Pracujące matki o specjalnych potrzebach Dzieci

Wskazówki dotyczące równoważenia życia ze specjalnymi potrzebami Dziecko

Maria Dubova przez rf123.com

Od ukończenia college'u pracowałem na wielu satysfakcjonujących stanowiskach, które pozwoliły mi wykorzystać mój trening i umiejętności i sprawiły, że poczułem się jakbym zrobił wyjątkowy wkład. Praca poza domem i interakcja z rówieśnikami jest tym, czego pragnie mój mózg i czego potrzebuję, aby prowadzić zrównoważone życie.

Kiedy zdiagnozowano autyzm u mojej córki, moje poglądy na spełnienie i wyzwanie całkowicie się zmieniły.

Gdyby moja niania poszła na terapie, czy całkowicie zrozumiałbym, jak przeprowadzić terapię w domu? Gdybym poszedł z nią na terapie, oznaczałoby to, że musiałbym rzucić pracę, a jeśli tak, czy stać mnie na terapie?

Większość dzieci ze specjalnymi potrzebami ma dożywotnią kondycję, wymagając od rodziców, aby stali się ekspertami w zakresie stanu, w tym radzenia sobie z trudnościami i zachowaniami dziecka. Zalecana terapia dla większości dzieci z autyzmem rozpoczyna się od 25 godzin tygodniowo, nie wspominając o zawodowym, fizycznym i mowie. Ponadto rodzice mają wpływ na dietę swoich dzieci, wymagając uczenia się specjalnych przepisów, kupowania żywności, która może nie być im znana - a wszystko to podczas próby pracy i zajmowania się innymi dziećmi.

Wiele dzieci ze specjalnymi potrzebami ma również wiele wizyt lekarskich, a także pobyt w szpitalu i muszą być trzymane w domu ze szkoły częściej niż typowo rozwijające się dzieci.

Rodzice specjalnej troski Dzieci są chronicznie zestresowane

Badanie z 2009 r. Wykazało, że matki nastolatków i dorosłych z autyzmem doświadczają stresu bardzo podobnego do stresu odczuwanego przez żołnierzy. Ponadto, te matki borykały się z częstymi zmęczeniami i przerwami w pracy, a także spędzały znacznie więcej czasu na opiece niż matki osób niepełnosprawnych.

Ten przewlekły stres przekłada się na średnie skrócenie ich oczekiwanej długości życia o 9 do 12 lat, pozostawiając więcej matek zestresowanych tym, kto zajmie się ich dziećmi lub dziećmi o specjalnych potrzebach, kiedy ich nie ma.

Badania wykazały, że Twoje dziecko ma ADHD, co powoduje zwiększone problemy z funkcjonowaniem rodziny i małżeńskim, zaburzone relacje rodzic-dziecko, zmniejszoną skuteczność rodzicielską i po raz kolejny stres.

Równoważenie życia ze specjalnymi potrzebami Dziecko

Najważniejsze jest poproszenie o pomoc. Jako rodzice o specjalnych potrzebach stajemy się ekspertami, którzy polegają na samych sobie, aby pomóc naszym dzieciom, jednak ustalenie, co jest potrzebne, aby pomóc dziecku osiągnąć sukces, jest tym, co w końcu jest siłą napędową w pracy iw domu.

Zasoby:

____________________________

O Sima Ash - Sima Ash of Healing 4 Soul jest kliniczno-klasycznym homeopatą, certyfikowanym praktykiem GAPS i certyfikowanym dietetykiem klinicznym, który wykorzystuje unikalne podejście, którego pionierem był Tinus Smits, MD o nazwie CEASE therapy. Brała udział w komplementarnym leczeniu po tym, jak zobaczyła dramatyczną poprawę córki, u której zdiagnozowano autyzm w wieku trzech lat. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź stronę www.healing4soul.com. Możesz śledzić Simę na Facebooku w "Zaprzestaniu terapii w Kalifornii" lub zadzwonić do niej pod numer 949-916-9990.