Wynagrodzenie i wynagrodzenia dla kandydatów do pracy

Wynagrodzenie Wymagania Kandydatów

Wynagrodzenie to stała kwota pieniędzy lub rekompensata wypłacana pracownikowi przez pracodawcę w zamian za wykonaną pracę. Wynagrodzenie jest wypłacane najczęściej w dwutygodniowej wypłacie pracownikowi zwolnionemu lub zawodowemu . W większości lat wynagrodzenie pracownika wypłacane jest w 26 nawet wypłat w ciągu roku.

Pracownik otrzymujący wynagrodzenie powinien ukończyć całą pracę w zamian za wynagrodzenie. Cała praca, za którą pracownik jest odpowiedzialny za realizację, jest rozumiana przez pracownika na podstawie opisu stanowiska pracy, tytułu stanowiska oraz celów ustalonych lub negocjowanych z kierownikiem pracownika.

Różni się to od niezwolnionego pracownika, któremu wypłacana jest stawka godzinowa lub wyprodukowana. Pracownik nieobjęty zwolnieniem nie ponosi odpowiedzialności za całą pracę, a w rzeczywistości, na przykład na linii produkcyjnej, może wytwarzać tylko część całego produktu. Pracownik ten jest również ogólnie uprawniony do pobierania wynagrodzenia za nadgodziny, gdy pracuje on dłużej niż wymagana liczba godzin w ciągu dnia.

Płacony pracownik lub pracownik, który otrzymuje wynagrodzenie, nie śledzi przepracowanych godzin i nie otrzymuje wynagrodzenia za nadgodziny. (Niektóre sektory publiczne, często reprezentowane przez związki, pracownicy oczekują rozliczenia godzin i zbierania czasu wyrównawczego, co nie jest normą w sektorze prywatnym.)

Ze względu na zasady Fair Law Standards Act (FLSA) dotyczące nadgodzin, pracodawcy są zobowiązani do ścisłego śledzenia godzin i częściowych godzin przepracowanych przez pracowników niezwalnianych lub godzinowych.

Wynagrodzenie określają stawki rynkowe dla osób wykonujących podobną pracę w podobnych branżach w tym samym regionie.

Wynagrodzenie określają również stawki płac i zakresy wynagrodzeń ustalane przez indywidualnego pracodawcę. Wynagrodzenie ma również wpływ na liczbę osób dostępnych do wykonywania określonej pracy w miejscu pracy pracodawcy.

Wynagrodzenie Wymagania

Wynagrodzenie to kwota, którą osoba poszukująca pracy postanowiła zaoferować, aby mógł przyjąć ofertę pracy .

Stałe wydatki, które kandydat poniósł w wyniku wyboru stylu życia, napędzają tę wymaganą kwotę pieniędzy. Niestety, niektórzy kandydaci mają nierealistyczne oczekiwania co do rodzaju wynagrodzenia, jakie przynoszą ich umiejętności.

Te stałe wydatki, w tym takie pozycje, jak kredyt hipoteczny, opłaty za samochód, szkoła dla dzieci, podatki, narzędzia itd. Są tym, na czym opiera się jej wymagania. Wymóg ten może nie mieć związku z rynkową stawką.

O ile poszukiwacz pracy nie chce zatrudnienia, nie przyjmuje stanowiska, które nie pokrywa jego wydatków.

Jeśli zaakceptuje twoją pozycję za mniej niż realistyczne wymagania płacowe, możesz liczyć na to, że będzie on kontynuował poszukiwanie pracy - potajemnie. Jeśli jego wymagania płacowe byłyby nierealne, on również będzie szukał, ale niczego nie znajdzie. Jeśli twoja płaca jest według stawki rynkowej, dowie się, że tak jest.

Poproszenie kandydatów o ujawnienie wymagań dotyczących wynagrodzenia

Z tego powodu pracodawcy zwracają się do wnioskodawców o podanie ich potrzeb wynagrodzenia w momencie składania podania o pracę . Jeśli wymagania płacowe są zbyt daleko od siebie, tracisz czas na rozmowy kwalifikacyjne z kandydatem, który nigdy nie zaakceptuje tej pracy.

Jeśli kandydat jest obecnie zatrudniony, nie ma on powodów, by przyjąć obniżkę wynagrodzenia.

Jeśli kandydat jest bezrobotny, pracodawca może mieć więcej miejsca na poruszanie się w celu uzyskania niższej pensji.

Pracodawca wie, że ściganie kandydata, którego wymagania płacowe są wyższe niż zakres wynagrodzenia, jaki planuje zapłacić pracownikowi, jest stratą czasu i energii. Niemniej jednak wiele firm odmawia ujawnienia swoich przedziałów wynagrodzenia kandydatom. Wielu kandydatów nie życzy sobie wypowiadania oczekiwanej pensji z obawy, że sami nieumyślnie popełnią samobójstwo.

Jednakże wnioskodawca, który nie odpowie na pytanie przyszłego pracodawcy dotyczące jego wymagań dotyczących wynagrodzenia, ryzykuje, że jego wniosek nie zostanie rozpatrzony. Podczas gdy kandydaci do pracy są przekonani, że pierwsze numery rozmówców znajdują się w gorszej sytuacji w negocjacjach płacowych , pracodawca ma uzasadnione powody, by nie chcieć rozważać kandydatów, na których nie mogą sobie pozwolić.

Wielu pracodawców uważa, że ​​jeśli ujawnią swoje zasięgi, kandydaci będą zakładać, że zasługują na najwyższą pozycję. Ponadto nie chcą płacić więcej, niż muszą, i mogą oprzeć swoją ofertę na pożądanym przez kandydata, a nie na rzeczywistym kursie rynkowym.

Utwórz oparte na rynku, realistyczne zakresy wynagrodzeń

Dobrzy pracodawcy dokładają wszelkich starań, aby zrozumieć i stworzyć przedziały wynagrodzenia, które są konkurencyjne na rynku pracy. Chcą przyciągnąć i zatrzymać lepszych pracowników i wiedzą, że wymagania płacowe potencjalnego pracownika pociągają za sobą decyzje o zatrudnieniu.

Nie dadzą kandydatowi niskiej oferty, nawet jeśli kandydat jasno dał do zrozumienia, że ​​jest gotów zaakceptować ofertę poniżej stopy rynkowej. Jeśli pracownik dowiaduje się, że jest wart więcej niż płaci pracodawca, morale spadnie, a pracownik będzie starał się wyjechać tak szybko, jak to możliwe. Obroty są drogie , więc zaoszczędzić kilka dolarów, płacąc poniżej stawki rynkowej, może się zemścić.

Udział w badaniach rynku wynagrodzeń, aby stworzyć wiarygodne źródło informacji na temat badań płacowych, stał się kluczowy dla zrozumienia wymagań płacowych wykwalifikowanych kandydatów do pracy. Obecnie badania płacowe zwiększają się wraz z zasobami online, takimi jak kalkulatory wynagrodzeń ułatwiające ustalanie pensji i ich zrozumienie.

Ułatwia także kandydatom poznanie wartości rynkowych, zmniejszając asymetrię informacyjną, która często przynosi efekty w negocjacjach płacowych.

Gdy pracodawca złoży ofertę płacową potencjalnemu pracownikowi, wielu kandydatów spróbuje wynegocjować wyższą pensję . To, czy negocjujesz w tym momencie, zależy od ciebie, ale negocjacje to wspólny aspekt osiągnięcia godziwej pensji, więc pracodawca musi negocjować. W przeciwnym razie najlepszy kandydat może po prostu odejść.