Kariera jako agent Secret Service

Dowiedz się, co to znaczy być agentem w amerykańskiej tajnej służbie

Świetne wynagrodzenie, świetne świadczenia i fascynująca praca. Wszystkie te można znaleźć w karierze agenta United States Secret Service . The Secret Service to wiodąca agencja usług ochroniarskich, świadcząca usługi w zakresie bezpieczeństwa i dyktatorskiej ochrony prezydentowi i wiceprezydentowi Stanów Zjednoczonych oraz wysokiej rangi zagranicznym gościom, od premierów po papieża.

Choć prawdopodobnie najbardziej znany z ich kluczowej roli w ochronie lidera wolnego świata, agenci Secret Service odgrywają ogromną rolę w zapewnieniu integralności infrastruktury finansowej kraju.

Wcześniejsza część Departamentu Skarbu USA przed ich przeniesieniem do Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego , amerykańska tajna służba bada przestępstwa finansowe, oszustwa związane z papierami wartościowymi i, być może, najbardziej znane, fałszywe waluty.

Przy tak interesujących i ważnych podwójnych rolach w społeczności organów ścigania, nie ma się co dziwić, że tajne służby będą popularnym wyborem dla tych, którzy szukają pracy w organach ścigania . Jeśli interesuje Cię ta ekscytująca kariera, będziesz chciał wiedzieć, jak zostać tajnym agentem.

Minimalne wymagania dla tajnych agentów usług

Zanim pomyślisz o wypełnieniu podania o pracę , musisz się upewnić, że spełniasz minimalne kwalifikacje. Oto, co musisz zrobić, aby ktokolwiek spojrzał na Twoją aplikację:

Pamiętaj, to tylko po to, żeby zobaczyć twoją aplikację. Sekretariat USA jest bardzo konkurencyjny i aby przejść przez proces rekrutacji do Akademii, musisz być najlepszym kandydatem, jaki możesz być.

Tajni agenci usług Cechy i referencje

Jeśli spełniasz minimalne kwalifikacje, następnym krokiem jest upewnienie się, że posiadasz kwalifikacje i kwalifikacje do konkurowania.

Aby przejść do przodu w procesie rekrutacji, musisz mieć przynajmniej licencjat z akredytowanej uczelni i wykazać się "wyższym wykształceniem". Tajna służba oczekuje, że uzyskasz GPA w wysokości 3,0 lub wyższej, ukończysz w jednej trzeciej klasy lub jesteś członkiem krajowego środowiska akademickiego.

Jeśli twoje lata studiów licencjackich nie były najjaśniejszym okresem w twojej karierze akademickiej, nadal możesz się zakwalifikować, mając co najmniej 18-miesięczne ukończenie studiów, tytuł magistra lub wcześniejsze doświadczenie zawodowe związane z pracą, o którą się ubiegasz. Odpowiednie doświadczenie dla aspirujących agentów tajnych służb może obejmować pracę jako detektyw lub badacz lub inne prace, w których obowiązki obejmowały podobne prace śledcze i organy ścigania.

Testowanie dla agentów Secret Service

Jeśli masz dane uwierzytelniające i kwalifikacje, których szuka Secret Service; następnym krokiem jest wykonanie serii testów, aby sprawdzić, czy masz wszystko, czego potrzeba, aby wykonać zadanie. Pierwszym testem jest Egzamin dla agentów skarbowych. Jest to podstawowy test umiejętności, który mierzy czytanie ze zrozumieniem, rozumowanie, umiejętności matematyczne i zdolności badawcze . Będziesz także uczestniczyć w ocenie pisania raportu, aby zmierzyć swoje umiejętności pisania.

Oprócz pisemnych egzaminów i ocen, musisz przygotować się do serii ustnych wywiadów mających na celu ocenę umiejętności komunikacji werbalnej oraz umiejętności i chęci odniesienia sukcesu w karierze.

