Podstawowe testy umiejętności karnych dla wymiaru sprawiedliwości

Przygotowanie do testu przesiewowego oficera policji

Zanim zaczniesz swoją karierę jako oficer policji, musisz pokonać kilka przeszkód. Jest dochodzenie w tle , a może i wykrywanie przez poligraf i psychologię . I, oczywiście, będziesz musiał uczęszczać do akademii policyjnej . Jednak zanim to wszystko się stanie, będziesz musiał przejść podstawowy test umiejętności.

Podstawowy test umiejętności jest warunkiem wstępnym dla przyjęć do akademii policyjnych i służy do przesiewania kandydatów na egzekwowanie prawa.

Test służy do pomiaru zdolności kandydatów do wykonywania najbardziej podstawowych zadań związanych z pracą policji. Pomaga także zidentyfikować osoby, które mogą nie ukończyć akademii.

Istnieją różne iteracje testów podstawowych umiejętności, w zależności od twojego stanu, chociaż ogólnie mierzą te same podstawowe umiejętności. Wśród wielu lokalnych i stanowych agencji istnieje zainteresowanie przejściem na standaryzowany test, a wiele stanów przyjęło test przesiewowy oficera policji (POST lub NPOST), który ma służyć jako egzamin wstępny.

Podstawy podstawowych umiejętności

Podstawowe testy zdolności mierzą zdolności intelektualne kandydatów w takich obszarach jak:

Te uogólnione obszary tematyczne zostały zidentyfikowane jako związane z obowiązkami organów ścigania, które oficer będzie musiał wykonywać codziennie.

Nie jest wymagana żadna konkretna znajomość prawa ani zawodu organu ścigania , a jedynie podstawowa zdolność do wykonywania na pewnym poziomie intelektualnym.

Nie pozwól, by tematy cię denerwowały. Znowu będziesz testowany na podstawowych umiejętnościach. Aby złagodzić obawy, zapoznaj się z rodzajem umiejętności, które musisz wykazać.

Ponieważ testy te mierzą podstawowe umiejętności w przeciwieństwie do konkretnej wiedzy, trudno jest zidentyfikować konkretny obszar do zbadania. Są jednak rzeczy, które możesz zrobić, aby przygotować się do testu i dać sobie większą szansę na sukces.

Matematyka

Nikt nie oczekuje, że będziesz w stanie wyprowadzić tutaj wzór obliczania minimalnej prędkości. Zamiast tego będziesz testowany na podstawowej arytmetyki - dodawanie, odejmowanie i ewentualnie szybkie mnożenie lub dzielenie, ale nic, co będzie wymagało kalkulatora.

Funkcjonariusze muszą być w stanie wykonać prostą matematykę dla różnych zadań, ale większość ludzi powinna mieć tutaj niewielką lub żadną trudność. Możesz przygotować się poprzez ćwiczenie prostych problemów matematycznych, szczególnie problemów ze słowem, które obejmują liczenie pieniędzy lub ustalenie, ile lat ma dana osoba.

Czytanie ze zrozumieniem

Ta część podstawowego testu zdolności mierzy twoją skłonność do zrozumienia tego, co przeczytałeś. Zazwyczaj składa się z paragrafu lub opowiadania, które będą wymagały przeczytania, a następnie odpowiedzi na pytania oparte na historii. Ponownie, powinno to stanowić mały problem dla większości ludzi. Może to jednak powodować problemy z czasem, dlatego ważne będzie szybkie przeczytanie.

Najlepszym sposobem na przygotowanie się do testów, które wymagają czytania ze zrozumieniem, a także umiejętności pisania, jest czytanie, czytanie i czytanie.

Im więcej czytasz, tym lepiej dostaniesz. Książki, czasopisma, gazety, czytaj wszystko. Pomoże ci to nie tylko lepiej czytać, ale zwiększy Twoje słownictwo i pomoże ci stać się bardziej biegłym pisarzem.

Orientacja kierunkowa lub przestrzenna

W niektórych testach możesz otrzymać mapę. Następnie przeczytasz pytanie, które poprosi Cię o wybór najlepszego sposobu reakcji na sytuację lub połączenie. Zazwyczaj użytkownik zostanie poproszony o określenie najkrótszej trasy. Jest to istotna funkcja dla funkcjonariuszy, ponieważ mogą oni szybko poznać obszary, które patrolują i reagować na zgłoszenia.

Należy pamiętać, że tego typu pytania wymagają wybrania najlepszej trasy, a nie jedynej trasy. Na przykład, można dostać się do Nowego Jorku z Seattle, biorąc łódź wiosłową na całym świecie i przez trzy oceany, ale szybciej jest jeździć po kraju i jeszcze szybciej latać.

