Informacje o stanowisku oficera K-9

Obowiązki pracownicze, wymagania edukacyjne i wynagrodzenia dla menedżerów

Najlepszy przyjaciel człowieka może być także najlepszym przyjacielem gliniarza. Wśród różnych karier kryminologii , oficerowie K-9 wiedzą lepiej niż ktokolwiek, że mają coś dobrego. Właściciele psów wiedzą, że ich zwierzęta są pełne miłości, lojalne i opiekuńcze.

Badania wykazały, że właściciele zwierząt domowych żyją dłużej i są ogólnie szczęśliwsi. Wyobraź sobie, jak przyjemna byłaby Twoja praca, gdyby twój najbliższy współpracownik i partnerka chodzili po czterech nogach i uwielbiali ocierać brzuch.

Jeśli zapytasz jakiegokolwiek oficera K-9 o swoją pracę, bez wątpienia powiedzą ci, że ją kochają i nie zrobiliby nic innego. Praca z policją K-9 jest zabawna, satysfakcjonująca i ekscytująca. Oficerowie K-9 kochają swoich partnerów, a ich partnerzy je uwielbiają.

Funkcje stanowisk pracy i środowisko pracy oficerów K-9

Oficerowie K-9 to wyspecjalizowane jednostki w policji. Ich podstawowymi zadaniami są między innymi interwencja lekami i śledzenie, lokalizowanie i zatrzymywanie uciekających przestępców lub zaginionych osób. Niektóre K-9 mogą pomagać w lokalizowaniu bomb lub materiałów bombowych lub zwłok.

Większość psów i opiekunów jest szkolona pod kątem wielu celów, aby zapewnić maksymalne korzyści i jak największy zwrot z inwestycji. Oznacza to, że każdy zespół K-9 może zostać wezwany do poszukiwania ludzi, materiałów wybuchowych lub narkotyków, a czasami może wszystkich trzech na tej samej zmianie.

Ogólnie rzecz biorąc, funkcjonariusze K-9 spędzają swoje dni na patrolu, asystując w wezwaniach do obsługi i zatrzymując ruch, aż do momentu, kiedy będzie potrzebny.

Niektóre agencje zleciły swoim oficerom K-9 określone obowiązki w zakresie zakazu używania narkotyków. W tych agencjach handlarze współpracują ze swoim partnerem K-9 i innym funkcjonariuszem w celu zatrzymania ruchu i zlokalizowania kontrabandy, w tym nielegalnych narkotyków i pieniędzy.

W przypadku, gdy temat ucieknie od oficera patrolu lub zaginie osoba, zostaną wezwani oficerowie K-9, aby ich wyśledzić.

Handlerowie są przeszkoleni, aby zapoznać się z mową ciała swoich czworonożnych przyjaciół, aby mogli być skuteczniejsi na torze.

Praca oficera K-9 często obejmuje:

K-9 staje się częścią rodziny dla handlerów. Dość często żyją w domu ze swoim partnerem i wędrują po domu jak każde inne rodzinne zwierzątko. Policjanci K-9 są niewiarygodnie biegli w rozdzielaniu życia zawodowego z życiem domowym, ale zdają się kochać obie naprawdę.

K-9 jest często tak samo wygodny na kanapie, że jego uszy są porysowane, gdy jest na ścieżce lub wąchania narkotyków. Oczywiście, oficer ma tę zaletę, że codziennie pracuje z najlepszym przyjacielem.

Wymagania dotyczące wykształcenia i umiejętności dla oficerów K-9

Zazwyczaj funkcjonariusze K-9 pochodzą z szeregów policjantów. Dobrą wiadomością jest to, że egzekwowanie prawa jest jedną z wielu karier kryminologii, które mogą nie wymagać dyplomu . Zła wiadomość jest taka, że ​​kariera oficera K-9 nie jest pracą na poziomie podstawowym.

Aby zostać opiekunem, będziesz musiał spędzić trochę czasu jako oficer patrolowy. Oczywiście szkolenie w akademii policyjnej jest pierwszym krokiem w tym procesie.

Oficerowie wybrani do roli opiekunów zwykle mają historię tworzenia silnych przypadków narkotykowych, proaktywnego patrolowania i dokonywania aresztowań przestępców. Zwykle mają dobrą ogólną reputację bycia pracowitym i dobrym oficerem.

Pracownicy K-9 przechodzą intensywne szkolenia ze swoimi partnerami. W zależności od stanu możesz spodziewać się setek godzin wstępnego treningu przed tobą, a Twój pies może być certyfikowany.

Dodatkowe zespoły uczestniczą w ciągłym kształceniu ustawicznym i szkoleniach niemal co tydzień, aby zachować świeżość i zachować certyfikaty.

Perspektywy wzrostu zatrudnienia i wynagrodzeń dla funkcjonariuszy policji K-9

Zazwyczaj organy ścigania nadal stanowią pracę na żądanie w Stanach Zjednoczonych, a agencje opracowują plany umieszczenia większej liczby urzędników w ruchu pomimo cięć budżetowych i ograniczeń.

Wyspecjalizowane jednostki takie jak zespoły K-9 odgrywają istotną rolę we współczesnym egzekwowaniu prawa. Przewiduje się, że miejsca pracy będą dostępne zarówno poprzez wzrost programów, jak i naturalne ścieranie.

Chociaż zazwyczaj nie są promocją per se, to pracownicy K-9 dość często otrzymują dodatek do wynagrodzenia za swoją pensję, czasami w tysiącach dolarów rocznie, w uznaniu dodatkowego czasu i pracy, jaką wykonują oraz cennego szkolenia i certyfikacji, którą otrzymują.

Funkcjonariusze K-9 mogą zarabiać od 35,00 $ do 50 000 $ lub więcej w zależności od agencji, dla której pracują, oraz od lat ich pracy.

Czy kariera jako oficer K-9 jest dla ciebie odpowiednia?

Niewiele zleceń jest tak samo zabawnych i satysfakcjonujących jak oficer K-9. Handlerowie są proszeni o asystę przy wszystkich "gorących rozmowach", współpracują z najlepszymi przyjaciółmi i spędzają dużo czasu na szkoleniu i doskonaleniu swoich umiejętności.

Otrzymują także nagrodę za to, że wiedzą, że pomogli znaleźć zaginioną osobę, zatrzymali niebezpiecznego podejrzanego lub złapali kontrabandę z drogi, a nie z rąk przestępców. Jeśli lubisz egzekwowanie prawa i kochasz psy, praca jako K-9 jest doskonałą karierą kryminalistyki dla ciebie .