Top 10 najlepszych stron internetowych dla ofert pracy

Maksymalizacja wyszukiwania online

Istnieją tysiące witryn z ofertami pracy w Internecie, ale najlepsze tablice ogłoszeń i witryny wyszukiwarek mają narzędzia wyszukiwania, które są szybkie i łatwe w użyciu oraz umożliwiają wyszukiwanie w zależności od typu poszukiwanej pracy, Twojej lokalizacji i inne kryteria.

Niektóre z najlepszych miejsc pracy to tradycyjne tablice ogłoszeń, takie jak Monster, Dice i CareerBuilder. Inne, takie jak Indeed.com, umożliwiają przeszukiwanie wielu tablic ogłoszeń, witryn karier firmy, stowarzyszeń i innych źródeł ogłoszeń o pracę. Możesz nawet wyszukiwać bezpośrednio w Google, aby znaleźć możliwości zatrudnienia.

Istnieją również witryny, które koncentrują się na określonych typach stanowisk lub dopasowują Cię do pracodawców. Te strony są warte włączenia do poszukiwania pracy , ponieważ nie wszyscy pracodawcy umieszczają listę na każdej stronie, nawet jeśli może się tak wydawać.

Nie ograniczaj się tylko do jednej strony z ofertami pracy, ponieważ każda strona zawiera tylko oferty pracy z konkretnych stron internetowych lub firm. LinkUp.com, na przykład, wyświetla listę zadań bezpośrednio ze stron firmowych, a US.jobs zweryfikował ogólnokrajowe posty bezpośrednio od pracodawców. Wyszukiwarki pracy takie jak Indeed.com i SimplyHired.com przyciągają aukcje z wielu różnych źródeł.

Ponadto każda witryna ma inny zestaw opcji wyszukiwania, które można wykorzystać w celu uwzględnienia określonych typów zadań w wynikach wyszukiwania. Wypróbuj kilka witryn, aby sprawdzić, które najlepiej Ci odpowiadają.

 • 01 Indeed.com

  Rzeczywiście jest to wiodąca witryna z milionami ofert pracy z tysięcy stron internetowych, w tym witryn z ofertami pracy, tablic ogłoszeń, ogłoszeń prasowych, stowarzyszeń i innych internetowych źródeł ofert pracy. Użytkownicy mogą również przesłać CV i uzyskać spersonalizowany link do wznowienia, aby udostępnić go pracodawcom. Możesz również analizować wynagrodzenia, trendy w pracy i inne.
 • 02 CareerBuilder.com

  CareerBuilder to jedna z największych platform pracy, zapewniająca oferty pracy, wznawianie delegowania oraz doradztwo zawodowe i zasoby dla osób poszukujących pracy. CareerBuilder zabezpiecza oferty pracy bezpośrednio od pracodawców i rozszerzyła lokalne wykazy, współpracując z wieloma gazetami w celu włączenia ogłoszeń online.

 • 03 Dice.com

  Dice to wiodąca strona dla poszukiwaczy technologii. Możesz wyszukiwać według firmy, stanowiska, słowa kluczowego, rodzaju zatrudnienia i lokalizacji. Zarejestrowani użytkownicy mogą przesyłać CV, otrzymywać informacje o zarobkach, zapisywać CV i listy motywacyjne oraz śledzić prace. Znajdziesz tu także porady dotyczące kariery i nowinki techniczne dla osób poszukujących pracy.

 • 04 Glassdoor.com

  Glassdoor to społeczność zawodowa, która pomaga ludziom znaleźć pracę, a firmy rekrutują najlepszych pracowników. Członkowie Glassdoor mogą zobaczyć najnowsze oferty pracy i uzyskać dostęp do treści generowanych przez użytkowników, w tym raporty wynagrodzeń specyficzne dla firmy, oceny i recenzje, pytania dotyczące wywiadów i inne.

 • 05 Google for Jobs

  Google for Jobs to produkt firmy Google, którego celem jest pomoc osobom poszukującym pracy w znajdowaniu ofert pracy odpowiednich dla nich. Google for Jobs to wyszukiwarka ofert pracy, która zawiera zestawienia z wielu różnych źródeł, w tym z innych wyszukiwarek. Zamiast korzystać z konkretnej witryny poszukiwania pracy, użytkownicy mogą po prostu wpisać pracę na pasku wyszukiwania Google. Google następnie ściąga podobne oferty. Użytkownicy mogą następnie zawęzić wyszukiwanie według typu pracy, lokalizacji, rodzaju firmy, daty publikacji i innych.

