Skonfiguruj identyfikator dzwoniącego, aby zobaczyć, kto dzwoni do Ciebie w pracy

Co to jest ID dzwoniącego? Ile kosztuje Caller ID? Jak mogę uzyskać ID dzwoniącego?

GraphicStock

Co to jest identyfikacja dzwoniącego?

Identyfikacja dzwoniącego oznacza "Identyfikacja dzwoniącego". Identyfikacja dzwoniącego to usługa firmy telefonicznej , która jest teraz dostępna w większości obszarów w Stanach Zjednoczonych.

Kobiety pracujące w domu muszą przez cały dzień zajmować się rozmowami osobistymi i służbowymi. Posiadanie identyfikatora dzwoniącego na liniach domowych i biznesowych może pomóc przestać marnować cenny czas na wykonywanie niechcianych połączeń.

Ile kosztuje Caller ID?

Zazwyczaj jednorazowa opłata startowa i niewielka miesięczna opłata (3-10 USD miesięcznie w zależności od innych usług, które subskrybujesz) za usługę, ale jest warta swojej ceny.

Jeśli masz linię biznesową, koszty połączeń telefonicznych mogą podlegać odliczeniu od podatku, w tym koszty usługi identyfikacji dzwoniącego.

Jakie rodzaje telefonów mają usługi identyfikacji numeru dzwoniącego?

Wszystkie telefony komórkowe są wyposażone, aby automatycznie wyświetlać informacje identyfikacyjne dzwoniącego. Nie ma dodatkowej opłaty za usługi identyfikacji numeru dzwoniącego na telefony komórkowe.

Większość telefonów, które można kupić w sklepach detalicznych, ma już pojemność identyfikatora rozmówcy. Jeśli masz telefon z ekranem identyfikacji dzwoniącego i usługą identyfikacji numeru dzwoniącego (potrzebujesz obu), gdy dana osoba lub firma dzwoni, ich imię i numer będzie wyświetlany na ekranie LED telefonu (lub, w niektórych przypadkach, na telefonie). podstawa automatycznej sekretarki dla telefonów przenośnych).

W jaki sposób Caller ID może pomóc kobietom pracującym w domu lepiej zarządzać swoim czasem

Jeśli wiesz, do kogo dzwonisz, możesz podjąć lepsze decyzje dotyczące tego, czy masz czas, aby odebrać telefon. Identyfikacja dzwoniącego to świetny sposób na wyświetlanie osobistych połączeń, połączeń telemarketingowych, a nawet dzwoniących, z którymi nie chcesz rozmawiać w danym momencie.

Jak identyfikacja dzwoniącego sprawia, że ​​trudno jest ukryć, kim jesteś

Identyfikator dzwoniącego można teraz zintegrować z wieloma rodzajami systemów zamawiania i obsługi klienta. Na przykład, gdy dzwonisz, aby zamówić pizzę z głównych usług dostawy łańcucha, restauracja może mieć identyfikator dzwoniącego, który wyświetla Twój numer telefonu, który jest podłączony do ich systemu zamawiania.

Po prostu dzwoniąc pod konkretny numer telefonu, wiele firm może teraz zobaczyć, gdzie mieszkasz, historię zamówień i zachować plik rozmów telefonicznych.

Wiele firm (a nawet osób) używa identyfikatora rozmówcy i nie będzie odbierać połączeń - a nawet blokuje połączenia z numerów, które są oznaczone jako "anonimowe" lub "nieznane". Oszuści uciekali się teraz do korzystania z telefonów odrzuceń, Google i innych usług telefonii cyfrowej jako sposobu na obejście identyfikatora rozmówcy.

Następnym razem, gdy zadzwonisz do firmy, która wie, kim jesteś i informacje o koncie bez pytania, możesz obwiniać ją o ID dzwoniącego.