Jak zostać policjantem

Pomysł pracy jako policjant ma wiele zalet z wielu powodów. Po pierwsze, daje szansę na pomoc innym i sprawienie, by świat stał się lepszym miejscem. Ponadto karierze organów ścigania często oferują wynagrodzenia, które mogą zapewnić stosunkowo wygodne życie. A w czasach zawirowań gospodarczych, kryminologii i karnej sprawiedliwości ogólnie rzecz biorąc, mają znacznie większą stabilność i bezpieczeństwo pracy niż wiele innych dziedzin.

W rzeczywistości istnieje mnóstwo wspaniałych powodów, aby zostać policjantem . Dla wielu problemem jest nie tyle, czy praca w organach ścigania, ale raczej jak zostać policjantem. Dla tych, którzy szukają pomocy w rozpoczęciu swojej kariery, oto kilka wskazówek, jak zejść z kanapy do samochodu patrolowego .

Gut Check for Aspiring Police Officers

Po pierwsze, upewnij się, że kariera organów ścigania to naprawdę coś, co naprawdę chcesz realizować. Dzień z życia policjanta może być bardzo trudny, a praca z pewnością nie jest dla wszystkich. Większość funkcjonariuszy pracuje na zmianę, co oznacza, że ​​godziny mogą być długie i często nieregularne. Znajdujesz się często w trudnych, nieprzyjemnych i nieprzyjemnych sytuacjach, a istnieją badania sugerujące, że praca policji może być niebezpieczna dla twojego zdrowia.

To nie jest mówienie o twoim wyborze zawodowym. Egzekwowanie prawa wciąż jest wielkim zawodem.

Ważne jest, aby potencjalni kandydaci rozumieli, że ofiara jest konieczna i że czeka nas ciężki dzień i trudne drogi.

Trzymaj się z dala, jeśli chcesz być policjantem

Prawie każda agencja ścigania przeprowadza dochodzenie w sprawie swoich wnioskodawców, aby dowiedzieć się więcej o ich przydatności do tak ważnej kariery.

Policja i inni urzędnicy służby publicznej muszą koniecznie przestrzegać wysokich standardów etycznych , a zatem agencje szukają osób, które już wykazują takie zachowania, które sugerują silny moralny i etyczny charakter.

Gdy już zdecydujesz się na karierę związaną z egzekwowaniem prawa, postaraj się prowadzić życie, które jest ponad wszelkie zarzuty. Unikaj używania narkotyków i obraźliwych zachowań, takich jak nadmierne spożywanie alkoholu. Użyj wyznaczonego kierowcy, aby zachować bezpieczeństwo i trzymać się z dala od możliwości aresztowania DUI. Bądź wzorowym pracownikiem przy obecnej pracy. Ogólnie rzecz biorąc, bądź osobą, której oczekujesz od oficera, więc będziesz w najlepszej formie, aby przejść przez kontrolę przeszłości.

Policja musi ukończyć szkołę średnią

Jednym niemal powszechnym wymogiem pracy w charakterze policjanta jest dyplom ukończenia szkoły średniej. Kiedy nadejdzie czas, aby uczęszczać do akademii policyjnej, zostaniesz zakwestionowany zarówno pod względem fizycznym, jak i akademickim. Agencje i akademie muszą wiedzieć, że jesteś gotowy na to zadanie, a jednym z wyznaczników jest zdolność do zdobycia dyplomu.

Jeśli okoliczności uniemożliwiają ukończenie szkoły średniej w tradycyjny sposób, GED jest akceptowalną alternatywą. W każdym razie musisz wykazać, że masz zdolność uczenia się, rozumienia i stosowania wiedzy.

Zdobądź doświadczenie lub zdobądź wykształcenie, aby być policjantem

Praca policyjna to jedna z wielu świetnych karier w kryminalnym wymiarze sprawiedliwości i kryminologii, które nie wymagają dyplomu ukończenia studiów wyższych , ale to nie znaczy, że możesz skoczyć prosto z liceum i do akademii. Jakoś, w jakiś sposób, musisz zdobyć doświadczenie życiowe pod swoim pasem.

Większość wydziałów w całym kraju wymaga posiadania wykształcenia wyższego, wcześniejszej służby wojskowej lub doświadczenia w pracy wymagającej interakcji z ogółem społeczeństwa. Miejsca pracy, które pasują do tego projektu, mogą obejmować pracę w charakterze kasjera lub przedstawiciela biura obsługi klienta, pracę w zakresie zapobiegania stratom, a nawet czekania; tak długo, jak możesz wyrazić, że masz do czynienia z innymi ludźmi w profesjonalnym otoczeniu.

Jeśli twoim celem jest kariera dla organów ścigania, będziesz chciał mieć doświadczenie w kontaktach z ludźmi w różnych sytuacjach i będziesz chciał zbudować silną bazę wiedzy, aby pomóc Ci myśleć szybko.

Istnieje kilka lepszych sposobów na wykonanie wszystkich powyższych czynności, a następnie służenie w wojsku.

