Mikropożyczki dla kobiet w biznesie

Microlenders, którzy specjalizują się w pomaganiu kobietom-przedsiębiorcom

Czy jesteś kobietą przedsiębiorcą, który chce założyć własną firmę, ale brakuje jej funduszy? Może to być bardzo trudne, gdy dopiero zaczynasz, zwłaszcza jeśli nie masz mocnych osiągnięć w biznesie lub nie masz zabezpieczeń. Jednak istnieje wiele lokalnych, państwowych i krajowych zasobów dostępnych dla kobiet i właścicieli mniejszości biznesowych, jeśli wiesz, gdzie szukać.

Jest to lista organizacji, które dostarczają mikropożyczkom - poniżej 50 000 USD - kobietom, mniejszościom i małym firmom. Należy pamiętać, że obowiązują pewne ograniczenia, w szczególności te, które są ograniczone do określonego obszaru geograficznego. Najlepiej jest sprawdzić organizację bezpośrednio, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej aktualne informacje o tym, co oferują.

 • 01 Kiva

  Kiva z siedzibą w San Francisco jest międzynarodową organizacją non-profit założoną w 2005 r., Która ma na celu ograniczenie ubóstwa poprzez łączenie ludzi poprzez mikroukłady. Pożyczki są finansowane z crowdfundingu, a podmioty wspierające przekazują kredytobiorcom darowizny w wysokości zaledwie 25 USD.

  Mikropożyczki Kivy mogą być wykorzystywane do rozpoczynania lub rozwijania działalności gospodarczej i do innych celów. Kredytobiorcy następnie spłacają pożyczkodawców za pośrednictwem Kiva, a kredytodawcy mogą zdecydować, czy reinwestować swoje fundusze u innego kredytobiorcy.

 • 02 Small Business Administration

  US Small Business Administration (SBA) zapewnia środki na rzecz organizacji non-profit, pośredników kredytowych opartych na społeczności, które mają doświadczenie w zarządzaniu i pożyczaniu. Pożyczkobiorcy pracują bezpośrednio z tymi wstępnie wybranymi pośrednikami. Dostępne są pożyczki w wysokości do 50 000 USD, aby pomóc małym firmom w uruchomieniu i rozbudowie.

  Każdy pożyczkodawca pośredniczący ma wytyczne i wymogi kwalifikowalności, ale mikropożyczki SBA zasadniczo nie są zatwierdzone do spłaty istniejących długów lub do zakupu nieruchomości.

 • 03 Grameen America

  Laureat Nagrody Nobla, Muhammad Yunus, założyciel udanego programu mikrokredytów Grameen Bank w Bangladeszu, założył Grameen America w 2008 roku. W ramach Grameen America kobiety w ubóstwie otrzymują edukację finansową i poradnictwo w celu uzyskania kredytu. Kobiety w programie Grameen America mogą otrzymać 1500 USD na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Według strony internetowej Grameen dostarcza miesięcznie prawie 100 milionów dolarów w mikropożyczkach.
 • 04 ACCION USA

  Kobieta Noszenie Teczki

  ACCION USA to prywatna organizacja typu non-profit, która zapewnia mikropożyczki do 50 000 USD oraz inne usługi finansowe dla przedsiębiorców o niskich i średnich dochodach, w tym kobiet i mniejszości, które w przeciwnym razie nie są w stanie uzyskać dostępu do kredytu bankowego dla swoich małych firm.

  ACCION bierze pod uwagę charakter i mocne strony biznesu, a także historię kredytową przy udzielaniu pożyczek. Oprócz programów pożyczek dostosowanych do właścicieli firm płci żeńskiej, ACCION posiada programy dla mniejszości, weteranów, rdzennych Amerykanów i osób niepełnosprawnych.

 • 05 Fundusz pożyczkowy - Alternatywne pożyczki dla kobiet z Nowego Meksyku

  Fundusz pożyczek na rozwój społeczności w Nowym Meksyku jest prywatną, zwolnioną z podatku organizacją, która udziela pożyczek, szkoleń i doradztwa biznesowego dla przedsiębiorców, właścicieli firm i organizacji non-profit w całym stanie i całym kraju Navajo.

  Jest to ograniczone do właścicieli małych firm z Nowego Meksyku.

 • 06 Wisconsin Women's Business Initiative Corporation (WBIC)

  WBIC oferuje mikropożyczki do 100 000 $ ze specjalnymi programami dla właścicieli małych firm. Oprócz programów pożyczkowych dla kobiet oferują one również programy edukacyjne, seminaria oraz pomoc dla przedsiębiorstw i usługi skierowania.

  Programy tej organizacji są ograniczone do małych firm z Wisconsin.

 • 07 Kobiece przedsięwzięcia gospodarcze

  Organizacja ta zapewnia niskooprocentowane kredyty biznesowe dla kobiet prowadzących działalność gospodarczą w Santa Barbara i hrabstwie Ventura w Kalifornii. Kredyty dla start-upów wahają się od 1000 $ do 25 000 $. Pożyczki z ekspansji biznesowej są dostępne dla kobiet, które prowadzą działalność od co najmniej 1,5 roku, a pożyczki wynoszą od 5 000 do 50 000 USD.
 • 08 Elizabeth Street Capital

  Elizabeth Street Capital jest spółką partnerską Fundacji Tory Burch i Bank of America, która zapewnia dostęp do przystępnych cenowo pożyczek dla kobiet-przedsiębiorców i innych przedsiębiorców w społecznościach o niedostatecznej wartości.
 • 09 Key Bank

  Nawet w trudnych czasach, co najmniej jeden bank jest dostępny dla kobiet w biznesie. Key Bank ma długoterminową historię programów kredytowych dla kobiet biznesu i pracuje, aby pomóc kobietom przedsiębiorcom w rozpoczęciu, rozwoju i utrzymaniu działalności gospodarczej, nawet w okresie spowolnienia gospodarczego.