Jak ocenić list motywacyjny CV

Czego szukać w efektywnym CV listu motywacyjnego

Wznowienie listu motywacyjnego powinno mieć znaczenie dla pracodawców. Są one najpierw sprawdzane przez potencjalnego pracodawcę, który szuka powodów w liście przewodnim i wznawia, aby wykluczyć aplikację.

Jako pracodawca poszukujesz również CV i listu motywacyjnego opisującego kandydata, który najlepiej wypełni Twoje stanowisko. Przemyślany list motywacyjny mówi, że kandydat poświęcił czas na dostosowanie swojej aplikacji do swoich potrzeb.

Być może wnioskodawca z nadrzędnym listem motywacyjnym wykona wyższego pracownika .

Dobrze napisana, starannie napisana, bezbłędna list motywacyjny do CV powinna natychmiast ustawić aplikację poza średnią otrzymywaną aplikacją. Spójrz na wcześniejszy artykuł " Dlaczego wznowienie listów motywacyjnych ma znaczenie dla pracodawców ". Ten list motywacyjny jest jednym z listów o lepszych wnioskach o pracę, które zostały poddane przeglądowi. Oto dlaczego ten list jest tak potężny.

Dlaczego niniejszy list motywacyjny jest skuteczny

Niniejsze pismo przewodnie jest skuteczne z następujących powodów:

Jeśli opracujesz każdy list przewodni tak skutecznie, jak ten przykład, szybko znajdziesz kolejną szansę i skrócisz czas poszukiwania pracy .

Przykładowy raport z CV Resume Cover

Jest to list motywacyjny CV, który obejmuje tę analizę. Jest to doskonały przykład tego, co pracodawcy chcą zobaczyć w liście motywacyjnym CV.

Nazwa wnioskodawcy

Adres wnioskodawcy Miasto, województwo, kod pocztowy

Telefon: (000) 000-0000 Komórka: (000) 000-0000 E-mail: aaaaaaa@aol.com

Data

Menedżer ds. Zatrudnienia , właściciel, nazwa personelu HR
Nazwa firmy
adres spółki
Miasto, województwo, kod pocztowy

Szanowny Panie lub Pani (Nazwisko):

W odpowiedzi na twoje posty dla Operations Manager, załączam moje CV do twojej recenzji. Biorąc pod uwagę moją udokumentowaną historię pracy i doświadczenie w zarządzaniu operacjami i lean manufacturing, chciałbym wziąć udział w tym stanowisku.

Jestem dumny z tego, że jestem osobą nastawioną na resocjalizację, z indywidualnym doświadczeniem i postępowym doświadczeniem w zarządzaniu. Mój styl zarządzania mocno podkreśla pracę zespołową i zasady lean manufacturing. Ocena mojego CV pozwoli ci lepiej poznać moje pochodzenie i kwalifikacje do tego stanowiska.

Twoje wymagania

 1. Licencjat i ponad 5 lat doświadczenia w zakresie zarządzania progresywnego.
 2. Szkolenie i / lub certyfikacja lean manufacturing; czarny pas lub inny znaczący trening w zakresie jakości; i ciągłe doskonalenie lub doświadczenie kaizen są pożądane.
 3. Wnioskodawca będzie fanatykiem jakości, rozumie wymagania certyfikacji ISO i posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne, komputerowe i przywódcze.

Moje kwalifikacje

 1. Stopień BBA. Dziesięć plus lat progresywnego zarządzania produkcją i wzrostem.
 2. Chude szkolenie przez Walta Hancocka, Johna Smitha i inne programy. Six-Sigma i inne szkolenia z zakresu ISO i jakości. Budowanie zespołu i trening CI przez Susan Heathfield. Doświadczenie Kaizen poprzez nazwę firmy, masco i toyotę.
 1. Wykazała zdolność przywódczą w doskonaleniu operacyjnej doskonałości oraz realizacji celów i zadań poprzez pracę zespołową, lean manufacturing i koncentrację na jakości. Wymierne wyniki:

  - Zmniejszenie ilości odpadów i odpadów o 26 procent.
  - Zwiększona wydajność dostawy z 78 procent do 96 procent.
  - Skrócony czas realizacji o 80%.
  - Zmniejszono skomplikowane ustawienia o 74%.

W twojej recenzji mojego CV, zauważysz mój rozwój i doświadczenie. Nie mogę jednak zilustrować stopnia poświęcenia, zaradności i profesjonalizmu, które mogę zaoferować.

Osobista rozmowa pozwoli nam omówić, w jaki sposób mogę przyczynić się do sukcesu Twojej firmy. Moje wymagania płacowe dla tej pozycji wynoszą $ 00,000 +. Z niecierpliwością czekam na kontynuowanie tej relacji w najbliższej przyszłości.

Z poważaniem,

Imię kandydata

Załącznik

List motywacyjny wykonuje całą pracę dla pracodawcy. Poprawia to prawdopodobieństwo, że pracodawca zobaczy dopasowanie między tym, czego potrzebują, a tym, co ten kandydat ma do zaoferowania. Celem listu motywacyjnego? Znakomity.