Law Enforcement Jobs and Criminal Justice Careers

Niektóre z najbardziej pożądanych miejsc pracy organów ścigania znajdują się w rządzie federalnym. Federalne egzekwowanie prawa pracy mają wyższe zarobki, wspaniałe świadczenia zdrowotne i hojną emeryturę. Są one dostępne w kilku różnych agencjach, z unikalnymi, ale ważnymi misjami, obejmującymi wszystkie rodzaje specjalności.

Przy tak wielu wyborach między agencjami i rodzajami pracy może być trudno podjąć decyzję o najlepszej karierze sądowej . Dla tych, którzy szukają zatrudnienia przez rząd federalny, oto tylko kilka z wielu opcji dostępnych w federalnych urzędach ścigania.

 • 01 Agent FBI

  Federalne Biuro Śledcze jest być może najbardziej znaną i najbardziej znaną federalną agencją egzekwowania prawa. Podlegając kontroli Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, FBI jest odpowiedzialne za śledztwo w sprawie przestępstw związanych z bezpieczeństwem wewnętrznym, w tym przestępstw komputerowych, przestępstw finansowych, porwań i zagrożeń terrorystycznych. Specjaliści FBI pracują w biurach terenowych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

  Aby zostać agentem specjalnym, wymagany będzie stopień licencjata. Preferowani są kandydaci posiadający stopnie magistra, doktoraty z prawa pracy lub odpowiednie doświadczenie zawodowe.

  FBI ma kilka ścieżek kariery w ramach programu specjalnego agenta, w tym prawa, przestępstw finansowych, oszustw komputerowych i ogólnego egzekwowania prawa. Agenci uczęszczają do Akademii Treningowej FBI w Quantico w Wirginii i są przydzielani do biur terenowych w całym USA po ukończeniu studiów.

 • 02 Agent ICE

  Imigracyjne i celne organy Stanów Zjednoczonych zatrudniają specjalnych agentów w celu zbadania przestępstw związanych z przemytem ludzi, handlem narkotykami, praniem brudnych pieniędzy i naruszaniem prawa imigracyjnego. Specjaliści prowadzą śledztwa cywilne, administracyjne i karne.

  Agenci ICE zwykle posiadają co najmniej 4-letni stopień, choć odpowiednie doświadczenie zawodowe może zastąpić wymagania edukacyjne. Preferowane są osoby posiadające wcześniejsze uprawnienia lub doświadczenie wojskowe. Pożądane jest również wcześniejsze doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub kierowniczym.

 • 03 Agent Secret Service

  Tajna służba Stanów Zjednoczonych jest najlepiej znana z ochrony prezydenta USA. Jednak praca agentów specjalnych w tajnych służbach obejmuje znacznie więcej niż gotowość do wzięcia kuli za ich ładunek.

  Tajna służba USA jest odpowiedzialna za zabezpieczenie skarbca narodu i ochronę amerykańskiej waluty. W rzeczywistości podstawową funkcją tajnych służb jest ochrona amerykańskiej waluty i zapobieganie podrabianiu.

  Podwójną rolą tajnej służby jest zapewnianie służb ochronnych prezydentom i dygnitarzom. W rezultacie agenci tajnych służb mogą zostać wezwani do wzmocnienia szczegółów bezpieczeństwa w USA dla wysokich rangą urzędników i wizytujących dyplomatów.

  Tajni agenci przeszli szkolenie w Federalnym Ośrodku Szkolenia w zakresie Egzekwowania Prawa w Glynco w stanie Georgia, a także specjalistyczne szkolenia w obszarze Washington, DC.

 • 04 Zastępca marszałka USA

  Służba Marszałków Stanów Zjednoczonych jest najstarszą federalną agencją egzekwowania prawa w Stanach Zjednoczonych. Jest również prawdopodobnie najbardziej uporczywa.

  Agencja Wyatta Earpa i Doca Hollidaya jest znana jako organ wykonawczy systemu sądów federalnych. Dziewięćdziesiąt cztery marszałki nadzorują tyle samo dzielnic. Ich zastępcy odpowiadają za zapewnienie bezpieczeństwa sądowego i ochronę świadków.

  Zastępcy marszałków wykonują także polecenia sądów federalnych, organizują transport więźniów i zapewniają zatrzymanie osób oczekujących na proces sądowy w sądach federalnych.

  Służba marszałkowa pomaga także lokalnym agencjom w pojmaniu uciekinierów i nadzoruje federalny program ochrony świadków. Po powołaniu zastępcy marszałków przechodzą szkolenie w Federalnym Centrum Egzekwowania Prawa w Glynco, Ga.

