Jak kobiety przezwyciężyły wyzwania w biznesie

Wsparcie dla kobiet-przedsiębiorców

Właściciele firm i pracujące kobiety stają przed konkretnymi wyzwaniami i przeszkodami, których nie mają mężczyźni. Kobiety pracujące, które mają dzieci, doświadczają jeszcze większego zapotrzebowania na czas, energię i zasoby, a kobiety stają wobec dyskryminacji ze względu na płeć w biznesie i w pracy. Ale kobiety nie są mniej skuteczne niż mężczyźni, w rzeczywistości statystyki pokazują, że kobiety zakładają biznes ponad dwa razy częściej niż wszystkie inne firmy. Kobiety są zaradne i potrafią odnieść sukces pomimo wielu wyzwań. Oto sposoby, jakimi kobiety pokonują wyzwania, przed którymi stoją kobiety w biznesie.

 • 01 Znalezienie odpowiedniego balansu pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym dla zapracowanych pracujących kobiet

  Wiele kobiet boryka się ze znalezieniem lepszych sposobów na zbalansowanie pracy i życia, a często ta wina pochodzi z zewnętrznych źródeł, takich jak presja ze strony mężów, rodziny i przyjaciół. Niektóre (bardziej zamożne) kobiety decydują się na podróż prywatnym samolotem, aby mieć więcej czasu ze swoimi rodzinami, podczas gdy inne, takie jak miliarder i super przedsiębiorca Marilyn Carlson Nelson, uważają, że kobiety nie powinny czuć się winne z powodu pasji do pracy.
  • Jak pracować ze współmałżonkiem
  • Kobiety wykorzystują Corporate Jets, aby spędzać więcej czasu z rodziną
  • Marilyn Carlson na temat przywództwa, biznesu i równowagi między życiem zawodowym a prywatnym
 • 02 Pokonywanie dyskryminacji ze względu na płeć wobec kobiet w biznesie

  Linie płci są rysowane wcześnie, a wykluczenia dla kobiet utrzymują się przez całe dorosłe życie. Nie tylko kobiety są dyskryminowane w prywatnych firmach, ale także przez rząd federalny. Uprzedzenia dotyczące płci zaczynają się w szkole podstawowej, która kontynuuje naukę w college'u. Mimo że więcej kobiet posiada wyższe stopnie naukowe niż mężczyźni, nadal są one przekazywane do pracy, które idą do mniej wykształconych i mniej wykwalifikowanych mężczyzn, a także otrzymują mniej wynagrodzeń niż mężczyźni za tę samą pracę.
 • 03 Problemy biznesowe kobiet i wyzwania polityczne

  Istnieją przepisy, które chronią kobiety i przepisy, które szkodzą kobietom w miejscu pracy i ważne jest, aby kobiety zastanowiły się, jak daleko zaszły zmiany legislacyjne - i jak daleko musimy się posunąć.
 • 04 Dziedziny i branże pracy Kobiety w biznesie dominują

  Kobiety stoją w obliczu wielu wyzwań, w tym dyskryminacji i często płacą mniej niż mężczyźni za wykonywanie tej samej pracy. Ale są branże, w których kobiety rywalizują, a nawet dominują. Wiedząc, gdzie kobiety odnoszą sukces, możesz pomóc Ci wybrać obszary, w których możesz rozwijać swój biznes i zidentyfikować przeszkody w branżach zdominowanych przez mężczyzn.
 • 05 Sieci i zasoby dla pokonywania wyzwań kobiet w biznesie

  Dwa z najbardziej skutecznych narzędzi w pokonywaniu wyzwań, przed którymi stają kobiety, obejmują nawiązywanie kontaktów i znalezienie mentora. A dwa z największych wyzwań, jakie stoją przed kobietami, to znalezienie finansowania i uzyskanie kontraktów rządowych.
 • 06 Wyzwania rządowe i zasoby dla kobiet

  Rząd federalny oferuje wiele programów i zasobów, aby pomóc kobietom biznesu. Ale rząd jest również jednym z najgorszych przestępców, jeśli chodzi o dyskryminację kobiet w odniesieniu do przyznawania kontraktów federalnych. Znajomość dostępnych zasobów pomoże ci lepiej konkurować zarówno w sektorze prywatnym, jak i kontraktach federalnych.
 • 07 Znajdowanie inspiracji i wsparcia od innych kobiet biznesu w ogniu

  Oprócz mentora wiele kobiet czyta historie sukcesu, porady i porady od innych kobiet, które już odnoszą sukcesy w biznesie, są pomocne i inspirujące. Kobiety w biznesie mają profile znanych kobiet biznesu, a także małe firmy należące do odnoszących sukcesy kobiet przedsiębiorców i pracujące matki, aby zachęcić Cię na własną ścieżkę do sukcesu!
  • Profile sławnych kobiet przedsiębiorców
  • Profile kobiet sukcesu w biznesie
  • Profile udanych Mompreneurs
  • Profile kobiet biznesu w polityce
  • Recenzja książki: "How We Our Leads Matters" autorstwa Marilyn Carlson Nelson