Pisanie i gramatyka

Choć nie często dyskutuje się poza kręgami policji, umiejętność pisania spójnie jest jedną z najważniejszych funkcji funkcjonariuszy. Przestępcy są skazani, a ofiary otrzymują odszkodowanie często w oparciu o raport funkcjonariusza policji. Nie ma wątpliwości, że umiejętności pisania są niezbędne w każdej karierze organów ścigania .

Podobnie jak w przypadku matematyki, nikt nie prosi cię o to, abyś mógł napisać zdanie lub napisać kolejną wielką amerykańską powieść. Oczekuje się jednak, że będziesz w stanie wypełniać zdania i znajdować błędy pisowni. Większość testów przedstawi ci niepełne zdanie i poprosi cię o wybranie właściwego słowa w odpowiednim czasie. Zobaczysz także pytania z celowo błędnie napisanym słowem i zostaniesz poproszony o zidentyfikowanie błędu pisowni.

Zapamiętanie

Pytania, które mierzą twoje umiejętności zapamiętywania, będą wymagały studiowania zdjęcia lub rysunku przez ustalony czas. Następnie przekręcisz stronę i odpowiesz na pytania dotyczące obrazu tylko z pamięci. Rodzaje pytań, na które możesz liczyć, to "ile samochodów było na ulicy" lub "w jakim kierunku była osoba nosząca kapelusz".

Ważne będzie, aby zwracać uwagę na szczegóły dotyczące takich pytań. Możesz przygotować się do pytań na temat zapamiętywania, analizując zdjęcie przez kilka minut, a następnie spróbuj opisać wszystko, co zobaczyłeś.

Identyfikacja problemu i osąd

Zanim oficerowie będą w stanie rozwiązywać problemy, muszą być w stanie zidentyfikować problemy. Ta umiejętność obejmuje świadomość sytuacyjną i identyfikację problemu. Otrzymasz scenariusz i poproszony o określenie najbardziej prawdopodobnego problemu, lub pojawi się problem z prośbą o wybór najlepszego sposobu postępowania w celu rozwiązania problemu.

Przygotowanie do testu

W dniach i tygodniach poprzedzających test upewnij się, że znasz rodzaje pytań, które będą zadawane. Możesz uzyskać informacje o swoim konkretnym teście, odwiedzając stronę internetową standardów twojego stanu i komisji lub organu szkoleniowego, który reguluje szkolenie organów ścigania.

Przed teście należy się dobrze wyspać. Nie pozostań na studiach lub wkuwania. Zamiast tego zrelaksuj umysł i odpocznij. Zjedz zdrowy posiłek na kolację, unikaj alkoholu i rano zjedz dobre śniadanie. Przyjedź na miejsce testów wcześniej, aby wyeliminować możliwość spóźnienia. Jeśli nie wiesz, gdzie się znajdujesz, sprawdź trasę przed czasem, aby upewnić się, że wiesz gdzie się udać.

Podejmowanie testu

Biorąc pod uwagę podstawowy test umiejętności, uważaj, aby nie czytać zbyt głęboko w pytaniu; weź to na wartości nominalnej. Zanim przejrzysz wybór odpowiedzi, spróbuj samodzielnie odpowiedzieć na pytanie, a następnie wybierz odpowiedź, która najlepiej odpowiada tej odpowiedzi. Jeśli nie możesz samodzielnie odpowiedzieć, wyeliminuj te wybory, które są wyraźnie błędne. Następnie, jak najlepiej się domyślić.

Wybierz najlepszą odpowiedź; może istnieć więcej niż jeden wybór, który może być poprawny, jeśli czytasz za dużo w pytaniu, ale tylko jedna odpowiedź jest najlepsza. Najpierw odpowiedz na pytania, które znasz, a potem wróć i spróbuj tych, z którymi się zmagałeś; nie grzęznąć z trudnym pytaniem do tego stopnia, że ​​kończy się czas i nie można ukończyć testu.

Przede wszystkim odpowiedz na wszystkie pytania. Nie pozostawiaj pustego miejsca. Chociaż otrzymujesz tylko prawidłowe odpowiedzi, nie stracisz dodatkowych punktów za błędne pytanie. Jeśli absolutnie nie znasz odpowiedzi, zgadnij.

Praca na drodze do doskonałej kariery

Nie ma czasu jak teraźniejszość, aby przygotować się do przyszłej kariery. Chociaż podstawowy test umiejętności jest jednym ze wskaźników sukcesu w akademii policyjnej, nie ma gwarancji, że przejdziesz przez to, jeśli zdasz egzamin. To wciąż będzie długa, ciężka droga. Jednak wcześniejsze zdanie egzaminu wstępnego będzie ogromnym krokiem w procesie zostania policjantem .