Jak skonfigurować faktyczne alerty zadań

Instrukcje dotyczące rejestracji w e-mailach z zadaniami indeed.com

Dobrym sposobem na zaoszczędzenie czasu poszukiwania pracy jest ustawienie Alertów pracy na stronie Indeed.com i innych stronach, z których korzystasz. Możesz skonfigurować alerty na podstawie wyszukiwanych haseł. Otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem o opublikowaniu nowych zadań.

Korzystanie z Powiadomienia o pracę zapewni otrzymanie nowych ofert pracy zaraz po ich zaksięgowaniu. Ponadto zaoszczędzisz czas, ponieważ nie będziesz musiał wracać do witryny i wyszukiwać tak często.

Mimo to, dobrze jest ręcznie wyszukiwać ręcznie kilka razy w tygodniu , więc masz pewność, że nie przeoczyłeś żadnych istotnych ofert pracy.

Oto informacje, jak skonfigurować Alert Pracy w witrynie Indeed.com, jak edytować lub zmieniać alerty oraz jak usuwać alerty, jeśli nie chcesz już ich otrzymywać.

Jak skonfigurować Indeed.com Job Alerts

Musisz się zarejestrować, aby założyć konto na stronie Indeed.com, lub możesz zalogować się za pomocą konta Facebook, aby skonfigurować powiadomienia o pracy z wiadomościami e-mail, które są powiadomieniami o nowych ofertach pracy.

Zarejestruj się lub zarejestruj się w Rzeczywiście. Następnie wyszukaj zlecenia według nazwy stanowiska, słów kluczowych lub nazwy firmy i lokalizacji, w której chcesz pracować. Po wyświetleniu wyników wyszukiwania kliknij Pobierz nowe oferty dla tego wyszukiwania przez e-mail po prawej stronie obok koperty. Zobaczysz teraz Aktywne alerty zadań .

Po ustawieniu alertu otrzymasz powiadomienie o nowych ofertach pracy raz dziennie pocztą e-mail.

Kliknij Aktywne alerty zadań, aby edytować, wstrzymać lub usunąć alert. Będziesz także mógł dodawać alerty dla większej liczby wyszukiwanych haseł i / lub lokalizacji.

Jak edytować rzeczywiście powiadomienia o pracy

Jeśli nie otrzymujesz odpowiednich typów zleceń lub chcesz zmienić częstotliwość alertów, możesz je edytować. Będziesz musiał być zalogowany w Rzeczywiscie, a następnie kliknąć Aktywne alerty o pracy, aby wyświetlić listę powiadomień o pracy.

Kliknij edytuj obok alertu, aby go zmienić. Opcje do zmiany obejmują:

Jeśli aktywnie poszukujesz pracy, dobrym pomysłem jest otrzymywanie codziennych powiadomień, dzięki czemu nie będziesz zwlekać z ubieganiem się o pracę. Jeśli otrzymasz je co tydzień, zadania mogą zostać wypełnione przed złożeniem podania.

Potwierdzanie twoich alertów

Dla każdego skonfigurowanego alertu otrzymasz potwierdzenie e-mailem od firmy Indeed. Kliknij link w wiadomości e-mail, aby aktywować alerty.

Jak dodawać nowe powiadomienia o pracy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o różnych typach zadań, zaloguj się do Rzeczywistości i przejdź do menu rozwijanego w prawym górnym rogu. Z rozwijanego menu wybierz Alerty , które przekierują cię na stronę, na której możesz zarządzać wszystkimi powiadomieniami o pracy. W obszarze Utwórz powiadomienie o zadaniu e-mail wprowadź słowa kluczowe (co) i lokalizację (gdzie), dla których chcesz otrzymywać oferty pracy. Możesz także wybrać promień kilometrów wokół wybranego miasta. Kliknij Utwórz alert i gotowe.

Jak usunąć Indeed Job Alerts

Po znalezieniu pracy lub zmianie rodzaju pozycji, której szukasz, możesz łatwo zmienić ustawienia.

Zaloguj się do Indeed i kliknij Aktywne alerty o pracę . Obok każdego alertu zobaczysz edycję - wstrzymaj - usuń . Kliknij przycisk Wstrzymaj, aby tymczasowo zatrzymać alert. Kliknij przycisk Usuń, aby trwale zatrzymać alert. Jeśli chcesz ponownie włączyć wstrzymane powiadomienie, kliknij przycisk wznów .

Uważaj na filtry wiadomości-śmieci

Jest jeszcze jeden krok, aby upewnić się, że otrzymujesz powiadomienia o pracy z pocztą e-mail. Dodaj alert@indeed.com jako bezpiecznego nadawcę dla każdego oprogramowania blokującego spam, którego używasz, aby Twoje alerty nie trafiały do śmieci lub folderów ze spamem.

Dowiedz się więcej: Znajdź pracę szybko dzięki aplikacji mobilnej Indeed