Pułapki, których należy unikać w rekrutacji zasobów ludzkich

Unikaj rekrutowania czerwonych flag, aby znaleźć lepszą siłę roboczą

Chcesz poznać niektóre pułapki, które czekają, aby wykoleić cię w rekrutacji w Human Resource? Rekrutacja zasobów ludzkich to proces określania potrzeby nowego pracownika, a następnie znajdowania, przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych i zatrudniania odpowiedniego pracownika .

Rekrutacja nowego pracownika wymaga planowania i prawidłowego wykonania, aby zapewnić, że Twoja organizacja kończy z dobrze wykwalifikowanymi, zaangażowanymi, zaangażowanymi pracownikami . Proces rekrutacji wiąże się ze znaczną inwestycją czasu personelu i energii podczas procesu selekcji.

Istnieje wiele potencjalnych blokad dróg, które mogą podważyć Twoje działania rekrutacyjne. Oto wspólne wyzwania, które napotkasz.

 • 01 Wskazówki dotyczące zatrudniania starszych pracowników

  Rekrutacja zasobów ludzkich wymaga planowania i starannego wykonania . Jest to przegląd czynników, które organizacja musi mieć prawo zatrudnić najlepszych pracowników.

  Wykonanie któregokolwiek z tych zaleceń błędnie podczas rekrutacji spowoduje, że zatrudniamy mniej niż lepszych pracowników . Personel działu kadr życzy sobie, aby było to tak proste, jak to jest w pierwszej piątce błędów, których należy unikać, ale nie jest. Odwołaj się do tej porady, aby uzyskać pomyślną rekrutację.

 • 02 5 Wznów czerwone flagi dla pracodawców

  Czy wiesz, kogo zatrudnisz? Zawsze staraj się, aby Twoje zasady dotyczące każdego CV , listu motywacyjnego i podania o pracę były rozpatrywane ostrożnie. W jednym z ostatnich artykułów autor odkrył, że 53 procent wniosków o pracę zawiera niedokładne informacje, a 34 procent zawiera oczywiste kłamstwa dotyczące edukacji, doświadczenia i umiejętności wykonywania pracy.

  Chcesz upewnić się, że kandydaci, których uważasz za zatrudnionych, są tymi, za kogo się podają, że ich kwalifikacje są prawidłowe i odpowiadają Twoim potrzebom.

 • 03 5 Więcej wznów czerwone flagi dla pracodawców

  Czy znasz życiorysy i czerwoną flagę listu motywacyjnego, które powinny przyciągnąć twoją uwagę podczas przeglądania CV kandydatów podczas rekrutacji w Human Resource?

  Te czerwone flagi to błędy, błędy i wskaźniki, które dostarczają informacji o osobie, która aplikuje o Twoją otwartą pracę. Pracodawcy ignorują te czerwone flagi na własne ryzyko. Są to wczesne wskaźniki wskazujące, że potencjalny pracownik może nie być tym, którego się spodziewasz.

 • 04 5 List motywacyjny Czerwone flagi dla pracodawców

  Potrzebujesz innego narzędzia rekrutacyjnego do pozyskiwania zasobów ludzkich, aby pomóc Ci w przejrzeniu aplikacji? Recenzja listu motywacyjnego , z wielu powodów, jest wymownym elementem w procesie oceny wniosku. Chcesz poznać czerwone flagi, które powinny przyciągnąć twoją uwagę podczas przeglądania listu motywacyjnego kandydata?

  Wysłane wraz z CV, gdy poszukujący pracy złoży wniosek o pracę, list motywacyjny zwiększa kwalifikacje kwalifikowanego kandydata - lub nie. Znajdź czerwone flagi, które powinny przyciągnąć twoją uwagę w recenzji listu motywacyjnego.

 • 05 8 Błędy w zatrudnianiu Pracodawcy: od zgłoszenia do wywiadu

  Zatrudnianie decyzji, które powodują złe zatrudnienie, szkodzi czasowi organizacji, zasobom szkoleniowym, zasobom i mentoringowi oraz szkodzi zaangażowaniu pracowników i ich morale. Podczas rekrutacji w ramach Human Resource są to najczęściej popełniane błędy, których należy unikać. Wykonuj te osiem czynności z troską podczas rekrutacji w Human Resource; Twoje rekrutacje, rozmowy kwalifikacyjne i praktyki rekrutacyjne spowodują lepsze zatrudnienie.
 • 06 5 Wywiad "Czerwone flagi dla pracodawców"

  Czy wiesz, że przyszli pracownicy koncentrują się na zdobyciu pracy? Od kłamstw po nieszczerość kandydaci wykazują cechy, doświadczenie i cechy, które według nich chcielibyście zobaczyć. Dzieje się tak, ponieważ nie wiedzą, że celem wywiadu jest sprawdzenie, czy potencjalny pracownik i pracodawca pasują do siebie.

  Możesz znaleźć wskazówki podczas wywiadów, jeśli wiesz, czego szukasz. Oto wskazówki, które pozwolą ocenić udział kandydatów w potrzebach , aby uniknąć złego zatrudnienia.

 • 07 5 Więcej wywiadów Red Flags dla pracodawców

  Potrzebujesz więcej czerwonych flag, na które powinieneś zwrócić uwagę podczas rozmów z potencjalnymi pracownikami? Na tym etapie rekrutacji potrzebujesz listy kontrolnej, w której możesz przeprowadzić rozmowę z potencjalnymi pracownikami. Działania i odpowiedzi kandydata to natychmiastowe czerwone flagi, które powinny wpłynąć na decyzję o zatrudnieniu. Kiedy zważasz na oczywiste czerwone flagi, kandydaci, których wybierzesz, z większym prawdopodobieństwem odniosą sukces w zatrudnieniu .
 • 08 9 Wskazówki dotyczące rekrutacji i selekcji, aby zapewnić pomyślne zatrudnienie

  Przeciwieństwo któregoś z tych dziewięciu wskazówek rekrutacyjnych w zakresie zasobów ludzkich spowoduje, że Twoja organizacja będzie miała problemy z zatrudnieniem. Złe osoby to ludzie, którzy zużywają energię i zasoby twojej organizacji.

  Od kwestii prawnych po zatrudnianie w dzisiejszych potrzebach i jutrzejszej wizji , te wskazówki rekrutacyjne na temat zasobów ludzkich pomogą ci uniknąć decyzji o złym zatrudnieniu.

 • 09 Czy wiesz, kogo zatrudnisz?

  Pomyśl wznowić sprawdzanie, a sprawdzanie kandydata na tło jest złym wykorzystaniem twojego czasu? Pomyśl jeszcze raz. W czasach wyzwań w rekrutacji zasobów ludzkich, sprawdzenie tła i referencji potencjalnego pracownika staje się jeszcze ważniejsze.

  Oszuści szerzą się. Niektórzy poszukujący pracy są zdesperowani. Pracodawcy są oszukiwani. Czemu nie dowiedzieć się mniej niż gwiezdne fakty o swoim ulubionym kandydacie, zanim przyszedłeś, aby go posiadać, kochać go, trenować i integrować z nim w firmie , tylko po to, aby dowiedzieć się później, że jego kwalifikacje są nieuczciwe? (Wystrzeliwujesz ludzi, którzy kłamią na podstawie swoich referencji - prawda?)