Szablon CV wznowienia poziomu

Kiedy starasz się o pozycję na poziomie podstawowym, możesz mieć lub nie mieć dokładnego wykształcenia lub doświadczenia odpowiadającego opisowi stanowiska i wymaganiom. Niemniej jednak, jeśli uważasz, że dobrze pasujesz do stanowiska i firmy, możesz dostosować swoje CV, aby pokazać, w jaki sposób Twoje wykształcenie i odpowiednie doświadczenie pomogą Ci w wykonywaniu pracy, o którą się ubiegasz.

Poniższy szablon wznowienia zawiera informacje, które powinieneś uwzględnić w swoim CV, gdy ubiegasz się o pozycję na poziomie podstawowym.

Wznów poziom wprowadzania szablonów

Informacje kontaktowe
Pierwsza część CV powinna zawierać informacje o tym, jak pracodawca może się z Tobą skontaktować:

Imię i nazwisko
Adres ulicy
Kod pocztowy miasta
Telefon
Adres e-mail

Edukacja
W sekcji edukacyjnej swojego CV, wymień listę szkół i uczelni, w których uczestniczyłeś, dyplomy lub stopnie, które uzyskałeś, a także wszelkie specjalne nagrody i wyróżnienia, które zdobyłeś wraz z odpowiednimi zajęciami pozalekcyjnymi:

Szkoła, dyplom

Nagrody, wyróżnienia, zajęcia pozalekcyjne

College, stopień

Nagrody, wyróżnienia, zajęcia pozalekcyjne

Doświadczenie
Ta sekcja twojego CV na poziomie podstawowym zawiera twoją historię pracy . Wymień firmy, dla których pracowałeś, daty zatrudnienia, zajmowane stanowiska oraz wypunktowaną listę obowiązków i osiągnięć. Jeśli ukończyłeś staż, dobrze jest umieścić je w sekcji "Doświadczenie" swojego CV.

Możesz również wystawić letnie oferty pracy wraz z odpowiednim doświadczeniem w zakresie wolontariatu lub pozaszkolnym, które mogą wskazywać, w jaki sposób masz wyjątkowe kwalifikacje do wykonywania danej pracy.

Firma nr 1
Stan miasta
Daty zadziałały

Stanowisko

Firma nr 2
Stan miasta
Daty zadziałały

Stanowisko

Umiejętności
Umiejętności związane z pozycją / polem kariery, o które się starasz - na przykład umiejętności obsługi komputera, umiejętności językowe.

Dostosuj swoje CV

We wszystkich przypadkach pamiętaj, aby personalizować i dostosowywać swoje CV, tak aby odzwierciedlało twoje umiejętności i umiejętności oraz łączy je z zadaniami, o które się ubiegasz. Powtórz słowa kluczowe, które zidentyfikowałeś w ogłoszeniu o pracy, a także w innych podobnych ogłoszeniach o pracy. Na przykład, jeśli ubiegasz się o pracę jako członek zespołu restauracyjnego w restauracji, która napisała, że ​​szuka "kogoś, kto kocha pomagać i służyć innym (zarówno klientom, jak i członkom zespołu)", możesz rozszerzyć sekcję twoje CV, w którym wymieniłeś swoją pracę ochotniczą z lokalną kuchnią zup, która służy bezdomnym mieszkańcom twojej okolicy. Inne słowo kluczowe w ogłoszeniu o pracy wspomina, że ​​pracodawca chce "kogoś o przyjaznej, entuzjastycznej postawie". Możesz dodać, że twój "szef" w kuchni zupy zachęcał cię do nauki uśmiechania się do każdej osoby, której służyłeś. Nie są to pochwały - są to tylko fakty, które dodajesz do swojego CV, aby pomóc firmie zrozumieć twoje umiejętności, nawet jeśli nie otrzymałeś zapłaty.

Powiązane artykuły

Wznów format
Przejrzyj formaty CV do pisania CV.

Przejrzyj CV próbek
Przejrzyj wznowioną próbkę, aby można było wprowadzić informacje o szablonie wznowienia do odpowiedniego formatu.

Szablony Microsoft Resume
Pobierz bezpłatny szablon CV, aby utworzyć CV lub skorzystaj z szablonów dostępnych w Microsoft Word .