Jak zarobić więcej pieniędzy

Twój życiowy potencjał dochodowy

Praca polega na pieniądzach. Praca nie polega wyłącznie na pieniądzach, gdy masz wystarczające dochody - jednak definiujesz wystarczające dochody - aby wspierać wybrany styl życia.

Mając wystarczającą ilość pieniędzy, aby pracować, praca może się zmienić, przyczynić się, podzielić ważną misją , wykonywać zadania, które kochasz, czuć się ważnymi, nawiązywać przyjaźnie, odnosić sukcesy, zadowolić klientów i osiągać sukcesy.

Wszystkie te cele, które definiują, dlaczego ludzie pracują , wchodzą w grę, gdy zarabiasz wystarczająco dużo.

Twoje wybory określają Twój życiowy potencjał dochodowy

W związku z tym ilość pieniędzy, które chcesz zarobić i które zarobisz podczas swojego życia zawodowego, zależy od twoich przekonań, postaw, wartości i wyborów zawodowych . Jeśli cenisz pomaganie ludziom w potrzebie, możesz przewidzieć określoną pensję w trakcie swojej kariery.

Dopóki twoje wartości są ważniejsze niż to, co otrzymujesz, twój wybór jest w porządku. Nie możesz jednak ustalić celu, jakim jest zarobienie miliona dolarów rocznie, dokonać wyboru kariery, która przynosi 40 000 $ rocznie i oczekiwać, że będziesz zadowolony z decyzji dotyczących kariery i pieniędzy, które zarobisz w czasie.

Niemal wszyscy uważają, że powinni zarobić więcej pieniędzy niż oni. Ale kwota pieniędzy, którą wypłaca pracodawca, zależy od wielu czynników omówionych w: Szufelka na wzrost wynagrodzeń: Jakie podwyżki płacić możesz oczekiwać od swojego pracodawcy? .

Joshua Kennon mówi o tym: Jak stać się zamożnym: Dziewięć prawd, które mogą postawić cię na drodze do finansowej wolności. Piszę te wskazówki, aby pomóc Ci mieć pieniądze potrzebne do przestrzegania jego strategii. On i ja zgadzamy się na pierwszy krok, który należy podjąć, aby zarobić więcej pieniędzy.

Zmień sposób myślenia o pieniądzu, aby zwiększyć potencjał dochodowy

Pieniądze są tym, za co płacisz, aby wykonywać pracę i realizować cele dla pracodawcy.

Albo pieniądze to pensja, którą sam płacisz jako osoba prowadząca działalność gospodarczą. Pieniądze nie są ani źródłem wszelkiego zła, ani nie są panaceum na wszystkie twoje bóle i choroby świata. Jest to po prostu narzędzie, które pozwala osiągnąć poziom życia, który wybierzesz.

Pieniądze umożliwiają zaspokojenie podstawowych potrzeb twojej rodziny oraz wychowanie i edukowanie swoich dzieci. Pieniądze pozwalają wspierać sprawy filantropijne, o których jesteście namiętni. Pieniądze pozwalają podróżować, kupować przedmioty, które chcesz w życiu, i realizować hobby i zainteresowania, które cię angażują. Pieniądze pozwalają pewnego dnia przejść na emeryturę, jeśli zdecydujesz.

W związku z tym uzyskanie więcej pieniędzy nie jest po prostu w porządku; jest to fundamentalne dla planów, które masz na swoim życiu. Pytanie o wyższą pensję przy zmianie pracy jest oczekiwane. Żądanie podwyżki wynagrodzenia od obecnego pracodawcy jest prawem. Wybór kariery, która zapewni wyższą pensję, a tym samym wyższy dochód w całym życiu, jest w porządku.

Zmień sposób myślenia o sobie, aby zwiększyć potencjał dochodowy

Podczas gdy nie chcesz definiować swojej postaci przez ilość pieniędzy, które robisz, musisz mieć nastawienie, że cokolwiek możesz zarobić, jesteś tego wart. Jeśli myślisz o sobie jako o 30 000 $ rocznie, 100 000 $ to duży skok umysłu.

Przygotuj się na dokonywanie wyborów przez całą karierę, która zwiększy Twoją zdolność do zarabiania większych pieniędzy. Na przykład poproszenie swojego przełożonego o podwyżkę może zniechęcić nawet najbardziej pewną siebie osobę. Jeśli jednak nigdy nie poprosisz o podwyżkę, "rozliczasz się" z tego, co oferuje ci Twoja organizacja.

Poznaj szczegóły dotyczące maksymalizacji Twojego życiowego dochodu.

