Informacje o pracy specjalista ds. Rolnictwa i ochrony granic USA

US Customs and Border Protection

Starając się utrzymać granicę Stanów Zjednoczonych w bezpiecznym miejscu, znaczenie monitorowania i zarządzania rodzajami roślin i produktów rolnych, które wpływają do kraju, może być przecenione. Specjaliści ds. Celnych i ochrony Granic USA wypełniają często pomijaną, ale istotną rolę ochrony gospodarki USA przed zagrożeniami dla gospodarki i ekosystemu.

Co robią specjaliści ds. Rolnictwa i ochrony granic w USA?

Według US CBP, liczba kwiatów, warzyw, owoców, ziół i innych roślin i produktów, które wpływa do Stanów Zjednoczonych środków w milionach funtów.

To, co niewielu ludzi sobie uświadamia, rozumie lub docenia, to fakt, że niektóre z tych produktów rolnych mogą potencjalnie stanowić poważne zagrożenie dla amerykańskiego systemu rolnego.

Roślinne życie może przenosić niszczące rolnictwo pluskwy lub inne organizmy i choroby, które, jeśli dostaną się do kraju i będą miały możliwość rozprzestrzeniania się, mogą poważnie zaszkodzić amerykańskiemu zaopatrzeniu w żywność w obrębie lub w inny sposób wpłynąć na system rolny. te szkodniki obejmują inwazyjne owady i szkodniki niszczące drewno, które mogą znacząco wpłynąć na rodzime lasy i gospodarstwa.

Zadaniem specjalisty ds. Rolnictwa i ochrony granic celnych jest identyfikacja tych zagrożeń i powstrzymanie ich przed przekraczaniem granic.

Specjaliści ds. Rolnictwa CBP poszukują potencjalnie niebezpiecznych lub podejrzanych organizmów, a następnie sprawdzają, testują i niszczą je w razie potrzeby. Pomagają również w kształceniu podróżnych na temat znaczenia bezpieczeństwa w rolnictwie i wyjaśniają, dlaczego niektóre rośliny muszą zostać przechwycone lub zniszczone.

Krótko mówiąc, specjaliści ds. Rolnictwa z amerykańskiej służby celnej i straży granicznej używają specjalnych urządzeń i specjalnie wyszkolonych kłów policyjnych w portach przylotów w Stanach Zjednoczonych, aby utrzymać potencjalnie niebezpieczną substancję organiczną.

Specjaliści od rolnictwa CBP noszą mundury i wykonują pracę zmianową, spędzając wiele godzin na nogach lub w niewygodnych pozycjach podczas inspekcji ładunku, pojazdów, statków i bagażu.

Jakie jest wynagrodzenie dla specjalistów ds. Rolnictwa celnego w USA?

W zależności od poziomu federalnego systemu oceny płac, do którego masz prawo, możesz rozpocząć od poziomu wynagrodzeń GS 5 i GS 9 lub od 28 000 do 57 000 USD rocznie. Z biegiem czasu będziesz w stanie promować i zarabiać do 80 000 $ rocznie.

Jakie są wymagania amerykańskiego specjalisty ds. Rolnictwa i ochrony granic?

Aby stać się specjalistą w dziedzinie rolnictwa z amerykańską służbą celną i ochroną granic, musisz posiadać przynajmniej licencjat - i najlepiej wyższe wykształcenie - w naukach biologicznych , takich jak entomologia, patologia roślin lub botanika.

Część wymaganej edukacji można zastąpić doświadczeniem w pracy, takim jak kontrola szkodników, kontrola samolotów lub pasażerów, zarządzanie gospodarstwem i kontrola chorób lub inne powiązane dziedziny kariery.

Aby ubiegać się o pracę, musisz być obywatelem Stanów Zjednoczonych i posiadać ważne prawo jazdy. Po złożeniu wniosku musisz poddać się dokładnemu badaniu w tle , a także testowi leków. Oznacza to, że będziesz unikał typowych błędów, które mogłyby powstrzymać Cię przed zatrudnieniem w karierze związanej z egzekwowaniem prawa lub bezpieczeństwem, takiej jak używanie narkotyków lub zachowania przestępcze.

Jeśli jesteś zatrudniony, możesz ukończyć do 12 tygodni szkolenia w inspekcji rolniczej w Frederick w stanie Maryland.

Dlaczego warto rozważyć pracę jako specjalista ds. Rolnictwa celnego w USA?

Specjaliści ds. Rolnictwa CBP stanowią ważną część starań, aby gospodarka USA była bezpieczna. Niezliczeni ludzie polegają na żywności - i środkach utrzymania - które zapewnia przemysł rolny. Jako specjalista ds. Rolnictwa w zakresie ochrony celnej i granicznej, możesz być częścią utrzymania ekosystemu i przemysłu rolniczego w bezpieczeństwie.