Wskazówki dotyczące korzystania z witryny LinkUp.com do wyszukiwania ofert pracy

LinkUp to wyszukiwarka ofert pracy, która wykorzystuje unikalną metodę odkrywania zadań, które często są ukryte przed innymi wyszukiwarkami. Może się wydawać, że jest to uproszczone, ale LinkUp osiąga to, po prostu publikując aktualne oferty pracy na stronach firmowych z całego kraju. Metodologia LinkUp polega na monitorowaniu tysięcy małych, średnich i dużych działów kariery zawodowej w celu połączenia wnioskodawców z miejscami pracy.

W wyniku dogłębnego monitorowania wykazy pochodzą z prawdziwych firm i nie ma ich duplikatów, ponieważ aukcje są pobierane tylko z bezpośredniego źródła firmy. Ponadto, wykazy są zawsze aktualne, ponieważ są aktualizowane, gdy firma aktualizuje swoją witrynę.

Dlaczego strony internetowe firmy?

Istnieje wiele korzyści przy wyszukiwaniu zadań wymienionych na stronach firmowych . Po pierwsze, możesz znaleźć oferty pracy, które nie znajdują się w innych witrynach wyszukiwania pracy . Po drugie, często występuje większa konkurencja o miejsca pracy na stronach o dużej popularności, takich jak Monster i Indeed, podczas gdy konkurencja o miejsca pracy jest mniejsza na stronach firmowych.

Jeśli wiesz, w jakich firmach chcesz pracować, wyszukiwanie wpisów tylko z witryn tych firm może również pomóc zawęzić wyszukiwanie i zaoszczędzić czas i wysiłek.

Korzystanie z funkcji LinkUp do wyszukiwania zadań

Osoby ubiegające się o pracę mogą wyszukiwać zadania według tytułu, słów kluczowych, nazwy firmy, miasta, stanu lub kodu pocztowego.

Wyszukiwanie zaawansowane obejmuje określone tytuły, dokładne frazowanie i słowa do pominięcia, a także czas, przez jaki zadanie zostało wymienione. Dodatkowo użytkownicy mogą filtrować aukcje według firmy, znaczników zadań, miasta lub odległości.

Łatwo jest też zarejestrować się w powiadomieniach o zadaniach związanych z pocztą e-mail. Możesz ustawić typy zadań i lokalizację, w której chcesz aktualizować.

Gdy to zrobisz, otrzymasz listę nowych zadań, które pasują do twoich kryteriów, gdy zostaną opublikowane.

Zaawansowane opcje wyszukiwania w LinkUp

LinkUp oferuje również bardziej szczegółowe, wyszukane wyszukiwanie dostępne po kliknięciu przycisku "Zaawansowane" obok przycisku "Szukaj". Możesz określić zadania według słowa kluczowego lub dokładnej frazy. Możesz nawet określić wszystkie zadania bez określonego słowa. Możesz także wyszukiwać według firmy, lokalizacji i czasu opublikowanego. Następnie możesz posortować wyniki według najlepszego dopasowania lub najnowszego.

Możesz także szukać zadań z konkretnymi znacznikami zadań. Znaczniki te obejmują zakres od "księgowości i finansów" do "motoryzacji" po "legalny".

Istnieją także sposoby na zawężenie listy ofert pracy po kliknięciu "szukaj". Możesz zawęzić listę, klikając filtry znajdujące się w lewej górnej części strony. Filtry zawierają tagi, miasta i odległości. Możesz także przeglądać oferty pracy według nazwisk pracodawców, w tym firm z największą liczbą ofert pracy.

Możesz także zapisać pracę, wysłać ją do siebie (lub kogoś innego) lub udostępnić innym w mediach społecznościowych. Możesz wyświetlić podobne oferty i zobaczyć wszystkie oferty pracy w tej samej firmie. Możesz nawet LinkUp ostrzegać, gdy praca nie jest już dostępna.

Jak ubiegać się o pracę w LinkUp

Po wygenerowaniu listy zadań kliknij tytuł pracy, aby wyświetlić pełny opis.

Możesz złożyć wniosek na stronie z ofertami pracy pracodawcy, postępując zgodnie z instrukcjami. Instrukcje te różnią się w zależności od procesu zatrudniania firmy.

Wielu pracodawców poprosi kandydatów o wypełnienie formularza rejestracyjnego i / lub wniosku i może zaoferować możliwość przesłania CV i listu motywacyjnego.

Jak skonfigurować alerty zadań LinkUp

Łatwo skonfigurować alerty, dzięki którym witryna wyśle ​​Ci e-mailem nowe aukcje pasujące do Twoich wyszukiwań. Wpisz swój adres e-mail pod "Wyślij nowe oferty pracy, które pasują do tego wyszukiwania" na górze strony wyników wyszukiwania i kliknij "wyślij".

Możesz także utworzyć login użytkownika do LinkUp, używając adresu e-mail i hasła, lub łącząc się za pośrednictwem konta mediów społecznościowych (takiego jak Facebook, LinkedIn, Google+, Twitter lub Yahoo!). Dzięki kontu LinkUp możesz zapisywać wyszukiwania, odbierać e-maile, gdy pozycja nie jest już dostępna, i przeglądać historię wyszukiwania.

Jest to również kolejny sposób na ustawienie regularnych powiadomień o pracy.

Zasoby dla pracodawców

LinkUp ma dział skierowany do pracodawców, którzy chcą zmaksymalizować ich widoczność. Dostępnych jest kilka opcji, takich jak reklamy typu "pay-per-click", pay-to-post i rekrutacja społeczna za pośrednictwem Facebooka i Twittera. Firmy mogą również korzystać z usług danych, seminariów internetowych i wydarzeń, aby reklamować siebie i swoje szanse zawodowe.

LinkUp International

LinkUp oferuje również międzynarodowe poszukiwania pracy za pośrednictwem ich stron internetowych LinkUp Canada i LinkUp United Kingdom, które wymieniają oferty pracy w całej Kanadzie i Wielkiej Brytanii, w tym w Anglii, Szkocji i Irlandii. Strony internetowe umożliwiają wyszukiwanie ofert pracy w taki sam sposób, jak w Stanach Zjednoczonych, z tak wieloma opcjami.