Gdzie zaczynasz od informacji: Maksymalizuj swój życiowy potencjał dochodowy?

Wybierz swoją karierę Mądrze za potencjał dochodowy

Niektóre prace po prostu płacą więcej niż inne. Jeśli pieniądze są dla Ciebie ważne, wybierz karierę, która zapłaci Ci to, co chcesz zarobić. Albo zdaj sobie sprawę, że będziesz musiał zrobić coś niezwykłego, aby zarobić dobre pieniądze w wybranej przez siebie karierze. Możesz także pracować w blasku księżyca, pracować w niepełnym wymiarze godzin, pracować jako freelancer lub założyć własny biznes.

Ponownie, pieniądze, które zarobisz podczas swojej kariery zawodowej, zależą od Ciebie.

Spójrz na kalkulatory wynagrodzeń, aby dowiedzieć się, jaki jest twój potencjał dochodowy w różnych karierach. Kalkulator Wynagrodzeń Instytutu Ekonomicznego Instytutu Ekonomicznego pomoże ci nawet w wykryciu potencjalnego wynagrodzenia za pracę.

Uzyskaj wymagane stopnie i poświadczenia

Ludzie z wykształceniem mają tendencję do zarabiania więcej pieniędzy w swojej dziedzinie niż ludzie, którzy nie mają stopni naukowych. Życiowy zysk może być znaczący. Na przykład osoba z tytułem licencjata w biznesie otrzyma dodatkowe 349.028 $, a stopień inżyniera może przynieść pracownikowi dodatkowe 500 000 $. Stopień znajomości kojarzy się z wielkim trudem nad dyplomem liceum.

Potrzebujesz przekonujących? W MSN Money , Allison Linn mówi, że dochody dożywotnie wzrastają wraz ze stopniami, ale musisz być szczególnie zainteresowany stopniem, do jakiego dążysz. W niektórych dziedzinach, takich jak pomoc pielęgniarki, która ma wzrosnąć, dyplom nigdy nie zwróci cię z powrotem za twoją inwestycję.

Ponadto, zgodnie z The Benefits of Graduate Education , "Różnice w dochodach w całym okresie życia są większe, gdy są obliczane przez 40-letnią karierę (od 25 do 64 lat) Odbiorcy studiów magisterskich zarobią 2,5 miliona dolarów w ciągu swojego życia. zawodowych, na kwotę ponad 4,4 miliona dolarów, są znacznie wyższe niż dla każdej innej grupy. " (Źródło: Edukacyjne osiągnięcia w Stanach Zjednoczonych, US Census Bureau, Current Population Survey, maj 2004 r.)

Rozwijaj swoją ścieżkę kariery z troską o potencjał dochodowy

Aby uzyskać najlepszą pensję , jeśli podejmiesz pracę u jednego pracodawcy i pozostaniesz u tego pracodawcy, możesz nie zmaksymalizować swojego potencjału dochodowego. Wybory, które podejmujesz, mogą wpływać na twoje dochody. Poświęć czas na zarządzanie liniami i zarządzaj pracą innych, aby zwiększyć swój potencjał zarobkowy. Lub opracuj zestaw umiejętności technicznych, który sprawi, że będziesz cenionym indywidualnym zwycięzcą.

Ostatecznie jednak może zajść potrzeba zmiany działów lub pracodawców, aby uzyskać najwyższy dochód. Czytałem niedawno, że pracownik, który zmienia firmy, oczekuje minimalnie dziesięcioprocentowego wzrostu wynagrodzenia. Stawanie się poszukiwaną ilością podnosi wartość Twoich żetonów do negocjacji także z obecnym pracodawcą.

Podejmij działanie, aby poprawić swój życiowy potencjał dochodowy

Jeśli jesteś cichym, pracowitym, pracowitym pracownikiem, który czeka na podwyżkę wynagrodzenia, którą oferuje kierownictwo, ograniczasz swój dochód dożywotniego dochodu. Działania, które podejmujesz w pracy i przez lata pracy, poważnie wpływają na twój potencjał dochodowy.

Skorzystaj z tych pomysłów, aby upewnić się, że zarabiasz tyle pieniędzy, ile chcesz przez całe życie. Możesz zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy na całe życie. Musisz to zrobić; Pomogą ci te pomysły.

Proszę nie pomylić tego artykułu z komentarzem społecznym na temat tego, jak świat powinien cenić pracę i pieniądze; ten konkretny artykuł dotyczy pieniędzy. Idź po swoje. Pamiętaj, że jesteś tego wart.

Gdzie zaczynasz maksymalizować swój życiowy potencjał dochodowy?