 • 06 Idealist.com

  Idealist jest wiodącą izbą rozrachunkową, która zapewnia informacje na temat stażu w pełnym wymiarze godzin i wolontariatu w sektorze non-profit. Możesz zidentyfikować organizacje docelowe według ich misji i konkretnych rodzajów możliwości w różnych niszach. Zarejestrowani użytkownicy mogą również wyszukiwać kontakty w odpowiednich polach lub organizacjach i przesyłać je do sieci.

 • 07 LinkedIn.com

  LinkedIn łączy światowych specjalistów, aby zwiększyć ich produktywność i sukces. LinkedIn to największa na świecie profesjonalna sieć w Internecie. Możesz wyszukiwać oferty pracy, identyfikować kontakty u pracodawców, którzy są wakatami reklamowymi i śledzić firmy interesujące na LinkedIn. Użytkownicy mogą włączać próbki portfolio do swojego profilu, aby zaprezentować swoje oferty potencjalnym pracodawcom. LinkedIn działa dobrze dla silnych kandydatów, którzy prowadzą pasywne poszukiwania pracy, w których szukają pracodawców.

 • 08 LinkUp.com

  Jeśli chcesz uniknąć spamu, oszustw i duplikatów ofert pracy, LinkUp jest miejscem pracy dla Ciebie. LinkUp publikuje tylko oferty pracy na stronach firmowych, zapewniając wnioskodawcom często niezarejpowane zadania. Ponieważ zadania pochodzą bezpośrednio ze stron firmowych, możesz mieć pewność, że są to bieżące otwarcia.

 • 09 Monster.com

  Monster to jedna z oryginalnych tablic ogłoszeń i rozszerzyła się o wiele innych zasobów i aplikacji dla osób poszukujących pracy. Użytkownicy Monster mogą wyszukiwać i ubiegać się o pracę w trybie online, publikować CV, przeglądać profile firm oraz otrzymywać informacje na temat wynagrodzenia i doradztwa zawodowego.

 • 10 US.jobs

  Poszukujący pracy korzystający z US.jobs w celu poszukiwania zatrudnienia mają dostęp do bazy danych zawierającej ponad milion unikatowych, zweryfikowanych pozycji od krajowych pracodawców. US.jobs wywodzi się z partnerstwa między Stowarzyszeniem Bezpośrednich Pracodawców a Narodowym Stowarzyszeniem Państwowych Agencji Zatrudnienia (NASWA) mającym na celu poprawę rynku pracy i bezpośrednie połączenie pracodawców i osób poszukujących pracy. Jest bank pracy weterana, a także możliwy do przeszukiwania harmonogram nadchodzących osobistych wydarzeń zawodowych .

 • 11 Top 24 niszowych miejsc pracy

  Strony z niszowymi ofertami pracy są doskonałym źródłem do znalezienia ofert pracy, które nie zawsze są wymienione w innych witrynach. Istnieje zbyt wiele świetnych stron z ofertami pracy, aby wyświetlić je wszystkie, ale oto kilka ulubionych, które są szczególnie przydatne dla osób poszukujących pracy.

 • 12 Co jeszcze musisz wiedzieć

  Jaka jest różnica między tablicą pracy a wyszukiwarką pracy ? Tablice z ofertami pracy zazwyczaj obejmują stanowiska delegowane przez pracodawców, a wyszukiwarki ofert pracy agregują listy ofert pracy z tablic ogłoszeń i witryn firmowych.

  Ponadto większość witryn oferuje zaawansowane opcje wyszukiwania, dzięki którym możesz dokładniej przeanalizować zadania, które najlepiej pasują do Twoich umiejętności, kwalifikacji i zainteresowań. Pamiętaj, aby sprawdzić zaawansowane opcje wyszukiwania na stronie poszukiwania pracy.

  Pamiętaj jednak, że trenerzy kariery zalecają nie więcej niż 10 procent czasu poszukiwania pracy online. Poświęć resztę swojego czasu na generowanie leadów, tworzenie sieci kontaktów , wyszukiwanie firm i spotkania twarzą w twarz.