Letnie CV wznowienia i list motywacyjny

Ubiegać się o letnią pracę? W zależności od stanowiska, które Cię interesuje, możesz przesłać CV i list motywacyjny wraz z aplikacją o pracę.

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, nauczycielem, rodzicem, czy po prostu chcesz spróbować czegoś innego, Twoje CV i list motywacyjny mogą zawierać różnorodne doświadczenia, które będą miały zastosowanie do stanowiska. Jeśli jesteś studentem, Twoje CV będzie inne niż CV kogoś, kto pracował przez jakiś czas.

Co uwzględnić w CV i liście motywacyjnym

Jako student będziesz chciał dołączyć do swojego CV wszelkie istotne zajęcia, pracę wolontariacką oraz wszelkie kluby i zespoły, w których mógł uczestniczyć. Menedżer ds. Rekrutacji zrozumie, że możesz nie mieć doświadczenia związanego z dostępną pozycją, ale będą się starali zobaczyć, że jesteście odpowiedzialni, potraficie wykonywać zadania dokładnie i na czas, i że jesteście gotowi ciężko pracować.

Inni wnioskodawcy powinni dostosować swoje CV, aby uwzględnić doświadczenia bardziej bezpośrednio związane z pracą, o którą się ubiegają. Jeśli masz więcej niż kilka prac, wybierz te, które są ściśle związane z pozycją letnią, którą jesteś zainteresowany. Podkreśl w swoich opisach umiejętności i doświadczenia najbardziej dopasowane do wymagań pracy.

Twój list motywacyjny jest twoją szansą na wyjaśnienie, dlaczego pozycja cię interesuje i jak się czujesz, twoje doświadczenia sprawią, że będziesz najlepszym kandydatem na to stanowisko.

Letnie CV wznowienia i list motywacyjny

Oto przykład listu motywacyjnego i życiorysu, które możesz dopasować do swojej osobistej sytuacji.

Przykład listu motywacyjnego

Temat: Pozycja Caddy - Dean White

Drogi Dyrektorze ds. zatrudnienia,

Chciałbym wyrazić moje silne zainteresowanie pozycją caddy golfa, którą wymieniłeś na stronie golfjobs.com.

Mam doskonałą wiedzę praktyczną dotyczącą tego sportu, a także doświadczenie w obsłudze klienta i wiem, że byłbym idealnym kandydatem na to stanowisko.

Przez ostatnie sześć lat grałem w golfa z Junior PGA, co dało mi możliwość zapoznania się z twoim klubem, jak również z wieloma innymi w regionie. Obecnie jestem kapitanem drużyny w mojej drużynie golfa w liceum. Przez ostatnie dwa lata byliśmy mistrzami oddziału, a w zeszłym roku otrzymałem indywidualne wyróżnienia na finałach państwowych. Mam doświadczenie jako asystent trenera golfa, pracowałem na obozie letnim mojego klubu domowego przez ostatnie trzy lata.

Moje doświadczenie w Pro Shop dało mi duże doświadczenie w obsłudze klienta, pomagając członkom i gościom w zakupach wszystkich przedmiotów, od klubów golfowych po odzież. Praca w zajętym lodziarni również zwiększyła moje umiejętności obsługi klienta i dała mi doświadczenie w wielozadaniowości w dynamicznym środowisku.

Wierzę, że moje doświadczenie pozwoli mi zapewnić przyjacielskie i przyjemne doświadczenie dla wszystkich członków klubu. Byłbym bardzo komfortowy na kursie, a jako caddy byłby pewien odpowiedzi na pytania związane z golfem członków klubu.

Moja wiedza na temat golfa, doświadczenie i umiejętności obsługi klienta sprawią, że będę doskonałym caddie dla Beekman Golf and Country Club.

Dziękuję bardzo za poświęcony czas i uwagę. Czekam na wiadomość od ciebie.

Z poważaniem,

Dean White
dean.white123@email.com
Cell 555-567-8890

Wznów próbkę

Dean White
Strona 555-234-5567
Cell 555-567-8890
dean.white123@email.com
1000 Maple Dr.
Poughkeepsie, NY 12601

Edukacja

Poughkeepsie High School , Poughkeepsie, NY 20 maja

Doświadczenie

Team Captain, Drużyna piłkarska High School Poughkeepsie Fall 20XX-present

Asystent trenera, Obóz golfowy Dutchess Country Club, Poughkeepsie, NY Lato 20XX-obecne

Sklep Associate , Dutchess Country Club Pro Shop 20 września-obecny

Kasjer , Mary's Ice Cream Shoppe Czerwiec 20XX-IX. 20XX

Inne doświadczenie

Orzecznictwo

Więcej przykładów

Tutaj znajdziesz wiele przykładów życiorysów i listów motywacyjnych dla różnych letnich prac. Można je dostosować do osobistej sytuacji.

Wznów przykłady podane przez zadanie