Oczywiście nigdy nie można lekceważyć korzyści z nauki w college'u , więc spędzenie czasu na uniwersytecie może być najlepszą opcją dla ciebie. Jeśli szkoła jest tą drogą, którą zdecydujesz się pójść, zastanów się nad uzyskaniem dyplomu z zakresu prawa karnego lub stopnia z kryminologii . Inne korzystne kierunki studiów obejmują psychologię, socjologię i komunikację.

Zdecyduj, gdzie chcesz pracować

W Stanach Zjednoczonych działają tysiące organów ścigania na wszystkich szczeblach administracji, a na całym świecie działają niezliczone departamenty, z których wiele ma unikalne misje i obowiązki.

Istnieje wiele możliwości pracy w szeregu specjalności w ramach organów ścigania, w tym w zakresie kontroli i egzekwowania zwierząt, ochrony przyrody i ochrony, patrolu morskiego, egzekwowania przepisów drogowych, ogólnego egzekwowania prawa i agencji śledczych.

Poświęć trochę czasu na zbadanie, gdzie uważasz, że twoje zainteresowania i umiejętności będą najlepiej pasować Tobie i Twojemu potencjalnemu pracodawcy, i zacznij szukać pracy w agencjach, które zapewniają najlepsze możliwości dla Ciebie. Jeśli twoim ostatecznym celem jest wywalczyć federalną karierę w zakresie egzekwowania prawa , przygotuj się na prawdopodobieństwo, że twój przyszły pracodawca może chcieć, abyś miał jakieś wcześniejsze doświadczenie w zakresie ścigania przestępstw pod twoim pasem, co oznacza, że ​​możesz chcieć postawić stopę w drzwiach stanowy lub lokalny policjant na początek.

Złóż podanie, aby zostać policjantem

Nie trzeba dodawać, że aby znaleźć pracę w egzekwowaniu prawa, musisz się o nią ubiegać, ale jest to rzadko brane pod uwagę. Istnieje kilka sposobów ubiegania się o pracę organów ścigania teraz, być może najłatwiejszą i najwygodniejszą jest aplikacja online.

Zachowaj ostrożność podczas wypełniania wniosku o egzekwowanie prawa , ponieważ wiele uwagi zostanie poświęcone odpowiedziom, szczególnie w zakresie wyartykułowania wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

Oprócz początkowego wniosku może być wymagany wniosek uzupełniający . Ta aplikacja będzie zawierała znacznie bardziej szczegółowe pytania niż wniosek o zatrudnienie. Celem dodatkowego wniosku jest uzyskanie lepszego obrazu historii osobistej i zawodowej wnioskodawcy, aby pomóc w określeniu jej przydatności do pracy.

Podejmij test umiejętności podstawowych, aby być policjantem

Aby wstąpić do akademii policyjnej i zostać zatrudnionym w egzekwowaniu prawa, często będziesz musiał zdawać pisemny test podstawowych umiejętności . Ten prosty test mierzy twoje czytanie ze zrozumieniem, rozumowanie poznawcze i umiejętności rozwiązywania problemów.

Celem jest upewnienie się, że masz wszystko, czego potrzeba, aby pomyślnie ukończyć szkolenie w akademii. Test nie jest zbyt trudny, ale dobrze byłoby przejrzeć przykładowe pytania i przegląd testów, które prawdopodobnie zostaną dostarczone po zarejestrowaniu się na test.

Podejmij ocenę fizyczną egzekwowania prawa

Chociaż możesz nie myśleć o tym, patrząc na niektórych funkcjonariuszy, faktem jest, że sprawność fizyczna jest ważnym elementem każdej kariery organów ścigania. Zachowanie sprawności fizycznej i prowadzenie zdrowego stylu życia może złagodzić stres związany z pracą i zmniejszyć potencjalne zagrożenia w niebezpiecznej karierze.

Aby pomóc w zapewnieniu, że jesteś w stanie wykonywać obowiązki funkcjonariusza organów ścigania i rygory szkolenia w akademii policyjnej, większość wydziałów wymaga od kandydatów udziału w testach fizycznych zdolności .

Testy te mogą obejmować ogólną ocenę fizyczną, która może obejmować przysiady, pompki, sprinty i bieg 1,5 milowy. W takich testach kandydaci powinni występować na pewnym poziomie sprawności, czasami zmieniając się w zależności od ich wieku i płci.

Alternatywą dla oceny sprawności jest kurs przeszkód lub test zdolności fizycznych, który wymaga od kandydatów wykonania serii symulowanych zadań w zadanym czasie. Testy takie są często łatwiejsze do przejścia niż ocena sprawności, a czas wymagany do zaliczenia zazwyczaj nie zależy od wieku lub płci wnioskodawcy.

Zdaj egzamin Polygraph jako oficer policji

Wiele wydziałów wymaga od kandydatów poddania się badaniu wariografu w celu ustalenia poziomu ich prawdziwości. W większości przypadków poligraf będzie służyć do potwierdzenia informacji, które kandydat dostarczył w dodatkowym wniosku.