Wymagania dotyczące sprawności fizycznej dla agentów Secret Service

Wszystkie kariery ścigania mogą być wymagające fizycznie, ale rygory związane z ochroną dygnitarian w szczególności wymagają od agentów Secret Service doskonałej kondycji. Jeśli Twoim celem jest zostać agentem Secret Service, musisz przygotować się do oceny sprawności fizycznej i najtrudniej pracować, aby uzyskać jak najlepszą kondycję fizyczną.

Test sprawności fizycznej Secret Service składa się z pompek, przysiadów, chin-ups i biegu na 1,5 mili. Zostaniesz oceniony na podstawie liczby pompek, przysiadów i podciągnięć, które możesz wyeliminować i jak szybko możesz ukończyć bieg.

Nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć trening fizyczny, więc jeśli jest to kariera poważnie podchodząca do celu, skonsultuj się z lekarzem i rozpocznij rutynę aktywności fizycznej obejmującą ćwiczenia sercowo-naczyniowe, bieganie i trening siłowy.

Badanie w tle dla tajnych agentów usług

Osoby odpowiedzialne za ochronę prezydenta muszą mieć nieskazitelny charakter i być w stanie zakwalifikować się do tajnej odprawy. Aby upewnić się, że jesteś najlepszą osobą do wykonania tej pracy, przejdziesz szczegółową i obszerną weryfikację .

Kontekstowe dochodzenie w ramach tajnej służby obejmuje sprawdzenie historii kryminalnej, sprawdzenie statusu kredytowego i finansowego, weryfikację historii pracy i wcześniejsze wywiady z pracodawcami. Jeśli masz zaległe długi, niespłacone kredyty studenckie, wcześniejsze przestępstwa zbrodni lub wcześniejsze zażywanie narkotyków, możesz zostać zdyskwalifikowany z procesu zatrudnienia.

Część sprawdzianu będzie obejmowała egzamin na wariografie . Podczas poligrafu najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest, szczerze mówiąc. Jeśli badacz wykrywa wykroczenie, możesz być pewny, że nie dostaniesz pracy. To nie jest gwarancja, że ​​uczciwość cię zatrudni, ale nieuczciwość nie będzie tolerowana.

Testy medyczne dla agentów Secret Service

Aby upewnić się, że jesteś wystarczająco zdrowy dla tej pracy, Secret Service przeprowadzi Cię przez badanie fizykalne. Lekarze sprawdzą między innymi wzrok i słuch, a także ciśnienie krwi i serce. Celem jest uniknięcie zatrudniania osoby, która może być zagrożona zranieniem lub gorzej z powodu złego stanu zdrowia. Jeśli wszystko się skończy, będziesz o krok bliżej Akademii.

Akademia Secret Service

Jeśli po długim procesie zatrudniającym Secret Service zadecyduje, że jesteś osobą, której szukają, zostaniesz wysłany do Akademii. Przedstawiciele Secret Service przechodzą intensywny proces szkoleniowy, rozpoczynając od 17 tygodni szkolenia dla agentów specjalnych w federalnym centrum szkoleniowym ds. Egzekwowania prawa w Glynco w stanie Georgia .

Po szkoleniu agentów specjalnych agenci ds. Rekrutacji są wysyłani do ośrodka szkoleniowego James J. Rowley w Secret Service poza Washington, DC. Będziesz popychany fizycznie i psychicznie, przygotowując się do konkretnych obowiązków związanych z pracą jako agent Secret Service.

Zostać agentem Secret Service

Potrzeba wiele ciężkiej pracy i poświęcenia, aby przygotować się do kariery agenta Secret Service, ale nagrody są warte, jeśli możesz tego uniknąć. Specjaliści mogą być wezwani do pracy w dowolnym miejscu na świecie, albo zapewniając ochronę dygnitarzy, albo badając przestępstwa finansowe.

Podobnie jak w przypadku innych karier agentów specjalnych , US Secret Service oferuje bardzo konkurencyjne wynagrodzenie, wspaniałe świadczenia z ubezpieczenia zdrowotnego, a kiedy nadszedł czas, aby powiesić wszystko, doskonałe świadczenia emerytalne. Jeśli chcesz włożyć pracę wymaganą do zostania agentem Secret Service, możesz szybko przekonać się, że jest to dla ciebie doskonała kariera kryminalistyczna .