Czego używam do blokowania numeru firmowego na moim domu?

Często zadawane pytania dotyczące używania identyfikatora dzwoniącego

Czy możesz używać identyfikatora dzwoniącego dla swojej firmy domowej? Jak blokować połączenia za pomocą selektywnego połączenia i pełnego blokowania linii na telefonie stacjonarnym i komórkowym. Czy posiadanie niepublicznego numeru telefonu oznacza, że ​​identyfikator dzwoniącego nie jest wyświetlany?

Możesz legalnie zablokować identyfikację swojego rozmówcy telefonicznego; Musisz jednak zainicjować blokowanie, aby zapobiec wyświetlaniu Twoich danych osobowych na czyimś telefonie.

Jeśli używasz telefonu służbowego (lub linii domowej do połączeń biznesowych) do wykonywania zgłoszeń sprzedaży, nielegalne jest blokowanie lub fałszywe przedstawianie informacji identyfikacyjnych dotyczących połączeń.

Jeśli nie używasz linii biznesowej do wykonywania rozmów handlowych (telemarketingowych lub innych form namawiania), możesz zablokować nazwę i numer swojej firmy, ale mimo to nie możesz jej fałszywie przedstawiać.

Numery awaryjne i bezpłatne

Blokowanie nie działa, gdy dzwonisz na numery alarmowe (pożar, policja, 911) lub dzwonisz pod numery bezpłatne.

Ponieważ Twoje informacje są automatycznie dostępne do wyświetlania na innych urządzeniach identyfikacji dzwoniącego, przepisy FCC wymagają od firm telefonicznych możliwości zablokowania twoich informacji za darmo.

Rodzaje blokowania

Istnieją dwa sposoby na to, aby Twoje nazwisko i numer telefonu nie pojawiał się na urządzeniach identyfikacji dzwoniącego:

Zalety pełnego blokowania

Całkowite blokowanie jest zalecane w większości sytuacji, ponieważ nigdy nie musisz pamiętać, aby wybrać kod blokujący przed wykonaniem każdej wychodzącej rozmowy telefonicznej. Jest to szczególnie ważne, jeśli płacisz już za nienotowany numer telefonu. Jeśli nie zablokujesz identyfikatora dzwoniącego, nawet z zastrzeżonym numerem telefonu, Twoje dane będą nadal automatycznie przesyłane do wszystkich osób posiadających identyfikator dzwoniącego.

Blokowanie informacji o ID dzwoniącego jest wskazane, jeśli:

Pamiętaj, że blokowanie połączeń nie działa, gdy dzwonisz na numer alarmowy i numer bezpłatny.

Kolejną korzyścią wynikającą z wyboru opcji Całkowite blokowanie w przypadku blokowania selektywnego jest to, że każdy, kto nawiązuje połączenie z domu, nie będzie nieumyślnie przekazywać informacji o telefonie innej osobie. Obejmuje to przyjaciół i rodzinę, gości i opiekunów, którzy mogą dzwonić z linii telefonicznej.