z klasy akademickiej otrzymacie rozkaz przygotowania się i zrobienia tego szybko. Nieuchronnie niektórzy z twoich kolegów będą mieli wcześniejsze doświadczenia wojskowe i natychmiast odpowiedzą. Znajdź miejsce, w którym wszyscy się tworzą i wchodzą z nimi.

Kiedy wpadniesz w formację, ustaw się w szeregu tak, abyś był nawet z osobą po twojej prawicy, oddaloną od nich o rękę.

Natychmiast podejdź do pozycji z uwagą, kciukami wzdłuż szwów spodni, podbródkiem, oczami do przodu i stopami pod kątem 45 stopni.

Nie ruszaj się z tej pozycji, chyba że otrzymasz takie polecenie. Nie rozglądaj się i nie ruszaj rękami ani głową. Co najważniejsze, nie blokuj kolan; jeśli to zrobisz, zemdlejesz.

Zaufaj mi.

Jeśli jesteś rekrutem policji, planuj, że się nie mylisz. Dużo.

Zrozum, że cokolwiek robisz, prawdopodobnie będzie źle. Spodziewaj się, że zostaniesz okrzyknięty. Kiedy to zrobisz, zrób wszystko krok po kroku i zrozum to, czym jest: sposobem na uzyskanie kontroli i zaszczepienie dyscypliny szybko, wydajnie i skutecznie.

Jeśli zostaniesz zapytany, dlaczego zrobiłeś cokolwiek, co zwróciło uwagę instruktora na ciebie, zdaj sobie teraz sprawę, że nie ma właściwej odpowiedzi. Cokolwiek robisz, unikaj pokusy, by odezwać się lub spróbować wyjaśnić siebie. Wszelkie udzielone odpowiedzi powinny być krótkie, słodkie i na temat.

Upewnij się, że używasz swoich manier

Jeśli nie wychowałeś się w domu, który wymagałby od ciebie "tak, proszę pana" i "nie, proszę pana", to zacznij przywyknąć do wypowiadania tego teraz. Oficerowie uczą się traktować wszystkich, z którymi się spotykają, z najwyższym szacunkiem, a zaczyna się od zwracania się do nich jak do "sir" lub "madam". Jeśli masz problemy z pamięcią, aby to zrobić, nie martw się; instruktorzy chętnie Ci przypomną.

Przygotuj się na spełnienie wymagań sprawności fizycznej Akademii Policji

Jeśli nie jesteś teraz w formie, będziesz chciał szybko tam dotrzeć. Instruktorzy Akademii będą krzyczeć i krzyczeć, ale nigdy cię nie uderzą. Zamiast tego, gdy jeden lub więcej kolegów z klasy zepsuje się - i pewni, będą - można spodziewać się, że robią dużo pompek.

Jeśli twoje ramiona zbytnio się zmęczą, aby utrzymać cię w pozycji przedniego pochylni, istnieje również rozwiązanie tego problemu. Po zbyt wielu pompkach, spodziewaj się, że skończysz na plecach, wykonując trzepnięcia.

Te formy ćwiczeń fizycznych są doskonałym sposobem na zaszczepienie zarówno psychicznej, jak i fizycznej dyscypliny. Nauczą cię także, jak przepychać ból i dyskomfort, aby wykonać zadanie. Co ważniejsze, mogą pomóc przetrwać brutalne spotkanie, gdy dojdziesz do drogi.

Policing Oznacza papierkową robotę, papierkową robotę, papierkową robotę

Nie chodzi tylko o wrzaski, pompki i podnoszenie nóg. Istotne są również sprawy administracyjne, które należy uwzględnić.

Będzie mnóstwo formularzy do wypełnienia i wprowadzenie do programu nauczania. Podpiszesz oświadczenia potwierdzające, że otrzymałeś swoje podręczniki i że wiesz, czego się od ciebie oczekuje.

Przeczytaj wszystko uważnie, ponieważ później poniesiesz za to odpowiedzialność.

Osiągnięcie sukcesu w Akademii Policyjnej

Pamiętajcie, że instruktorzy akademii policyjnej nie mogą was odstraszyć ani zranić. Ich celem jest przygotowanie Cię do trudnej kariery.

Dzień z życia policjanta wymaga wytrzymałości, dyscypliny i twardej skóry. Pierwszy dzień w akademii ma na celu przygotowanie cię do sukcesu i pomóc ci w pełni wykorzystać swój potencjał jako oficer policji .