Dowiedz się o karierze z US Coast Guard

Istnieje wiele opcji dostępnych dla osób zainteresowanych karierami organów ścigania w wojsku USA . Poza czterema podstawowymi gałęziami walk wojennych, jeden oddział oferuje unikalne połączenie organów ścigania i obrony narodowej: karierę ze Strażą Wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Niezależnie od twoich zainteresowań kryminologią i wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych , Coast Guard dosłownie ma wszystko. Od egzekwowania imigracji do zakazu używania narkotyków i wszystkiego pomiędzy, członkowie US Coast Guard chronią i patrolują brzegi Stanów Zjednoczonych, egzekwując przepisy federalne i prawo morskie.

Służą również jako wybitni poszukiwacze morscy i ratownicy, a także utrzymują zdolności w zakresie walki wojennej na rzecz Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych.

Krótka historia US Coast Guard

Straż przybrzeżna ma swoje korzenie w 1790 r. Wraz z utworzeniem systemu krojów na terenie Departamentu Skarbu, dzięki czemu jest jedną z najstarszych organizacji w Stanach Zjednoczonych. Agencja ma za zadanie egzekwowanie taryf i przepisów dotyczących handlu.

Wkrótce po jego utworzeniu usługa, która zaczęła być nazywana "nożami skarbowymi", a następnie "system kutrów" i ostatecznie usługa "Revenue Cutter Service", otrzymała upoważnienie do wejścia na pokład wszystkich amerykańskich statków w promieniu 4 mil od brzegu oraz wszystkich zagranicznych statków w Stanach Zjednoczonych. fale.

W 1915 r. Dział usług skarbowych połączył się z amerykańską służbą ratowania życia, która obejmowała system zabezpieczeń pomagających marynarzom na wypadek katastrofy statku.

Nowa usługa została nazwana Strażą Wybrzeża USA i zajęła wyjątkowe miejsce zarówno wśród federalnych organów ścigania, jak i sił zbrojnych.

Od samego początku Coast Guard był agentem Skarbu Państwa, dopóki nie został przeniesiony do nowo utworzonego Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego po zamachach terrorystycznych z 11 września 2001 roku.

Odtąd strażnik kontynuował swoją podwójną rolę egzekwowania prawa i obrony narodu, patrolowania brzegów i śródlądowych dróg wodnych Stanów Zjednoczonych i zapewniania wsparcia wojennego dla amerykańskiej marynarki wojennej za oceanem.

Co robi US Coast Guard

Początkowo zadanie egzekwowania przepisów handlowych i taryf, rola straży przybrzeżnej rozszerzyła się w ciągu ponad dwóch wieków istnienia. Kiedy został przekazany do Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, strażnikom powierzono 11 konkretnych i wyjątkowych misji:

Choć nie są częścią Departamentu Obrony, członkowie Straży Przybrzeżnej pełnią zarówno funkcje organów ścigania, jak i członków wojska. Straż Przybrzeżna to - według prawa federalnego - oddział pięciu sił zbrojnych, poprzedzający lotnictwo amerykańskie, a nawet niektóre rozrachunki z marynarką wojenną.

Możliwości dostępne w US Coast Guard

Służąc w US Coast Guard, można uzyskać wiele doświadczeń i możliwości, jeśli szukasz pracy w kryminologii lub wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych .

Jako organ egzekwujący prawo, Coast Guard to świetna samodzielna szansa na karierę lub usługa Coast Guard może zapewnić ci cenne szkolenie i doświadczenie, które może przygotować Cię do kariery w innych organach ścigania.

Członkowie załogi, jak nazywają członkowie Straży Przybrzeżnej, odgrywają istotną rolę w ochronie granic , zakazie używania narkotyków i funkcjach patroli morskich . Jako agencja odpowiedzialna za ochronę przybrzeżnych i śródlądowych dróg wodnych kraju, strażnik służy również jako ważny partner w walce z terroryzmem.

Większość ludzi, którzy rozważają karierę sądową, robi to, ponieważ chcą pomagać innym i czynią różnicę. Straż przybrzeżna może zaoferować możliwość zrobienia tego właśnie, zapewniając doskonałą pracę i doświadczenie.

Jak dołączyć do US Coast Guard

Jeśli chcesz dołączyć do Straży Przybrzeżnej, możesz zapisać się do szkoły średniej lub zgłosić się do Akademii Straży Wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Absolwenci Akademii zdobywają tytuł licencjata i komisję oficerską, co oznacza wyższe wynagrodzenie i większą odpowiedzialność.

Zarejestrowani współwłaściciele biorą udział w 8-tygodniowym szkoleniu podstawowym, które przesuwa granice, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Chociaż wynagrodzenie może być niskie na poziomie około 15 000 USD w pierwszym roku, opieka zdrowotna jest świadczona bezpłatnie, a także lokale rządowe, jeśli są dostępne.

Dodatki są dostępne dla mieszkań pozaplanowych i płacy na morzu, a podwyżki wynagrodzeń są przyznawane za promocje i staż pracy

Jeśli Straż Przybrzeżna cię interesuje, ale nie jesteś gotowa na pełne zaangażowanie, program rezerwowy może pozwolić ci zarobić dodatkowy dochód, podczas gdy zdobędziesz cenny trening i doświadczenie, będziesz musiał znaleźć inną karierę kryminalistyczną, cały czas pozwalając aby realizować inne zainteresowania i możliwości kariery.

Służenie w Straży Wybrzeża może Ci pomóc w przyszłych karierach

Zbyt często poszukujący pracy zniechęcają się, ponieważ brakuje im doświadczenia, jakiego potrzebują do kariery, której naprawdę chcą. Znalezienie doświadczenia dla świetnej pracy może być trudne, delikatnie mówiąc.

Jednak dla osób zainteresowanych współpracą w zakresie egzekwowania prawa US Coast Guard oferuje dokładnie odpowiednie doświadczenie, szkolenie i dyscyplinę, aby znaleźć pracę, której szukasz. W międzyczasie może się okazać, że praca w charakterze członka załogi straży przybrzeżnej jest dla ciebie idealną karierą kryminalistyczną .