Administracja bezpieczeństwa transportu (TSA)

Administracja Bezpieczeństwa Transportu (TSA) jest odpowiedzialna za ochronę podróżnych przed niebezpieczeństwami w Stanach Zjednoczonych. Agencja znajduje się pod Departamentem Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA i została utworzona w odpowiedzi na ataki terrorystyczne z 11 września.

Dostępne rodzaje zadań

Pracownicy Administracji Bezpieczeństwa Transportu pełnią wiele funkcji, od poszukiwania podejrzanych zachowań wśród pasażerów po nadzorowanie psów polujących na broń, narkotyki i nielegalne materiały.

Podczas gdy pracownicy TSA zajmują się bezpieczeństwem dla wszystkich głównych rodzajów transportu, być może jednym z największych obowiązków agencji jest zarządzanie bezpieczeństwem na lotniskach, gdzie pracownicy administracji bezpieczeństwa transportu monitorują pasażerów i ich bagaż pod kątem szkodliwych przedmiotów.

Administracja bezpieczeństwa transportu (TSA)

Jeśli rozważasz pracę w Administracji Bezpieczeństwa Transportu, czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat rodzajów prac i karier dostępnych w agencji, a także jak wyszukiwać i ubiegać się o prace TSA.

Informacje o Karierze TSA

Dowiedz się o TSA i zdecyduj, która część agencji Cię interesuje. Szczegóły na temat misji agencji, a także pasm płac i więcej są dostępne na stronie TSA.

TSA Oferty pracy

TSA zatrudnia pełnoetatowych i zatrudnionych w niepełnym wymiarze czasu specjalistów ds. Bezpieczeństwa transportu i organów ścigania. Dostępne są również stanowiska na poziomie zarządzania. Szukaj w Internecie w dziale Administracja Bezpieczeństwa Transportu, Federal Air Marshal Service i Airport Security w miejscu, w którym chcesz pracować.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań, korzyści i szkoleń, a także rodzajów dostępnych możliwości, zapoznaj się ze stroną zadań TSA, która zawiera podstawowe informacje, a także wskazówki, jak i gdzie ubiegać się o stanowiska. Zadania mają różne instrukcje dotyczące aplikacji, więc uważnie postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi dla każdego zadania.

Możesz ubiegać się online o niektóre pozycje TSA.

Wymagania dotyczące wynajmu TSA

Prace TSA wymagają amerykańskiego obywatelstwa i pomyślnego zakończenia pełnego dochodzenia w tle. Osoby zainteresowane stanowiskami oficera ochrony muszą zdać egzamin lekarski, umieć czytać, mówić i pisać po angielsku oraz zdać test sprawności fizycznej, przesiewowe testy na obecność narkotyków i alkoholu oraz test umiejętności.

Więcej o karierze w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego