Powody, dla których warto ponownie się zapisać - dowcipy wojskowe i humor

45 powodów, aby ponownie zarejestrować

Nick Daly / Digital Vision

1. Wczoraj zasysane, dziś ssane, jutro będzie ssać, a to wydaje się całkiem solidną prognozą na resztę mojego zaciągu.

2. Spędzając 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku trenujemy coś, co daje 99,9% szansy, której nigdy nie zrobimy.

3. WWWDWOA? (co byśmy zrobili bez akronimów?)

4. Wykonywanie prostych codziennych zadań i rozbijanie ich na fizykę jądrową przed ich wykonaniem.

5. Konieczność uczestniczenia w briefie przed wykonaniem jakiegokolwiek zadania bardziej skomplikowanego niż wybieranie nosa.

6. Bycie osobistym sługą (to w zasadzie wszystko, czym jestem) dla któregokolwiek z 300 tysięcy ludzi w wojsku, którzy przewyższają mnie.

7. Bycie dorosłym i posiadanie kogoś, kto mnie codziennie kontroluje, aby upewnić się, że prawidłowo założyłem ubranie i położyłem buty na prawych nogach.

8. Za każdym razem, gdy chcę wyjść na zewnątrz, muszę nosić "czapkę" lub kapelusz.

9. Uwielbiam czyścić te same miejsca w kółko, aż do momentu, gdy farba odpadnie lub moje ręce krwawią.

10. Bez wpływu wojskowego i dobrego nauczania nigdy bym nie zdawał sobie sprawy, że za każdym razem, gdy pada deszcz, można zamiatać wodę za pomocą miotły.

11. Nie ma po prostu zbyt wielu zadań, w których można być pewnym, że każdy, na kogo pracujesz, tylko czeka, aby zmiażdżyć cię w dowolny sposób.

12. Gdybym się wydostał, na pewno bym nie wpadł na pomysł budzenia każdego poranka na "spotkanie".

13. Jak się ubrać w cywilne ubrania, kiedy jestem na urlopie.

13. Jak jeść mięso w pudełkach z napisem "nie nadaje się do spożycia przez ludzi" i "tylko do użytku instytucjonalnego".

14. Otrzymywanie "losowych" testów narkotykowych co kilka tygodni. Zostałem "losowo" wybrany do każdego testu przez prawie dwa lata.

Niewiele osób może poświadczyć, że w ciągu ostatnich dwóch lat zażyło około 50 testów na obecność narkotyków, nie biorąc przy tym narkotyków w moim życiu.

15. Codziennie budząc się i idąc na "spotkanie pracowników", gdzie czytana jest mi kartka, mimo że jest ona umieszczona na ścianie i w internetowym biurze, do którego mam dostęp. Chyba nie umiem czytać.

16. Przechodząc do lekarza narzekającego na ciężki ból w sercu i klatce piersiowej, a także na wezwanie, aby wrócił podczas "połączenia z chorym" następnego dnia.

17. Uwielbiam fakt, że moja opinia ma taki sam wpływ jak iguana mojej siostry.

18. Ponieważ nie ważne jak bardzo nienawidzę swojej pracy, muszę z pełnym szacunkiem poprosić o inny. Zdarza się wtedy, gdy zezwala na to mój "łańcuch dowodzenia".

19. Nie musisz szanować tej osoby, musisz szanować to, co nosi na kołnierzyku lub rękawie.

20. Uwielbiam fakt, że wojsko zastanawia się, dlaczego mamy tak wielu ludzi na całym świecie, którzy nienawidzą naszego kraju. Jestem pewien, że jesteśmy prześladowani i mówimy światu, co mogą i czego nie mogą zrobić, a następnie ignorowanie tych zasad nie ma z tym nic wspólnego.

22. Nienawidzę dobrego jedzenia.

23. Uwielbiam przemowę "jesteście ambasadorami USA".

24. Nie cierpię spędzać czasu z moją rodziną.

25. Nie tylko wykonuję swoją własną pracę, ale utknąłem z tak wieloma dodatkowymi obowiązkami, jak mój łańcuch dowodzenia, który chce mi dać.

26. Konieczność zmiany hasła komputera co dwa tygodnie, aby terroryści nie włamali się do naszego maila, a nawet nie grając w niewinną grę w pasjansa.

27. Kiedy wyjdziesz, będziesz miał tylko 38-40. Nadal masz przed sobą całe swoje życie. Tak, dobra, chcę, żeby moje życie zaczęło się od 38.

28. Co? Idziesz na urlop?

29. O, spójrz ... Tu jest szef. Lepiej, żeby wszyscy stali na baczność, dopóki nie powie nam, że możemy się ruszyć. Czy robią to również w cywilnym świecie?

30. Czy to jest lokalny czas, czy Zulu?

30. Chcę pracować gdzieś, co ma całkowitą kontrolę nad moją wypłatą, aby mogli zająć połowę, jeśli zepsuje.

31. Jeśli wpadnę w kłopoty w mieście, chciałbym obudzić się następnego dnia o 6 rano i stanąć przed moim szefem, kierownikiem, asystentem kierownikiem i wszystkim, którzy nie mają nic lepszego do roboty, aby mogę wszystko żuć mój tyłek.

32. Czy możemy zostać przetestowani, aby upewnić się, że jesteśmy fizycznie sprawni tylko co roku, proszę zrobić wyjątki od tego dla ogromnie grubych 30+ letnich podoficerów i oficerów.

34. Gdzie indziej można płacić podatki, aby zapłacić własną wypłatę?

35. Składasz przysięgę na poparcie i obronę Konstytucji, a potem Konstytucja nawet cię nie dotyczy.

36. Bo tylko podczas pokazów magicznych i wojskowych godzin pracy zasady logiki są zawieszone.

37. Ponieważ bez względu na to, jak głupia jesteś, w końcu zostaniesz awansowany przez gromadzenie punktów za nie awansowanie.

38. Bo gdzie indziej można uzyskać zęby wywiercone i uzbrojone, czy tego potrzebują, czy nie?

39. Gdzie indziej można uzyskać zastrzyki osób, które twierdzą, że uprawiają medycynę, która nawet nie ukończyła szkoły średniej, i nie mogą nawet wymówić nazwy leku, który Cię wstrzykują?

40. Ponieważ jeśli masz już dość militarnego #### na jedno życie i chcesz odejść, możesz być spokojny, że wojsko zrobi wszystko, co w twojej mocy, by cię do końca życia.

41. Ponieważ fajnie jest pójść na medycynę, aby sprawdzić oko i mieć punkt technologiczny, który świeci w twoich oczach przez dziesięć minut, aż będziesz ślepy, a potem usłyszysz, jak mówią: "To było fajne, spróbujmy tego drugiego. "

42. Dlaczego nasi rodzice nawet zawracali sobie głowę podając nam imiona?

43. W jakiej innej pracy możesz robić rzeczy NIE PRAWIDŁOWEJ DROGI, ale "MILITARY WAY"?

44. Siedząc wokół kciuków całymi dniami aż do około 16:00, mimo że skończyłem całą moją pracę o dziesiątej rano, jest naprawdę fajnie robić każdy DZIEŃ DAGGOM ... to buduje charakter.

45. Kto tak naprawdę chce mieć kontrolę nad swoim życiem?