Fort Hamilton, Nowy Jork

Fort Hamilton jest jak żaden inny post w amerykańskiej armii . Znany jako "Ambasador Armii w Nowym Jorku", Fort Hamilton jest objęty całym obszarem Greater New York City, głównie ze względu na bogatą historię zapewniania ochrony portu i bezpieczeństwa w Nowym Jorku, głównym światowym centrum kultury i przedsiębiorczości . Położony na wschodniej stronie mostu Verrazano-Narrows na Brooklynie w Nowym Jorku, Fort Hamilton jest jedyną aktywną bazą wojskową w metropolitalnym Nowym Jorku

W 1831 roku w dzielnicy New York District Korpusu zbudowano pierwszą obronę wybrzeża w Nowym Jorku w postaci Fort Hamilton. Zaprojektowany i usytuowany przez generała Simona Bernarda, Fort Hamilton został ustawiony w taki sposób, aby jego broń mogła uzupełniać te z Fort Lafayette i chronić wąskie przejścia między Brooklynem i Staten Island. Jednym z młodszych oficerów, którzy służyli krótko w projekcie budowy Fort Hamilton był Robert E. Lee. Fort został nazwany na pierwszego sekretarza skarbu Alexander Hamilton.

Misją Fort Hamilton jest zapewnienie nowojorskiej metropolii wsparcia Wojskowej Instalacji dla Gwardii Narodowej Armii i Rezerwy Armii Stanów Zjednoczonych.

 • 01 Lokalizacja / Dojazd

  Wikimedia Commons

  Fort Hamilton znajduje się na południowo-zachodnim krańcu Brooklynu w stanie Nowy Jork, u podnóża mostu Verrazano-Narrows.

  WEJŚCIE DO BROOKLYNU PRZEZ NOWY JERSEY TURNPIKE:

  Zjedź 13 z mostu Turnpike Cross the Goethals.
  Weź Expressway Staten Island do mostu Verrazano Narrows.
  Przejdź przez most i wysiądź przy pierwszym zjeździe na Brooklynie (92nd Street).
  Skręć w lewo na pierwszym światłach na Fort Hamilton Parkway.
  Postępuj zgodnie z FHP do głównej bramy, która będzie po lewej stronie na końcu ulicy.

  WEJŚCIE DO BROOKLINA PRZEZ NOWY JORK THRUWAY:

  Po przejściu przez most Tappan Zee zatrzymaj się w prawo, wysiądź z Saw Mill River Parkway (nazwa zmienia się na Henry Hudson Parkway, a następnie na West Side Highway).
  Przejdź przez Brooklyn Battery Tunnel i trasa 278 w kierunku Staten Island.
  Zjedź ostatnim zjazdem przed mostem Verrazano Narrows-92nd.
  Skręć w prawo na światłach i idź jedną przecznicę.
  Skręć w lewo w Fort Hamilton Parkway.
  Postępuj zgodnie z FHP do głównej bramy, która będzie po lewej stronie na końcu ulicy.

  Z LOTNISKA JFK DO FORT HAMILTON:

  Weź Belt Parkway na zachód do Exit 2, skręć w prawo na 100 Street i skręć w prawo na Fort Hamilton Parkway do Main Gate.

  VIA BUS-SUBWAY:

  Skorzystaj z systemu kolei miejskiej "R" w Nowym Jorku do stacji 95th Street (ostatni przystanek).
  Skorzystaj z autobusu B-8 do Fort lub chodź.
  Tokeny lub karty Metro muszą być używane w metrze, a także żetony lub dokładne zmiany używane w autobusach.

  AUTOBORY AUTORÓW PORTU VIA:

  Terminal autobusowy Port Authority (Eighth Avenue i 41st Street) w Nowym Jorku obsługuje zarówno autobusy podmiejskie, jak i dalekobieżne.
  Informacje o autobusach i taryfach dla wszystkich przewoźników pod numerem 212-564-8484.

  VIA RAIL:

  Użyj Flatbush Avenue Terminal, weź pociąg Long Island Railroad "R" i postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.
  Aby uzyskać informacje o pociągu, należy zadzwonić pod numer 217-LIRR.

 • 02 Liczba ludności / główne jednostki przydzielone

  Flickr

  Ze względu na wyjątkową lokalizację, Fort Hamilton to połączona społeczność złożona z czynnej służby Armii, Marynarki Wojennej, Sił Powietrznych, Marines, Straży Przybrzeżnej , Komponentów Rezerwowych, emerytowanych wojskowych, DoD przywłaszczonych i nieprzyjętych pracowników funduszu, wykonawców i członków rodziny. Wielu post-wojskowych, rezerwistów, weteranów i duża populacja emerytów również czerpią wsparcie z Fort Hamilton.

  Stanowisko obsługuje MEPS , jednostki rezerwowe, jednostki ROTC , klinikę Ainsworth i batalion rekrutujący NYC.

