Disney Kariera, praca i staże

Chcesz pracować dla Walt Disney Company? Międzynarodowa firma rozrywkowa z siedzibą w Kalifornii oferuje miejsca pracy od opiekunów parku tematycznego po animatorów telewizyjnych po stanowiska korporacyjne. Uzyskaj porady, jak znaleźć i ubiegać się o stanowiska w Disney i dowiedzieć się o korzyściach płynących z firmy i nie tylko.

Disney Informacje o zatrudnieniu

Witryna Disney Careers oferuje informacje potencjalnym kandydatom do pracy, takie jak świadczenia, programy kariery dla studentów i inne ogólne informacje.

Disney Job Search i aplikacja

Osoby poszukujące pracy mogą wyszukiwać oferty pracy według słów kluczowych i filtrować według kategorii, typu, lokalizacji, branży i biznesu. Mogą również wyszukiwać określone zlecenia według numeru identyfikacyjnego zapotrzebowania. Jeśli znajdziesz pracę, o której myślisz, że ktoś by chciał, możesz przekazać ją tej osobie.

Doskonałą cechą dla kandydatów jest możliwość znalezienia pracy w oparciu o ich profil na LinkedIn. Poprzez umożliwienie Disneyowi dostępu do wszelkich istotnych informacji, ich profil na LinkedIn zawiera, można je dopasować do potencjalnie dziesiątków postów.

Aby ubiegać się o pracę online, musisz najpierw utworzyć profil. Możesz to zrobić, ręcznie wprowadzając informacje lub pozwalając Disneyowi połączyć się z Twoim profilem LinkedIn.

Firmy Disney

Osoby poszukujące pracy mogą również przejść do jednej z ponad 30 różnych firm należących do Walt Disney Company. Bardziej znanymi podmiotami są: Disney Studios, Parks, Produkty konsumenckie, Interactive, Corporate, ABC, ESPN i Marvel.

Każda firma ma własną stronę internetową poświęconą karierze dla osób poszukujących pracy, które można wykorzystać do znalezienia otwartych pozycji.

Disney Obszary kariery

Disney dzieli swoje oferty pracy na różne obszary kariery, w tym korporacje, technologie, rozrywkę, sprzedaż i wiele więcej. Każdy obszar kariery jest dalej podzielony na poszczególne role.

Osoby poszukujące pracy mogą przejrzeć różne obszary kariery, aby znaleźć dla nich odpowiednią pozycję.

Disney Parks Cast Member Jobs

Disney Parks Talent Casting zatrudnia wykonawców dla ich licznych parków rozrywki i kurortów na całym świecie. Od wykonawców przypominających wygląd po profesjonalnych wokalistów, istnieje wiele dostępnych miejsc pracy w sztukach performatywnych. Możesz dowiedzieć się więcej o audycjach Disneya i wszystkich ofertach pracy tutaj.

Programy dla studentów Disney

Disney oferuje kilka programów dla studentów i absolwentów. Studenci collegu mogą uczestniczyć w programie Disney Professional Internship, który pozwala uczniom doświadczyć określonego obszaru kariery w firmie. Staże mogą odbywać się przez cały rok, w pełnym wymiarze czasu na wakacjach lub przez semestralne programy.

Dla ostatnich absolwentów szkół wyższych, Disney oferuje programy kooperacyjne i podyplomowe. W tych programach uczestnicy mają sześciomiesięczne stanowisko w jednym z wielu obszarów biznesowych, w tym IT, Management, Creative i innych.

Uczniowie, którzy ukończyli szkołę średnią w ciągu 48 miesięcy od złożenia podania, mogą zostać stażystami w ramach programu Disney Career Start. Studenci obecnie zapisani na studia i którzy ukończyli 18 lat, kwalifikują się do udziału w programie Disney College.

Oba programy obsługują Walt Disney World Resort w Lake Buena Vista na Florydzie i Disneyland w Anaheim w Kalifornii.

Role stażysty

Jako stażysta w jednym z parków tematycznych Disneya, studenci są zaangażowani w pięcio- do ośmio miesięczny program stażowy , który pomoże stażystom zbudować uniwersalne umiejętności i cechy przywódcze poszukiwane w niemal każdej branży.

Choć może to być semestr z dala od kampusu, stażyści programu Disney College zarabiają więcej niż zarabiają na swoich parkach. Zdobywają wysokiej jakości umiejętności i doświadczenia, które pomagają im lśnić z przyszłymi pracodawcami. Stażyści uczestniczą w płatnym stażu, z rolami dostępnymi w parkach, rozrywce, merchandisingu, żywności i napojach, gościnności, opiece i ratownictwie (tylko sezonowe). Te role zostaną wybrane przez rekruterów Disneya, jeśli zdecydujesz się dołączyć do programu.

Nauka w Disney

Oprócz pracy z najlepszymi liderami zarządzania w branży, stażyści mają również możliwość uczenia się na podstawie swoich sukcesów na wielu kursach dostępnych na Uniwersytecie Disneya.

Kursy te mogą być pobierane za zaliczenie w college'u za zgodą Twojej szkoły i mogą być obowiązkowe, zależnie od Twojego programu. Mentoryhips i imprezy networkingowe mogą być również dostępne, aby pomóc stażystom w zdobyciu wiedzy od liderów firmy.

Korzyści firmy Disney

Zasiłki firmy Disney obejmują ubezpieczenie zdrowotne, dentystyczne, ubezpieczenie na życie, urlopy, plan oszczędności 401 (k) wraz z odpowiednim programem, pomocą adopcyjną i wieloma innymi. Pracownicy otrzymują również dodatki do Disneya, w tym bilety wstępu do parku tematycznego i zniżki na produkty Disneya.

Firma zachęca również do uczenia się i rozwoju dzięki refundacjom edukacyjnym oraz możliwościom uczenia się i rozwoju. Możliwości te obejmują szkolenia z doskonalenia zawodowego, umiejętności obsługi komputera i programy zanurzania się w biznesie.

Disney jest także bardzo pomocny dla swoich weteranów. Poprzez inicjatywę Veterans 'Heroes Work Here ", celem jest zwiększenie możliwości i wsparcia weteranów.