Doskonałe zasoby dla kobiet latynoskich w biznesie

Od 1997 r. Całkowita liczba właścicieli hiszpańskich firm wzrosła o 82%. Spośród 1,4 miliona firm należących do kobiet koloru w Stanach Zjednoczonych, kobiety biznesu Latina kontrolują 39 procent tych firm. Poniższe linki odnoszą się do zasobów specjalnie dostosowanych do interesów kobiet latynoskich i latynoskich.

 • 01 Hiszpańskie wiadomości biznesowe (HBN)

  GraphicStock

  Ta wspaniała strona służy jako ogólnokrajowy dyrektor hiszpańskich właścicieli firm. Możesz opublikować CV, wyszukać oferty pracy i przeczytać najnowsze wiadomości na temat rozwoju branży i biznesu, które interesują właścicieli hiszpańskich firm.

 • 02 Hispanic Business Women's Alliance (HBWA)

  Misją HBWA jest: "Aby pomóc kobietom hiszpańskim, przedsiębiorcom, profesjonalistom, konsultantom, menedżerom, wynalazcom i inwestorom - w całej Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, na Karaibach iw Hiszpanii - wykorzystaj nasz międzynarodowy portal do prowadzenia działalności bezpośrednio, skutecznego komunikowania się i współpracy ze sobą dla obopólnych korzyści. "

  HBWA to internetowa społeczność hiszpańskojęzycznych kobiet przedsiębiorców, profesjonalistów, konsultantów, menedżerów, wynalazców i inwestorów z całej Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Karaibów i Hiszpanii zainteresowanych. Poprzez HBWA możesz połączyć się z innymi kobietami z Hispanic, aby uzyskać dostęp do sieci dla klientów, kapitału, specjalistycznej wiedzy, technologii, produktów, mocy produkcyjnych lub kanałów dystrybucji.

 • 03 Hiszpański marketing online

  Hiszpański marketing online to blog zespołu Captura Group zawierający najlepsze praktyki, studia przypadków i badania dla hiszpańskojęzycznych sprzedawców online.

 • 04 Stowarzyszenie Biznesu Łacińskiego (LBA)

  Wysłana misja LBA polega na: "Budowaniu ekonomicznego bogactwa i możliwości dla Latynosów i Latynoskich Przedsiębiorców." Założona w 1976 roku LBA jest największą organizacją w USA reprezentującą i promującą interesy latynoskich właścicieli firm. Jest to organizacja oparta na członkostwie, która oferuje obszerny katalog firm członków różnych grup biznesowych, w tym branży finansowej, produkcyjnej, zawodowej i technicznej.

 • 05 LATINA Style Magazine - Business Series

  LATINA Style (LSM) to czołowy magazyn, który koncentruje się na potrzebach profesjonalnego i biznesowego właściciela Latiny. LSM opracowało teraz interaktywny program rozwoju biznesu, LATINA Style Business Series, który "łączy właścicieli Latynoskich firm z kluczowymi korporacjami i agencjami rządowymi, które zapewniają towary i usługi potrzebne tym znakomitym przedsiębiorcom do tworzenia lub rozszerzania swojej działalności".

  Ponad 10.000 przedsiębiorców z Latyny uczestniczyło w seriach biznesowych od momentu powstania w 1998 r. Z pomocą amerykańskiej Small Business Administration.

 • 06 Magazyn LATINA Style

  LATINA Style (LSM), wydana w 1994 r., Była pierwszym opublikowanym ogólnokrajowym pismem poświęconym potrzebom i interesom Latynosów. LSM obejmuje piękno, biznes, inwestycje, relacje, a także wiele innych tematów interesujących Latynosów i Hiszpanie. Porównaj ceny subskrypcji LATINA Style.

 • 07 MercadeoBrillante.com

  Ten internetowy magazyn cyfrowy jest w całości produkowany w języku hiszpańskim. MercadeoBrillante.com pomaga hiszpańskojęzycznym przedsiębiorcom rozwijać działalność dzięki efektywnym kosztowo marketingowi i strategiom sprzedaży.

 • 08 National Hispanic Business Association (NHBA)

  NHBA jest oddana pomaganiu studentom studiów licencjackich w Hispanic w rozwijaniu umiejętności i związków potrzebnych do rozpoczęcia udanej kariery zawodowej.

  NHBA to ogólnokrajowa sieć studenckich organizacji studenckich, które pomagają Latynosom w rozpoczęciu kariery zawodowej. Poprzez naszą rodzinę 41 rozdziałów, zapewniają rozwój kariery zawodowej, sieci zawodowych i możliwości budowania społeczności dla swoich studentów.

 • 09 National Hispanic Business Women Association (HBNA)

  NHBWA to organizacja non-profit założona w 1997 roku, aby "umacniać i zachęcać kobiety i właścicieli firm do rozwijania i zwiększania swojej działalności poprzez seminaria edukacyjne i głośniki, oferując wzajemne wsparcie, wymianę informacji, skierowania do biznesu i tworzenie sieci kontaktów".

  HBNA oferuje możliwości studentom z Kalifornii, którzy chcą kontynuować studia i karierę zawodową.

  NHBWA oferuje również stypendia, aby pomóc w uzyskaniu wyższego wykształcenia. Przyznano już 48 stypendiów i łącznie 61 stypendiów do końca bieżącego roku obrotowego 2008.

 • 10 Amerykańska Izba Handlowa Stanów Zjednoczonych (USHCC)

  Od 1979 r. Podstawową misją USHCC była identyfikacja możliwości biznesowych dla hiszpańsko-firmowych przedsiębiorstw w sektorze publicznym i prywatnym. W ciągu ostatnich 30 lat USHCC był zwolennikiem ponad 2,5 miliona przedsiębiorstw należących do Hiszpanów.

  USHCC ma rozległą sieć ponad 200 lokalnych Hiszpańskich Izb Handlowych i Hiszpańskich organizacji biznesowych. USHCC organizuje dwie ważne coroczne imprezy dla właścicieli hiszpańskich firm: doroczną konwencję krajową i doroczną konferencję legislacyjną. Ponadto, co dwa lata, USHCC wydaje swoją Politykę Legislacyjną i priorytety Białego Domu i Kongresu.