Najlepsze strony wyszukiwania ofert dla pozycji na poziomie wejścia

Użyj tej witryny, aby znaleźć pierwszą pracę

Czy właśnie ukończyłeś studia lub jesteś niedawnym absolwentem z kilkuletnim doświadczeniem w swoim zespole? Jeśli tak, istnieje wiele miejsc pracy, które koncentrują się na otwarciu ofert pracy dla studentów i absolwentów.

Upewnij się, że korzystasz z zasobów Biura Karier w swojej uczelni, jeśli uczęszczasz do college'u lub ukończyłeś studia. Biura karier uniwersyteckich mają własne systemy księgowania ofert pracy skierowane do własnych studentów i absolwentów.

Są to oferty od absolwentów, rodziców i rekruterów, którzy szczególnie interesują się zatrudnianiem absolwentów ze szkoły. Skontaktuj się z biurem karier, aby uzyskać wszelkie hasła, których możesz potrzebować, i poznaj inne zasoby, które mogą Ci pomóc w poszukiwaniu pracy.

Najlepsze miejsca pracy na poziomie wpisu

AfterCollege.com
AfterCollege.com oferuje wiele informacji na temat firm poszukujących absolwentów szkół wyższych, a także listy staży, które mogą zainteresować absolwentów, którzy jeszcze nie zdecydowali się na stałą ścieżkę kariery. Ta strona posiada również rejestrację zarówno dla pracodawców, jak i dla szkół, co oznacza, że ​​możesz zarejestrować się jako osoba powiązana ze szkołą i stworzyć profil, który daje pracodawcom więcej informacji o Tobie, co zwykle zawiera CV.

Użytkownicy mogą wyszukiwać oferty pracy lub staże według słów kluczowych, kategorii zadań, takich jak rachunkowość, doradztwo i lokalizacja. Osoby poszukujące pracy mogą również generować listy zadań w oparciu o studia wyższe i poszerzać wiedzę o pozycjach, które mogą być powiązane za pomocą funkcji "Eksploruj".

CollegeGrad.com
CollegeGrad.com to doskonała strona dla studentów lub którzy nie są pewni swojej kariery zawodowej. Witryna oferuje przydatne funkcje przeglądania dla użytkowników według poziomu doświadczenia, stanowiska, lokalizacji, branży i pracodawcy. Informacje o typowych dziedzinach kariery dla absolwentów szkół wyższych są dostępne, aby pomóc użytkownikom w ocenie opcji.

Przydatne artykuły i wskazówki dotyczące wywiadów, poszukiwania pracy i rozwoju CV są dostarczane wraz z kalkulatorem wynagrodzeń dla stanowisk pracy na poziomie podstawowym w różnych lokalizacjach.

CollegeRecruiter.com
CollegeRecruiter.com łączy studentów / absolwentów szkół wyższych z pracodawcami, którzy chcą zatrudnić na stanowiska podstawowe. Użytkownicy mogą wyszukiwać najlepsze / popularne oferty według lokalizacji, głównych i rozwijających się branż. Strona zawiera bezpłatną profesjonalną krytykę CV dla zarejestrowanych użytkowników.

CoolWorks.com
Cool Works to idealna tablica ogłoszeń dla studentów / absolwentów poszukujących krótkoterminowych / sezonowych okazji, ze szczególnym uwzględnieniem warunków zewnętrznych i gościnności / turystyki. Użytkownicy mogą przeszukiwać kategorie miejsc pracy / staży, takich jak ochrona, środowisko, edukacja, administracja, gospodarstwo, ryby, konie, przygody na świeżym powietrzu, handel detaliczny, woda / plaże i wiele innych. Wyszukiwanie według pory roku jest popularnym sposobem filtrowania szans, jeśli chodzi o liczbę osób poszukujących pracy.

Experience.com
Doświadczenie oferuje artykuły i porady dotyczące CV, wywiadów, poszukiwania pracy i tworzenia sieci kontaktów, skierowanych do studentów. Witryna umożliwia użytkownikom zidentyfikowanie artykułów, które są najbardziej popularne wśród innych osób poszukujących pracy korzystających z witryny.

Idealist.Org
Idealista jest miejscem dla Ciebie, jeśli szukasz możliwości w interesie publicznym lub nie dla sektorów zysku.

Możesz badać organizacje skupiając się na takich kwestiach jak edukacja, mieszkalnictwo, środowisko, sztuka i wiele więcej. Użytkownicy mogą zidentyfikować możliwości na poziomie podstawowym, korzystając z filtru "profesjonalny poziom" dla pozycji podstawowych.

LinkedIn
Prawdopodobnie najmocniejsze narzędzie wyszukiwania pracy w sieci ze względu na jego użyteczność jako zasobów sieciowych, LinkedIn stał się również jednym z wiodących źródeł ofert pracy. Studenci i absolwenci mogą dotknąć systemu, aby znaleźć pracę na poziomie podstawowym, wprowadzając tytuł pracy lub pole kariery, np. Księgowość, do głównego okna wyszukiwania dla zadań. Następnie kliknij filtr zadań na poziomie podstawowym w zakładce "Poziom doświadczenia" na stronie wyników. Upewnij się, aby sprawdzić, czy masz jakiekolwiek kontakty na LinkedIn, które mogą zwrócić uwagę na swoją aplikację przed złożeniem wniosku.

USA Jobs
USA Jobs to najlepsza strona, w której można znaleźć możliwości współpracy z rządem federalnym. Rząd federalny ustanowił program Pathways, aby pomóc studentom i absolwentom szkół wyższych w uzyskaniu dostępu do podstawowych miejsc pracy i staży z rządem.

Korzystaj z wyszukiwarek pracy i megafizycznych witryn

Wyszukiwarka ofert pracy i mega witryny , w tym Indeed.com i CareerBuilder.com, zamieszczaj oferty bezpośrednio od pracodawców i / lub skanuj Internet i inne witryny z ofertami pracy, aby zagregować oferty. Korzystając z poziomu podstawowego słów kluczowych (lub poziomu podstawowego), użytkownicy mogą generować listy możliwości odpowiednich dla studentów lub absolwentów. Witryny te zawierają również artykuły z przydatnymi informacjami na temat poszukiwania pracy, wznawiania rozwoju i skutecznego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Przeczytaj więcej: Porady dotyczące znajdowania pracy na poziomie podstawowym , najlepsze poziomy stanowisk IT