10 najlepszych zadań do pracy zdalnie

 • 01 Top 10 zadań do pracy zdalnie

  Internet stworzył szeroką gamę pozycji, które można pracować z dowolnego miejsca dzięki niezawodnemu połączeniu z Internetem. Od crowdsourcingu do ghostwriting, tłumaczenia do zarządzania obsługą klienta, możesz być zaskoczony, jak wiele różnych rodzajów zadań jest dostępnych na odległość.

  Oto lista niektórych z najlepszych ofert pracy zdalnej.

 • 02 E-mail marketingowiec

  Sprzedawcy poczty e-mail są odpowiedzialni za projektowanie kampanii reklamowych e-mail, zarządzanie listami subskrybentów i zwiększanie zasięgu swojej firmy lub klienta. Sprzedawcy e-maili mogą pracować dla jednej firmy lub pracować na zasadzie niezależnej dla wielu różnych organizacji.

  Sprzedawcy poczty e-mail często mają doświadczenie w marketingu lub public relations, a oprócz znajomości stron internetowych i projektowania graficznego muszą posiadać solidne umiejętności komunikacyjne.

  Czytaj więcej:

 • 03 Promocyjny film wideo

  Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu filmów i chcesz być niezależny od lokalizacji, zastanów się, czy nie jesteś producentem filmów promocyjnych.

  W dzisiejszych mediach wideo staje się coraz bardziej powszechne, a wiele firm korzysta z wideo na YouTube, Vimeo, a nawet na Facebooku i Instagramie jako forma promocji i reklamy.

  Ponadto wiele kampanii wideo wymaga podróży do różnych miejsc fotografowania, dzięki czemu pozycja jest idealna dla kogoś, kto chce pracować zdalnie z różnych miast, a nawet krajów.

  Czytaj więcej:

 • 04 Freelance Writer

  Od copywritingu do content marketingu po pisanie duchów, istnieje mnóstwo możliwości pisania na zlecenie dla tych, którzy poświęcają swój czas.

  Chociaż może być trudno znaleźć uzasadnione pisanie koncertu, po skorzystaniu z odpowiednich zasobów i rozpoczęciu gromadzenia wysokiej jakości portfolio, może to być dobry sposób na utrzymanie się podczas pracy w domu lub w odległej lokalizacji.

  Czytaj więcej:

 • 05 Internet lub grafik

  Wiele osób zarabia na życie jako projektanci stron internetowych lub graficznych, niezależnie od tego, czy pracują z konkretną firmą, czy na zasadzie niezależności dla różnych klientów.

  Chociaż nauczenie się projektowania witryn lub grafiki może czasami być bardzo trudne, istnieje mnóstwo zasobów online dla tych, którzy chcą poświęcić czas.

  Co więcej, w dzisiejszych czasach prawie każda firma potrzebuje strony internetowej, aby odnieść sukces, więc istnieje wiele możliwości pracy.

  Czytaj więcej:

 • 06 Tłumacz

  Jeśli jesteś dwujęzyczny lub biegły w wielu językach, możesz znaleźć pracę jako tłumacz. Wiele z tych zadań można wykonać zdalnie, a także na zasadach niezależnych.

  Tłumacze, którzy pracują w trybie online, mogą pracować dla firmy tłumaczy lub tłumaczyć wiadomości i artykuły, strony internetowe i książki.

  Czytaj więcej:

 • 07 Zarządzanie obsługą klienta

  Wiele firm, w tym sklepy internetowe i inne organizacje działające online, zatrudnia osoby, które zajmują się obsługą zgłoszeń klientów.

  Jeśli kiedykolwiek kupiłeś online i zobaczyłeś przycisk "Czatuj teraz o pomoc!" lub "Wyślij wiadomość e-mail w celu uzyskania natychmiastowej pomocy", osoba po drugiej stronie odpowiadająca na twoje pytania prawdopodobnie pracuje zdalnie w firmie.

  Osoby z doświadczeniem w sprzedaży detalicznej, obsłudze klienta, marketingu lub komunikacji byłyby odpowiednie do tego rodzaju pracy.

  Czytaj więcej:

 • 08 Manager Crowdsourcing

  Crowdsourcing lub gromadzenie funduszy za pośrednictwem takich witryn jak IndieGoGo i Kickstarter jest niezwykle popularnym sposobem zbierania pieniędzy na różne projekty - od filmów po muzykę, projekty charytatywne po organizację wydarzeń.

  Ponieważ coraz więcej osób, a także znanych firm, zwraca się do tych platform, pojawiły się potrzeby osób ze sprzedażą, marketingiem, mediami społecznościowymi i ogólnymi umiejętnościami "ludzi", aby pomóc zebrać pieniądze.

  Często nazywani crowdsourcingiem "producenci" lub menedżerowie, ci ludzie mogą pracować z dowolnego miejsca z dobrym połączeniem z Internetem.

 • 09 Programista Androida lub iPhone'a

  Osoby z doświadczeniem w dziedzinie informatyki lub inżynierii oprogramowania mogą rozważyć możliwość zostania programistą dla systemu Android lub iPhone'a, pracując nad projektowaniem i rozwiązywaniem problemów z aplikacjami mobilnymi. Dzięki połączeniu z Internetem i odpowiedniemu oprogramowaniu do projektowania, ten rodzaj pracy można wykonać z dowolnego miejsca.

  Czytaj więcej:

 • 10 E-Book Publisher

  Istnieje duży rynek e-booków, ponieważ coraz mniej osób robi zakupy w księgarniach, aby kupować książki drukowane. Rozwijający się rynek e-booków tworzy przestrzeń dla nowych autorów do publikowania swoich prac, a także dla osób zaznajomionych z Internetem, aby nauczyć się handlu publikacją e-booków.

  Udane publikowanie e-książek wymaga silnych umiejętności marketingowych, a także biegłości w mediach społecznościowych, ale jest to pozycja, która może być wykonana całkowicie online z dowolnego miejsca na świecie.

  Czytaj więcej:

 • 11 Twoja aktualna praca

  Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, możliwe jest, aby wiele różnych typów specjalistów pracowało z domu. Ponieważ technologia staje się coraz bardziej wszechobecna, a coraz więcej firm przenosi swoje operacje online, wiele zadań może zostać zakończonych zdalnie. Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że możesz ukończyć obecną pracę lub stanowisko w tej samej dziedzinie, z domu.

  Bądź przygotowany na elastyczność podczas negocjowania pracy w domu. Im większa elastyczność proponujesz pracodawcy, tym większe masz szanse na odpowiedź "tak".

  Przykładowe prace z listów prośby do domu

  Powiązane artykuły: Dlaczego firmy powinny rozważać zdalną pracę jako opcja dla pracowników