Wskazówki dotyczące korzystania z Indeed.com do wyszukiwania ofert pracy

Przewodnik po Indeed Jobs, informacje o wynagrodzeniach i CV

Chcesz szybko znaleźć oferty pracy? Zastanawiasz się, czy w Twojej dziedzinie wiedzy znajdują się lokalne oferty pracy? Strona robocza Indeed.com jest doskonałym źródłem informacji online, umożliwiającym szybkie znalezienie ofert pracy.

Wskazówki dotyczące korzystania z Indeed.com do wyszukiwania ofert pracy

Indeed.com umożliwia przeszukiwanie milionów ofert pracy z tysięcy stron internetowych, tablic ogłoszeń, gazet, blogów, stron z ofertami pracy i skojarzeń, aby znaleźć oferty pracy pasujące do zapytania lub podobne.

Wszystkie wyszukiwane hasła można zapisać jako powiadomienia e-mail, więc nowe oferty pracy są dostarczane codziennie do skrzynki odbiorczej.

Możesz użyć strony Indeed.com do poszukiwania pracy lub pobrać aplikację poszukiwania pracy Indeed . Ta aplikacja jest dostępna na urządzenia z Androidem i iOS. Po pobraniu aplikacji na telefon lub tablet będziesz mógł szybko wyszukiwać zlecenia, korzystać z GPS w urządzeniu, aby znaleźć oferty pracy, składać wnioski o wznowienie pracy w Indeed i otrzymywać nowe oferty pracy dostarczone do skrzynki odbiorczej.

Uprość wyszukiwanie pracy

Indeed.com ma wygląd Google i innych najlepszych wyszukiwarek. Jest przyjazny dla użytkownika, czytelny i łatwy w nawigacji. Korzystanie z wyszukiwarki pracy pozwoli Ci zaoszczędzić czas i wysiłek, ponieważ możesz przeszukiwać wiele najlepszych stron z ofertami pracy jednocześnie.

Jak ubiegać się o pracę w Rzeczywiście
Ubieganie się o pracę online jest bardzo łatwe. Po przejrzeniu wyników możesz złożyć wniosek lub skontaktować się bezpośrednio z firmą.

Skorzystaj z tego linku, aby dowiedzieć się, jak szukać i ubiegać się o pracę w witrynie Indeed.com, w tym o proste i zaawansowane opcje wyszukiwania, ustawianie alertów dotyczących pracy i instrukcje dotyczące ubiegania się o pracę wymienione w sekcji Rzeczy.

Pobierz Indeed Mobile App
Rzeczywiście aplikacja Job Search jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Możesz wyszukiwać oferty pracy, tworzyć CV, konfigurować alerty dla nowych ofert, pisać swoje CV i szybko i łatwo zastosować telefon lub tablet.

Jak skonfigurować pocztę e-mail Job Alerts
Możesz skonfigurować powiadomienia e-mail dla powiadomień o nowych ofertach pracy lub zaleceniach dotyczących otworów, które w przeciwnym razie mogły zostać przeoczone. Możliwe jest również skonfigurowanie częstotliwości lub liczby tych alertów w danym dniu, tygodniu lub nawet miesiącu.

Ten link pokaże ci, jak skonfigurować powiadomienia o pracy z wiadomościami e-mail, aby powiadamiać Cię o nowych ofertach pracy, a także zawiera informacje o tym, jak edytować i usuwać ostrzeżenia otrzymywane z Rzeczywiście.

Jak opublikować CV w rzeczywistości
Podobnie jak inne witryny wyszukiwania pracy, Indeed pozwala przesłać swoje CV zarówno dla łatwego dostępu i umożliwić dostęp do rekrutera i menedżera rekrutacji, aby zobaczyć swoje publiczne wznowienie. Alternatywnie można również wznowić pracę w trybie Indeed, wprowadzając dane dotyczące kariery bezpośrednio do pól dostarczonych przez funkcję Indeed "Build Your Own Resume".

Powyższy link zawiera instrukcje, jak opublikować CV w Rzeczywiscie oraz jak edytować, udostępniać i usuwać CV oraz jak dostosować ustawienia prywatności.

Wyszukaj oferty pracy na stronie Indeed.com
Rzeczywiście pokazuje niezliczone nowe wyszukiwania każdego dnia, więc zawężenie wyników do dokładnie tego, czego szukasz, może sprawić, że wyszukiwanie pracy stanie się o wiele mniej przytłaczające.

Dzięki temu możesz wyszukiwać zadania według lokalizacji, słowa kluczowego, tytułu stanowiska, wynagrodzenia lub firmy lub użyć opcji wyszukiwania zaawansowanego, aby jeszcze bardziej zawęzić wyszukiwanie.

Indeed.com Międzynarodowe oferty pracy
Czy chętnie podróżujesz i doświadczasz życia za granicą w obcym kraju? Międzynarodowe wyszukiwarki ofert pracy Indeksu obejmują wykazy zebrane z wiodących serwisów pracy, stron internetowych z treścią, gazet, organizacji i firmowych stron kariery międzynarodowych pracodawców.

Inne zasoby na Indeed.com

Więcej o Indeed Resume
Osoby poszukujące pracy mogą tworzyć CV online całkowicie od zera lub przesłać istniejące CV w jednym z wielu popularnych formatów, w tym Word, PDF, RTF, TXT i HTML w Indeed Resume.

Indeed.com Wynagrodzenie Szukaj
Dowiedz się więcej o szukanej pracy, używając Indeed do wyszukiwania pensji. Skorzystaj z wyszukiwarki wynagrodzeń, aby uzyskać informacje na temat średniej pensji za pracę, która Cię interesuje.

Możesz zawęzić wyszukiwanie, aby określić średnie zarobki w Stanach Zjednoczonych lub w określonych stanach lub większych miastach.

Rzeczywiście narzędzia wyszukiwania pracy
Rzeczywiście ma wtyczki wyszukiwania pracy dla przeglądarki Firefox, aplikację na urządzenie mobilne, przycisk paska narzędzi Google Toolbar i inne usługi z Indeed.com, w tym linki do forów dyskusyjnych poświęconych karierze zawodowej, statystyki dotyczące trendów w pracy, informacje o kanałach RSS i modele kariery ścieżki podjęte przez ludzi w różnych branżach.

my.indeed.com
Utwórz konto my.indeed i uzyskaj dostęp do zapisanych prac, notatek i wyszukiwań z dowolnego komputera.

Fora Indeed.com
Czytaj i uczestnicz w forach dyskusyjnych, firmach badawczych, a nawet znajduj osoby pracujące dla interesujących się firm za pośrednictwem ich internetowych sieci społecznościowych.

Więcej wyszukiwarek pracy
Ten link opisuje więcej stron wyszukiwarek pracy, których możesz użyć do przeszukiwania wszystkich najlepszych stron z ofertami pracy, a także innych stron, które publikują oferty pracy.

Pokrewne artykuły: Najlepsze strony do ofert pracy