Poligraf będzie składał się z broszury, w której kandydat odpowie na pytania podobne do pytań dodatkowych, wraz z możliwością wyjaśnienia odpowiedzi, które mogą budzić obawy lub które mogą sprawiać problemy.

Wnioskodawca ma wtedy możliwość porozmawiania o swoich odpowiedziach z badaczem wariografów i dokładniej zagłębia się w pytania, które go denerwują. Po przesłuchaniu skarżący jest podłączony do przyrządu do gry na poligrafie i zadał serię pytań "tak lub nie" w celu wykrycia prawdziwości lub oszustwa.

Ważne jest, aby pamiętać, że przejście przez poligraf jest czymś więcej niż tylko prawdziwym. Jeśli masz w szafie szkielety, które mogłyby powstrzymać cię przed zatrudnieniem, nie da się tego skasować; istnieją pewne zachowania, których agencje po prostu nie mogą zaakceptować, a istnieje kilka typowych dyskwalifikacji, które mogą uniemożliwić ci wygranie pracy w organach ścigania.

Ukrycie tych szkieletów też nie pomoże, ponieważ jeśli okaże się, że na jakimkolwiek etapie procesu okazałeś się nieuczciwy, możesz być pewny, że nie dostaniesz pracy.

Zdaj egzamin psychologiczny dla funkcjonariuszy policji

Podobnie jak w przypadku poligrafii, nie każda agencja wymaga oceny psychologicznej . Ci, którzy to robią, uważają go za bardzo ważny element całego procesu rekrutacji. Ocena psychologiczna nie decyduje o zdrowiu psychicznym, ale raczej o ich przydatności do zadań policjanta.

Bierze pod uwagę fakt, że funkcjonariusze stają w obliczu wielu trudnych sytuacji, a po prostu zapewnia inny, niezależny wskaźnik, czy kandydat odniesie sukces w karierze organów ścigania.

Zdać medyczny egzamin lekarski

Oprócz oceny sprawności fizycznej prawdopodobnie będziesz musiał zostać zbadany przez lekarza, aby upewnić się, że jesteś nie tylko wystarczająco sprawny fizycznie, aby wykonywać pracę, ale także wystarczająco zdrowy fizycznie. W odróżnieniu od oceny zdolności, która decyduje o kondycji, ocena medyczna upewnia Cię, że twoje ciało, serce i płuca są gotowe do wykonania zadania.

Ponadto prawdopodobnie zostaniesz poproszony o wykonanie osobnego badania oczu, aby sprawdzić percepcję głębi, ślepotę barw i ogólny wzrok. Ogólnie oczekuje się, że twoja wizja będzie poprawna do 20/30 lub wyższej.

Zdajcie Akademię Policyjną

Niezależnie od tego, czy akademia policyjna pojawi się przed, czy po procesie rekrutacji, będziesz musiała przez to przejść. Od pierwszego dnia w akademii policyjnej życie będzie trudne.

Akademia składa się z kilku tygodni a nawet miesięcy wyspecjalizowanego szkolenia w dziedzinach takich jak broń palna, taktyka obronna, prawo i koncepcje prawne, pisanie raportów, pierwsza pomoc oraz śledztwo w sprawie kryminalnej i przestępczej. Sprawność fizyczna również będzie odgrywać ważną rolę w szkoleniu akademii, więc pozostawanie w formie podczas procesu rekrutacji będzie ci dobrze służyć.

Po drodze prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kilka testów. Nieosiągnięcie pozytywnej oceny w jednym akademickim lub praktycznym obszarze często spowoduje, że nie zdasz egzaminu w całej akademii, dlatego ważne będzie wypracowanie dobrych nawyków w nauce.

Zdać szkolenie w terenie

Nauka nie kończy się po ukończeniu akademii. Nadal istnieje program szkolenia w terenie, który musi przejść. Trening w terenie jest tak naprawdę, gdy guma spotyka się z drogą, gdzie naprawdę dowiadujesz się, czy praca jest dla ciebie i gdzie twój wydział dowiaduje się, czy naprawdę nadajesz się do tej pracy.

Podczas szkolenia w terenie dowiesz się, jak to jest pracować na ulicy. Będziesz zobowiązany do przejęcia stopniowo większej odpowiedzialności, ponieważ jesteś oceniany w każdym aspekcie pracy, od twoich zdolności śledczych do przestrzegania bezpieczeństwa oficerów i wszystkiego pomiędzy. Oczywiście, po ukończeniu szkolenia w terenie, zaczyna się prawdziwa nauka, ponieważ dostajesz prawdziwy trening patrolujący własne ulice.

Kariera organów ścigania jest warta czekania

Jest wiele kroków do pokonania i wiele kółek, przez które można przejść, aby zostać policjantem. Zapewniamy jednak, że praca jest warta wysiłku. Nagrody, zarówno namacalne, jak i niematerialne, zapewnią satysfakcjonującą karierę, z której zarówno ty, jak i twoja rodzina możecie być dumni.