Dowództwo zasobów ludzkich

Aby pomóc armii amerykańskiej stać się siłami bojowymi XXI wieku, US Command Total Person Command (PERSCOM) i Dowództwo Personalne Armii Stanów Zjednoczonych (AR-PERSCOM) połączyły się, tworząc 1 , 2003.

Dowództwo ds. Zasobów ludzkich jest agencją terenową podlegającą Urzędowi Zastępcy Szefa Personelu ds. Personelu. Dowództwo ds. Zasobów ludzkich jest odpowiedzialne za programy, procesy i usługi armii amerykańskiej.

Zaletą połączonego zarządzania zasobami ludzkimi jest to, że umożliwia każdemu żołnierzowi w armii amerykańskiej zarządzanie całą karierą, począwszy od podstawowego szkolenia aż do przejścia na emeryturę, a później przez jedno biuro. Poprawia to możliwości zarządzania karierą dla wszystkich aktywnych żołnierzy służby i rezerwy, w tym Gwardii Narodowej.

Dowództwo ds. Zasobów ludzkich obejmuje ponad 40 operacji w Stanach Zjednoczonych. Dowództwo ds. Zasobów ludzkich jest odpowiedzialne za program Army Awards, program kariery wojskowej i absolwentów, system kształcenia ustawicznego armii, Wounded Warrior, wojskowy system HR, program Individual Ready Reserve i wiele innych.

W 2005 r. Komenda ds. Zasobów Ludzkich została skierowana przez Komisję ds. Zamknięcia Bazy i Komisji ds. Ustanowienia Obrony (BRAC) w celu utworzenia Centrum Doskonałości Zasobów Ludzkich w Fort Knox, KY do roku 2011. Operacje w Aleksandrii, VA, Indianapolis, IN i St.

Louis, MO przeprowadzi się do nowego Centrum Zasobów Ludzkich, aby zapewnić najwyższą jakość wsparcia kariery wszystkim pracownikom Armii.

Znany również jako: Dowództwo Zasobów Ludzkich US Army, HRC