Jak znaleźć kryminologii i karnego pracy karnej

Gdzie szukać wspaniałych karier

Zdobyłeś dyplom z zakresu prawa karnego lub kryminologii, a teraz jesteś gotowy do wejścia na rynek pracy. Lub, być może, jesteś gotowy, aby dokonać zmiany kariery i chcesz pracować jako policjant , albo dla stabilności pracy lub zwiększonych korzyści, które często pochodzą z kariery karnej wymiaru sprawiedliwości . Gdzie jednak zaczynasz poszukiwanie nowej kariery ? Oto pomoc, jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć pracę w kryminologii i wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych

Ogłoszenia o pracy

Najprostszym sposobem rozpoczęcia wyszukiwania jest sprawdzenie tablic ogłoszeń. Strony takie jak Career Builder, Indeed i Monster oferują wiele ogłoszeń o pracę w całym kraju i branżach. Często mogą być przytłaczające i bardzo rzadko będą odzwierciedlać miejsca pracy w wielu specjalistycznych dziedzinach z dziedziny kryminologii .

Uruchom lokalnie

W przypadku osób poszukujących pracy w zakresie karnej sprawiedliwości, bardziej ukierunkowane poszukiwania są często w porządku. Bez względu na dyscyplinę lub karierę najprawdopodobniej znajdzie się miejsce w prawie karnym na poziomie podstawowym w sektorze publicznym, na poziomie lokalnym, stanowym lub federalnym.

Twój lokalny rząd może mieć internetowe biuro informacyjne dla wszystkich ofert pracy lub możesz sprawdzić strony poszczególnych lokalnych agencji. Biura polityczne, takie jak departament szeryfa, z pewnością będą miały stronę internetową i często będą zawierać możliwości zatrudnienia.

Witryny internetowe rządu i rządu federalnego

Podobnie, coraz więcej rządów państwowych zmierza w kierunku aplikacji internetowych. Wiele, na przykład na Florydzie, ma jedną stronę dla wszystkich możliwości zatrudnienia w państwie. Tam możesz wyszukiwać według agencji, rodzaju pracy i lokalizacji.

Rząd federalny publikuje dostępne oferty pracy online na stronie USAJOBS.gov.

Federalna strona internetowa pozwala wyszukiwać możliwości według specjalizacji pracy, lokalizacji, działu, a nawet wynagrodzenia .

Oczywiście, jeśli ograniczysz się do poszukiwania pracy online poprzez otwarte reklamy, zamykasz się na wiele innych możliwości zatrudnienia i zasobów.

Sieć, sieć, sieć

Jaki jest jeden z najlepszych sposobów, aby dowiedzieć się o otwarciu ofert pracy w swojej dziedzinie? Zapytaj kogoś, kogo znasz, lub jeśli nikogo nie znasz, zapytaj kogoś z branży. Networking jest ważnym kluczem do udanego poszukiwania pracy i zaczyna się w domu. Zastanów się, gdzie chcesz pracować i co chcesz robić, i zacznij pytać znajomych i rodzinę, czy znają kogoś w tej dziedzinie.

Są szanse, że znasz kogoś, kto obecnie pracuje w karierze karnej. Może twój wujek jest detektywem , albo twój sąsiad jest śledczym . Być może w twojej rodzinie jest adwokat.

Myśl niestandardowo. Nawet jeśli marzysz o zostaniu psychologiem sądowym , istnieje duże prawdopodobieństwo, że twój wujek detektyw lub kuzyn adwokat ma kontakty, które mogą wskazać ci właściwy kierunek.

Podczas nawiązywania kontaktów ważne jest, aby porozmawiać z ludźmi, którzy nie tylko pracują w wybranej przez ciebie dziedzinie, ale także wokół wybranej dziedziny.

Pamiętaj, prawie każdy zna kogoś, kto zna kogoś.

Stowarzyszenia, stowarzyszenia i organizacje profesjonalne

Organizacje zawodowe są również doskonałym źródłem potencjalnych ofert zatrudnienia. Większość dyscyplin w dziedzinie kryminologii ma swoje własne stowarzyszenie lub społeczeństwo, takie jak American Board of Forensic Psychology, Międzynarodowe Stowarzyszenie Analityków Plam Krwi lub Amerykańskie Towarzystwo Kryminologiczne, żeby wymienić tylko kilka.

Wszystkie te organizacje mają strony internetowe z danymi kontaktowymi. Wiele z nich oferuje możliwości zatrudnienia. Nawet jeśli nie ma na liście zadań, możesz uzyskać pomocną radę i wskazówki, pisząc do jednego z członków lub funkcjonariuszy tych stowarzyszeń.

Instytucje szkolnictwa wyższego

Koledże i uniwersytety często mają doskonałe zasoby zawodowe, ponieważ mają żywotny interes w zapewnieniu, że ich studenci uzyskują pracę zarobkową po ukończeniu studiów .

W wielu sytuacjach, szczególnie w karierze akademickiej, takich kryminologów , możesz znaleźć zatrudnienie na uniwersytecie. Możliwości zatrudnienia są często dostępne jako asystent absolwenta lub, z wyższym stopniem , profesor nadzwyczajny.

Użyj każdego dostępnego zasobu

Niezależnie od dziedziny kariery, ustalenie, gdzie szukać pracy, może być zniechęcającym zadaniem. Korzystając z dostępnych zasobów, takich jak Internet, znajomi, rodzina i lokalne instytucje szkolnictwa wyższego, możesz uprościć swoje poszukiwania zawodowe i zbliżyć się o krok do znalezienia idealnej kariery kryminologicznej .