 • 03 Główne numery telefonów

  Flickr

  Garrison Executive Office (718) 630-4706
  Sprawy publiczne (718) 630-4721
  Adams Guest House (Building 109) (718) 630-4892
  Jefferson Guest House (Transient Lodging) (718) 630-4348
  Medical Clinic (718) 630-4611
  Stacja przetwarzania wejścia wojskowego (718) 630-4646
  Żandarmeria Wojskowa (718) 630-4456
  Wojskowe / cywilne dowody osobiste (718) 630-4557
  Dla wszystkich innych niewymienionych na liście (718) 630-4101

 • 04 Tymczasowe zakwaterowanie

  Army.mil

  Zakwaterowanie tymczasowe Fort Hamilton znajduje się w Hamilton Inn, położonym w Bldg. 107 i Hamilton Inn Annex, Bldg. 210. Rezerwacje i informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer (718) 439-2340. Fort Hamilton Inn czynny jest 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

  W hotelu Hamilton Inn znajduje się 46 pokoi gościnnych wyposażonych w lodówki, żelazko, deskę do prasowania, suszarkę do włosów, kuchenkę mikrofalową i ekspres do kawy. Niektóre mają zasięg. Istnieją dwa pokoje przeznaczone dla osób podróżujących ze zwierzętami; jeden w każdym obiekcie. Zalecane są zaawansowane rezerwacje. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie.

  Śniadanie kontynentalne serwowane jest każdego ranka bezpłatnie w holu Hamilton Inn.

  28 pokoi jest dostępnych w załączniku Hamilton. Wszystkie wyposażone są w lodówki, żelazko, deskę do prasowania, suszarkę, mikrofalówkę i ekspres do kawy. Aneks jest znacznie lepszy dla rodzin, ponieważ znajduje się w mniej zatłoczonym obszarze z placem zabaw i dużym placem zabaw. Znajduje się na bluff z widokiem na Verrazano Narrows i znajduje się w odległości krótkiego spaceru od klubu (i basenu w sezonie).

  Zastrzeżenia priorytetowe 1 można zgłaszać, gdy tylko zamówienia zostaną obcięte. Wszyscy inni pracownicy są uznani za SPACE-A (dostępne miejsce). Miejsca dostępne rezerwacje można dokonać na 7 do 30 dni przed przyjazdem, w oparciu o sezonowe wymagania. Płatności za wszystkie przejściowe udogodnienia są płatne przy rejestracji. W sprawie rezerwacji, skontaktuj się z Fort Hamilton Army Lodging na COM: 718-439-2340.

 • 05 Obudowa

  Wikimedia Commons

  W okolicach Nowego Jorku poza posterunkiem mieszkania są bardzo drogie. Prawie 100% wojskowych przydzielonych do obszaru, który nie pochodzi z tego obszaru, mieszka w Fort Hamilton. Przed przyjazdem należy upewnić się, że zapytają o stałe mieszkanie, aby w razie potrzeby móc zorganizować zakwaterowanie tymczasowe.

  Pojedynczy Żołnierz powinien skontaktować się ze swoim sponsorem w sprawie dostępności kwater. Żonaty personel wojskowy powinien zadzwonić do organizacji Balfour Beatty Communities pod numer (718) 630-4697, aby uzyskać informacje o kwaterach rodzinnych na postach lub o poleceniach dotyczących kwater poza miejscem zamieszkania. The Balfour Beatty Communities oferuje szczegółowy przegląd rodzinnych mieszkań w Fort Hamilton.

  Biuro Balfour Beatty Communities w Fort Hamilton znajduje się przy 137A Poly Place Apt. 1-B.

  Czekanie na mieszkania na postach różni się w zależności od rangi, ale większość wojskowych może w krótkim czasie przenieść się do kompleksu apartamentów. Czekanie na "kamienice" może trwać kilka miesięcy.

  Fort Hamilton nie akceptuje wcześniejszych wniosków o zakwaterowanie dla rodziny. Jednakże daty kwalifikowalności w odniesieniu do kwartalnego przydziału są opatrzone datą odłączenia od ostatniej stacji obsługi, pod warunkiem, że wniosek o zakwaterowanie zostanie złożony w ciągu 30 dni od przybycia do Fort Hamilton. W toku przetwarzania Żołnierze zostaną poproszeni o dostarczenie kopii zamówień i wszelkiej dokumentacji uzupełniającej (formularz urlopowy, akt małżeństwa, świadectwa urodzenia osób pozostających na utrzymaniu oraz, w stosownych przypadkach, wypowiedzenie kwartałów rządowych).

 • 06 Szkoły

  Lokalne szkoły publiczne w okolicach Fort Hamilton są bardzo dobre i bezpieczne. Szkoły podstawowe mają system magnesów, w którym rodzice mogą wybrać szkołę w oparciu o zainteresowania dziecka. Departament Edukacji Nowego Jorku jest największym systemem szkół publicznych w Stanach Zjednoczonych. Z pomocą Biura Łączności Szkół Fort Hamilton i poniższych informacji, będziesz w stanie znaleźć odpowiednią szkołę dla swoich dzieci.

