Wstążka marynarki wojennej marynarki wojennej i morskiej

Nagrody i dekoracje marynarki i marynarki wojennej

Wstążka marynarki wojennej marynarki wojennej i morskiej. Wiki Commons, domena publiczna

Wdrażanie za granicą lub poza kontynentalne Stany Zjednoczone (OCONUS) jest częścią pracy w marynarce wojennej i piechocie morskiej. Jeśli jesteś na stałe przypisany do stanowiska pracy w obcym kraju jako członek zespołu Marynarki Wojennej lub Korpusu Piechoty Morskiej, kwalifikujesz się do Wstążki Zamorskiej Marynarki i Korpusu Piechoty Morskiej. To nie jest to samo, co wdrażanie za granicą na statku. Jednakże, jeśli twoje stanowisko pracy znajduje się na pokładzie statku, który stale znajduje się w porcie zagranicznym, będziesz również kwalifikował się do wstąpienia do służby marynarki wojennej.

Departament Obrony Stanów Zjednoczonych i Departament Marynarki Wojennej przekazują nagrody wojskowe członkom Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych i Korpusu Piechoty Morskiej USA pod nadzorem Sekretarza Marynarki Wojennej. Tego rodzaju ozdoby wojskowe mogą być również przyznawane członkom innych oddziałów wojskowych, o ile pełnią oni służbę pod dowództwem marynarki wojennej lub korpusu piechoty morskiej.

Wstążka zamorska Marynarki Wojennej i Korpusu Piechoty Morskiej to niewielki prostokątny trzpień o szerokości 1 3/8 cala, przyznawany przez dowodzących oficerów. Ta wstążka ma gruby, czerwony pasek pośrodku, poruszając się na zewnątrz w parach pasków: żółty, ultramarynowy niebieski, żółty i jasnoniebieski. W tym stylu są tuziny wstążek, ale to, co je odróżnia, to kolory i szerokości pasków. Niektóre wstążki mają tylko trzy paski; inni mają do 15 lat.

Medale i wstążki wojskowe Stanów Zjednoczonych muszą być noszone odpowiednio na skrzyniach, klapach i kołnierzykach odzieży.

Tradycyjnie Wstążka zamorska Marynarki Wojennej i Korpusu Piechoty Morskiej jest noszona między Wstążką Służby Wojskowej a Wstążką Treningową Sił Zbrojnych USA. 3/16-calowa gwiazda z brązu będzie oznaczać kolejne nagrody.

Wymagania kwalifikacyjne

Zatwierdzone w 1986 roku Wstążka Zamorska Marynarki Wojennej i Korpusu Piechoty Morskiej jest przyznawana każdemu członkowi Marynarki Wojennej lub Korpusu Piechoty Morskiej po zakończeniu jednego roku kolejnych lub zakumulowanych obowiązków na stacji bazowej dla wybrzeży morskich.

W przypadku nieaktywnych członków w rezerwach, nagroda jest autoryzowana po 30 kolejnych dniach lub 45 kolektywnych dniach aktywnej służby za granicą na szkolenia, roczne szkolenia lub tymczasowe dodatkowe obowiązki w zagranicznych stacjach roboczych, rozmieszczonych jednostkach i jednostkach homeportowanych za granicą. Zagraniczni, zamieszkani nieaktywni rezerwenci muszą ukończyć 30 następujących po sobie dni szkolenia rocznego lub szkolenia w trybie nieaktywnym, lub kombinacji 45 zgromadzonych dni szkolenia rocznego lub szkolenia w trybie nieaktywnym w sztabie z zamorskim oddziałem rezerwy marynarki wojennej lub w okresie pokoju zamorskiego ( Contributory) Program wsparcia.

"Czynny obowiązek" oznacza okres dłuższy niż 90 dni. Termin "zagraniczny" definiuje się jako obowiązek spełniony poza 50 stanami USA. Jednak serwis w Adak na Alasce kwalifikuje członków wojska do tej nagrody. Służby na pokładach CONUS, rozmieszczanie statków, eskadr, jednostek lub z FMF (regularne lub rezerwowe) nie kwalifikują osoby do nagrody. Czas podróży i weekendowe szkolenie nie są wliczane do kwalifikowalności.

Wstęgę Marynarki Wojennej Marynarki i Korpusu Piechoty Morskiej można przyznać pośmiertnie, a proces jest rozpatrywany osobno dla każdego przypadku. Dodatkowe wycieczki służbowe za oceanem są oznaczone gwiazdami z brązu za każdą podróż zagraniczną.

Srebrna gwiazda nosi się na wstążce zamiast pięciu brązowych gwiazd.

Dawne ograniczenia

Do 1999 r. Członkowie serwisu nie mogli otrzymywać Wstążki za usługę zagraniczną i Wstążki wdrażania usługi morskiej przez taki sam czas. Ale po 1999 r. Szef operacji morskich zezwolił członkom służby na otrzymanie obu taśm za tę samą służbę.

Retroaktywny do 1974

Wstęga Marynarki Wojennej Marynarki i Korpusu Piechoty Morskiej została z mocą wsteczną 15 sierpnia 1974 roku. Każdy z marynarki wojennej lub korpusu piechoty morskiej, który odbył kwalifikacyjną służbę między 15 sierpnia 1974 a 1 stycznia 1979 roku, może otrzymać kredyt wstępny.

Ograniczenia

Dla personelu czynnego nie można znieść więcej niż 14 dni. Dla nieaktywnych rezerwistów nie ma zrzeczenia się prawa.

Życie za granicą jest tym, do czego przyłącza się wiele osób.

Podróże światowe to jedna z wielu korzyści związanych z dołączeniem do sił zbrojnych. W zależności od tego, jaką dziedzinę usług wybierzesz, możesz żyć jednym z najpiękniejszych i najbardziej zróżnicowanych kulturowo miejsc na świecie. Uczenie się języka obcego, nawiązywanie nowych znajomości z mieszkańcami i doświadczanie odmiennej kultury to bezcenne doświadczenie, za które otrzymujesz pieniądze w wojsku.