US Army Garrison - Vicenza (Caserma Ederle), Włochy

 • 01 Przegląd / Misja

  Siedziba główna armii amerykańskiej Garnizonu Vicenzy znajduje się na Casermie Ederle w Vicenzie, włoskiej instalacji wojskowej z włoskim dowódcą bazy. Specjalna włoska żandarmeria, znana jako carabinieri, zapewnia bezpieczeństwo i kontakty z włoskimi organami ścigania. Większość działań garnizonowych w Vicenza znajduje się na skrzyni; inne znajdują się na mniejszych włoskich instalacjach w okolicy i na dzierżawionych nieruchomościach. Garnizon Vicenzy ma również operacje wsparcia rozmieszczania w bazie lotniczej Aviano w pobliżu Pordenone oraz nadzór nad garnizonem Livorno w pobliżu Pizy.

  Misją USAG Vicenza jest zapewnienie podstawowych operacji wsparcia i usług zarządzania instalacją dla naszych żołnierzy, osób cywilnych i członków rodziny poprzez ciągłe doskonalenie usług wsparcia rodziny, poświęcenie gotowości do misji i wzbogacenie ogólnego zrozumienia kulturowego. USAG Vicenza przeprowadza operacje wdrożeniowe w celu wsparcia jednostek lokatorskich i dalszego przemieszczania oddelegowanych jednostek przejeżdżających przez Włochy. Garrison prowadzi egzekwowanie prawa i operacje ochrony sił oraz zapewnia bezpośrednie wsparcie i ogólne wsparcie w zakresie utrzymania i dostaw.

  Oficjalna strona internetowa USAG Vicenza

 • 02 Informacje podstawowe

  Włochy. .tysiąc

  Caserma Ederle - USAG Vicenza znajduje się w połowie drogi między Wenecją a Weroną i znajduje się w odległości trzech godzin jazdy od Florencji, Mediolanu i Bolonii. Koszty utrzymania w tym obszarze są stosunkowo wysokie. W regionie Wenecji Euganejskiej istnieją możliwości wielokulturowe, w tym festiwale, muzea i miejsca historyczne. Vicenza znana jest jako miasto [Andrea] Palladio i jest domem dla wielu wspaniałych miejsc architektury, w tym Villa Rotonda. Okolica Vicenzy jest rolnicza, ale istnieją również kamieniołomy z kopalni marmuru, siarki, miedzi i srebra. Słynna na cały świat Złota Wystawa odbywa się w Vicenzy trzy razy w roku. Inne branże to jedwab, ceramika i instrumenty muzyczne.

  Port lotniczy w Wenecji (Marco Polo) jest głównym portem wejścia, z którego można korzystać podczas koordynowania lotów komercyjnych do Vicenzy.

  Wideo dla nowo przybyłych / odwiedzających

  Oficjalna strona na Facebooku

 • 03 Liczba ludności / główne jednostki przydzielone

  Sgt. Margarita Gutierrez z 13 Armii Wojskowej USA Armii Europy, łopocze śnieg na schronisku, aby zapewnić naturalną izolację, podczas czterotygodniowego kursu szkolenia przetrwania dla Amerykanów w Dolomitach w północnych Włoszech. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Army; Źródło: Staff Sgt. David Hopkins

  Misją garnizonu armii USA we Włoszech jest wspieranie Wspólnoty Wojskowej w Vicenzie, która składa się z ponad 9000 żołnierzy, pracowników cywilnych (w tym lokalnych), emerytów i członków rodziny.

  Główne Jednostki wspierające Wspólnotę Wojskową Vicenza to: Grupa Zadaniowa ds. Europy Północnej, 173. Brygada Bojowa Brygady Powietrznej, 14. Batalion Transportowy, Detachment E, 106. Kompania Finansowa (FMCo) i 509. Batalion Sygnałów.

  USAG Italy wspiera także kilka innych jednostek, w tym 21. Theatre Sustainment Command -Italy, US Army Health Clinic / Dental Clinic - Vicenza, AFN Radio and Television oraz inne jednostki i organizacje. USAG Italy wspiera także amerykańskie jednostki wojskowe znajdujące się w Livorno we Włoszech w ramach Darby Military Community.

 • 04 Zwiedzanie / życie na bazie wojsk włoskich Vicenza

  Szkoła DODD. .tysiąc

  Ederle Inn oferuje dziewięćdziesiąt pokoi, w tym 15 apartamentów w stylu apartamentów i apartamenty VIP. Wszystkie udogodnienia obejmują AFN, pralnię na miejscu i klimatyzację. Tam, w pokojach przyjaznych dla zwierząt, zadzwoń w sprawie dostępności.