  Możesz zapisać swoje dzieci w publicznych, prywatnych lub parafialnych szkołach w całym Nowym Jorku. W pobliżu Fort Hamilton znajduje się wiele szkół oferujących wysokiej jakości edukację dzieciom we wszystkich klasach, ale niekoniecznie jest się ograniczonym do szkół najbliżej garnizonu.

  Proces zapisywania się do szkół publicznych różni się w zależności od klasy i programu. Rodziny rejestrujące dzieci w szkołach podstawowych mogą zarejestrować się bezpośrednio w szkole. Podczas rejestracji uczniów szkół średnich powinieneś zadzwonić do Szkoły, ponieważ może to być konieczne, aby zarejestrować się w biurze zapisów. Biura rekrutacyjne znajdują się w każdej dzielnicy. Najlepszą radą jest przeprowadzenie badań i skontaktowanie się z biurem łącznikowym Fort Hamilton School. Szkoły różnią się wielkością, wiekiem placówki i oferowanymi programami. Istnieje wiele oficjalnych i nieoficjalnych stron internetowych, które dadzą ci możliwość zbadania każdej szkoły, którą rozważasz.

  Szkoły różnią się wielkością populacji uczniów od bardzo małych (100) do bardzo dużych (ponad 4000). Istnieje wiele wyspecjalizowanych szkół średnich, które oferują uczniom ze szczególnym zainteresowaniem lub talentem możliwość uzyskania unikalnej edukacji licealnej bezpośrednio związanej z ich zainteresowaniami.

  Fort Hamilton znajduje się w District 20, Brooklyn.

 • 07 Opieka nad dziećmi

  Centralna rejestracja dla dzieci, młodzieży i usług szkolnych znajduje się na 404 Sterling Drive. Godziny są od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:00. Numer telefonu to 718,630.4805.

  Aby zarejestrować swoje dzieci do opieki nad dziećmi, musisz podać: świadectwo urodzenia, SSN, dowód rezydencji, kartę zgłoszenia, dokumentację medyczną i aktualne IEP (jeśli dotyczy).

  Programy rozwoju dzieci w Fort Hamilton zachęcają do pozytywnej, pełnej miłości i opiekuńczej atmosfery w bezpiecznym, czystym środowisku, które pozwala dzieciom wybierać swoje zajęcia w różnych ośrodkach edukacyjnych. Centrum Rozwoju Dziecka znajduje się w Bldg. 218 na Marshall Drive i dotrzeć pod numer 718.630.4079.

  Program "Wiek szkolny" zapewnia bezpieczną, odpowiednią pod względem rozwoju opiekę przed i po szkole oraz przez cały dzień w czasie przerw szkolnych. School Age Services znajduje się na 125 Wainwright Drive i można do niego zadzwonić pod numer 718.630.4518.

 • 08 Opieka medyczna

  Flickr

  Klinika Zdrowia Armii Ainsworth znajduje się na Ft. Hamilton at 114 White Avenue. Klinika zapewnia ograniczoną opiekę podstawową dla aktywnych członków służby i wyłącznie dla osób fizycznych za granicą. Wszyscy przychodzący personel musi zgłosić się do kliniki, aby zapisać się do regionu TRICARE. Doradca TRICARE pomoże ci uzyskać wszelkie informacje, dokumentację i wiedzę, których potrzebujesz, aby zapisać się i szukać usług opieki zdrowotnej dla siebie i członków rodziny.

  Godziny pracy Kliniki Ainsworth są od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 16:30. Aktywne służby wojskowe powinny zgłosić się do kliniki Ainsworth w celu wezwania chorego. Chore połączenie będzie kontynuowane, dopóki wszyscy pacjenci nie zgłoszą się przed 8:30 rano i 1:30. Klinikę można uzyskać pod numerem (718) 630-4036.

  W przypadku pogotowia ratunkowego powinieneś udać się do najbliższego Pogotowia. Najbliższy ośrodek medyczny jest około godziny jazdy. W społeczności cywilnej dostępne są rozległe i znane na całym świecie usługi zdrowotne.

  Jeśli masz jakieś pytania dotyczące opieki zdrowotnej podczas pobytu w obszarze Fort Hamilton, zadzwoń (718) 630-4129 lub DSN 232 -4129.

  W Ainsworth Clinic nie ma opieki stomatologicznej dla żołnierzy służby czynnej. Personel wojskowy poszukujący opieki musi udać się do kliniki Ainsworth i poprosić o formularz do wniesienia do Szpitala Weterynarii, który zapewnia opiekę stomatologiczną czynnej służbie wojskowej. Członkowie rodziny będą musieli znaleźć usługodawcę, który zaakceptuje Państwa ubezpieczenie stomatologiczne / zdrowotne.