 • 05 Naval Criminal Investigative Services Agent specjalny

  Agenci NCIS świadczą specjalne usługi dochodzeniowe Departamentowi Marynarki Stanów Zjednoczonych. Specjaliści pracują w instalacjach US Navy na całym świecie i badają poważne przestępstwa z udziałem personelu i mienia marynarki wojennej, w tym amerykańskiego korpusu piechoty morskiej . Specjaliści są również stacjonowani na statkach marynarki wojennej na morzu.

  Specjaliści NCIS są odpowiedzialni za dochodzenie i egzekwowanie przestępstw, które będą skutkować czasem odbywania kary przez rok lub dłużej zgodnie z Jednolitym Kodeksem Sprawiedliwości Wojskowej lub poważnymi przestępstwami na mocy prawa lokalnego lub federalnego.

 • 06 Agent Straży Granicznej Stanów Zjednoczonych

  Członkowie Straży Granicznej Stanów Zjednoczonych są odpowiedzialni za zabezpieczenie granic państwowych. Agenci działają w całym kraju wzdłuż granic Meksyku i Kanady, a także w regionach oceanicznych wokół Florydy, Portoryko i Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych.

  Agenci patroli granicznych prowadzą dochodzenia, śledzą osoby, które wjechały do ​​kraju nielegalnie, i pracują nad ograniczeniem i zapobieganiem incydentom handlu ludźmi i przemytu narkotyków.

  Amerykański patrol graniczny, ze względu na charakter ich misji, odgrywa również szczególną rolę w zapobieganiu terroryzmowi poprzez działania mające na celu powstrzymanie zarówno terrorystów, jak i broni masowego rażenia przed przekraczaniem granic.

  Agenci odwiedzają amerykańską Akademię Granicznej Patrolu w Nowym Meksyku. Akademia jest znana jako jedna z najtwardszych akademii w kraju i wszyscy absolwenci muszą umieć mówić po hiszpańsku funkcjonalnie, zanim zdołają zgłosić swój pierwszy obowiązek służbowy.

 • 07 Mundurowy tajny oficer policji

  Oprócz agentów specjalnych, Tajna służba Stanów Zjednoczonych również zatrudnia własne umundurowane siły policyjne. Oficerowie ci zapewniają bezpieczeństwo w instalacjach w Waszyngtonie, w okolicy, w tym w Białym Domu, budynku Skarbu i rezydencji wiceprezydenta w Obserwatorium Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych.

  Funkcjonariusze tajnych służb specjalnych odpowiadają również za bezpieczeństwo zagranicznych ambasad w stolicy. Podróżują również ze specjalnymi agentami tajnej służby, by wzmocnić prezydenckie i dygnitarne szczegóły bezpieczeństwa w całym kraju i na świecie.

  Mundurowi oficerowie tajnych służb szkolą się w federalnym centrum szkoleniowym ds. Egzekwowania prawa w Glynco w Ga. Otrzymują również specjalistyczne szkolenia w pobliżu Waszyngtonu.

 • 08 Departament Obrony Policjant

  Siły zbrojne Stanów Zjednoczonych, a także Pentagon, zatrudniają cywilne siły policyjne, aby wzmocnić własne jednostki policji wojskowej . Funkcjonariusze ci zapewniają służby ścigania w bazach i instalacjach wojskowych.

  Mogą stać na straży w punktach kontrolnych, prowadzić drobniejsze śledztwa karne i pomagać wyspecjalizowanym jednostkom śledczym, gdy wymagane są funkcjonariusze służb mundurowych.

  Funkcjonariusze Departamentu Obrony prowadzą także egzekwowanie przepisów ruchu drogowego i odpowiadają na wezwania do świadczenia usług na podstawie. Ich jurysdykcja ogranicza się do bazy, w której obsługują lub znajdują się pod kontrolą gałęzi wojskowej, w której są zatrudnieni.

  Niektóre bazy i instalacje mogą zawierać memoranda porozumienia z lokalnymi społecznościami, aby umożliwić wzmocnienie patroli poza obiektami wojskowymi.

 • Federalne egzekwowanie prawa pracy oferują wspaniałe możliwości

  Jeśli szukasz kariery, która jest nie tylko interesująca i ekscytująca, ale również dobrze zrekompensowana, powinieneś szukać dalej niż praca w organach ścigania z rządem federalnym.