  Usługi oferowane w hotelu Ederle Inn to: całodobowa recepcja w języku angielskim, DSN i telefoniczne linie komercyjne, dostęp do modemu i Internetu, prywatna łazienka, pokoje przystosowane dla osób niepalących, lodówka, deska do prasowania z żelazkiem, pralnia, telewizor z AFN i dostęp satelitarny, magnetowidy i wypożyczanie wideo.

  Mieszkaniowy

  Vicenza podlega obowiązkowej polityce mieszkaniowej. Przychodzący członkowie służby z rodzinami w Vicenzie są przydzielani do mieszkań dla członków rządu, jeśli są dostępne. Jeśli kwatery nie będą dostępne, żołnierz będzie miał pomoc w znalezieniu odpowiedniego prywatnego mieszkania do wynajęcia. Dowódcy garnizonu mają nadal prawo wymagać, aby te wyznaczone kluczowe i podstawowe stanowiska pracy znajdowały się w instalacji.

  Biuro ds. Mieszkań w Vicenzy zawiera listę kwater należących do rządu w Villaggio Della Pace i dzierżawionych przez rząd kwater w okolicznych gminach. Ćwiartki spełniają minimalny rozmiar wymagany dla rangi i sypialni. Mieszkania we Włoszech są mniejsze niż zwykłe rezydencje w Stanach Zjednoczonych i nie mają wbudowanych szaf.

  Pojedyncze koszary członkowskie usług są dostępne dla żołnierzy oddalonych od E1 do E4. E5 i E6 mogą zostać upoważnione do życia w prywatnych mieszkaniach wynajmowanych w zależności od miejsca w koszarach.

  Obudowa Facebook

  Opieka nad dzieckiem

  Program CYS dla dzieci i młodzieży Caserma Ederle obejmuje: Centralną rejestrację, usługi biurowe / dziecięce i młodzieżowe, łącznikowe, edukacyjne i informacyjne (CLEOS), centra rozwoju dziecka, opiekę nad dziećmi w rodzinie, usługi związane z wiekiem szkolnym, usługi dla młodzieży, Sport i fitness dla dzieci i młodzieży oraz programy treningowe SKIES Unlimited.

  Ośrodki rozwoju dziecka w Vicenza (CDC) zapewniają wysokiej jakości, w niepełnym wymiarze godzin, półdzienną i godzinową opiekę nad dziećmi w wieku od 6 tygodni do 5 lat. Ośrodki są otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 18, a w weekendy są zamknięte.

  Family Child Care oferuje rodzinną atmosferę z ograniczoną liczbą dzieci przez osobę dorosłą, która posiada certyfikat CYS (Child and Youth Services) w kwaterze rządowej certyfikowanej przez CYS.

  Szkoły

  Caserma Ederle ma opcje DoDDS Schools. Jest szkoła elementarna, gimnazjum i liceum. Szkoła podstawowa i gimnazjum znajdują się w kompleksie mieszkaniowym Villagio. Vicenza High School znajduje się na Caserma Ederle.

  Biuro Transportu Studentów DoDDS (STO) w Vicenzy zapewnia codzienny transport autobusowy dla studentów mieszkających w obszarze dojazdów. Rodziny nie pobierają żadnych opłat za tę usługę. STO zapewnia również transport dla wszystkich wycieczek zatwierdzonych przez szkołę.

  Oficer łącznikowy CYS szkoły może zapewnić wsparcie i zasoby dla rodziców, którzy wybierają Home Schooling dla swoich dzieci. USG Vicenza School Liaison Services Unit znajduje się w budynku 108, pokój 42 w Family Readiness Center, Caserma Ederle, Vicenza.

  Opieka medyczna

  Centrum zdrowia armii USA, Vicenza, obsługuje populację około 6 000 zarejestrowanych beneficjentów. Opieka podstawowa jest dostępna w Centrum Zdrowia Vicenza w celu natychmiastowej i rutynowej opieki. Wszyscy zapisani beneficjenci z poważnymi chorobami lub poważnymi wymaganiami chirurgicznymi zostaną skierowani do placówek w Landstuhl w Niemczech lub innych ośrodkach medycznych w Stanach Zjednoczonych.

  Literatura uzupełniająca: główne wojskowe bazy USA