Kalkulacje wynagrodzeń, świadczeń, wypłat i kalkulacji kosztów utrzymania

Darmowe narzędzia, które pomogą Ci obliczyć sposób porównywania wynagrodzenia lub oferty pracy

Porównywanie ofert pracy nie dotyczy jabłek. Liczba w pensji jest tylko jednym z wielu czynników wpływających na faktyczną wypłatę. Korzyści, takie jak ubezpieczenie zdrowotne i składki emerytalne, również zwiększają zyski. A potem są koszty utrzymania - mała fortuna w średniej wielkości mieście może nie rozciągać się bardzo daleko w nadmorskiej metropolii.

Aby dowiedzieć się, ile naprawdę warta jest oferta pracy, musisz mieć podstawy do porównań.

Internetowe kalkulatory wynagrodzeń i kalkulatory kosztów życia są łatwym i darmowym sposobem na uzyskanie tych informacji. Nawet jeśli nie szukasz pracy już w tej chwili, warto być na bieżąco z tym, co powinieneś zarabiać, biorąc pod uwagę Twoją lokalizację, pozycję i doświadczenie. W ten sposób masz poczucie, czego się spodziewać, gdy zaczniesz rozmawiać z obecnym lub potencjalnym pracodawcą.

Oczywiście, jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy, narzędzia te są jeszcze bardziej przydatne. Kalkulatory wynagrodzeń mogą pomóc ci ustalić, ile warta jest oferta pracy i jak daleko wypłata zostanie poniesiona w określonej lokalizacji, w oparciu o koszty utrzymania w tym obszarze.

Pamiętaj, że kiedy oceniasz, ile zarabiasz , musisz wziąć pod uwagę wiele czynników. Wynagrodzenie jest ważne, ale korzyści mogą pomóc w skróceniu pensji - w szczególności premie, opieka nad dziećmi, płatny urlop i kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne.

Te kalkulatory wynagrodzeń i ankiety pomogą ci znaleźć informacje na temat wynagrodzenia za bieżącą pracę, a także pozycje, które Cię interesują.

Darmowe kalkulatory wynagrodzeń

Narzędzie Know Your Worth Glassdoor.com
Narzędzie Know Your Worth firmy Glassdoor zapewnia bezpłatną, spersonalizowaną kalkulację wynagrodzeń na podstawie aktualnego rynku pracy.

Szacunki wynagrodzeń są oparte na tytule, firmie, lokalizacji i doświadczeniu użytkowników. Narzędzie dostarcza także wskazówek, jak zwiększyć wynagrodzenie.

PayScale.com's Salary Survey
Weź udział w ankiecie płacowej PayScale i wygeneruj bezpłatny raport płacowy z zakresem wynagrodzeń na podstawie twojego tytułu zawodowego, lokalizacji, wykształcenia, doświadczenia, umiejętności i nie tylko. Oceń ofertę pracy lub porównaj swoje wynagrodzenie z ofertą rówieśników.

PayScale oferuje także szereg bezpłatnych narzędzi, w tym przeglądarkę ścieżek kariery, narzędzie do śledzenia celów kariery i kalkulator kosztów utrzymania. Witryna oferuje również raporty i przewodniki z bezpłatnymi poradami na temat negocjacji płacowych, zwrotu czesnego czesnego za studia i wyrównywania umiejętności na zmieniającym się rynku pracy.

LinkedIn Wynagrodzenie
Nowy kalkulator płac w LinkedIn zapewnia medianę wynagrodzenia za stanowiska w określonych lokalizacjach w USA. Bezpłatnie dla użytkowników LinkedIn, którzy anonimowo przekazują swoje wynagrodzenie, narzędzie pokazuje wynagrodzenie podstawowe i dodatkowe oraz premie i dostosowuje informacje na podstawie umiejętności, wykształcenia, branży, wielkości firmy i jeszcze.

Rzeczywiście Wynagrodzenie Szukaj
Szukaj wynagrodzenia z milionów ofert pracy dzięki temu bezpłatnemu narzędziu, które oferuje kompleksowe zakupy w poszukiwaniu pracy i porównywaniu wynagrodzeń. Sprawdzaj wynagrodzenia według tytułu lub pracodawcy i zobacz, jak Twoje wynagrodzenie się porównuje.

Salary.com
Bezpłatne raporty płac obejmujące praktycznie każde zawody, a także informacje o zarobkach, korzyściach, negocjacjach i kwestiach związanych z zasobami ludzkimi na rynkach w USA i Kanadzie. Dostępne są także porady dotyczące negocjacji wynagrodzeń, rozwiązań dla małych firm i porównania kosztów utrzymania. Za opłatą możesz dostosować swój raport wynagrodzeń, aby przeanalizować swoją wartość na podstawie danych osobowych.

Korzyści Kalkulatory

Oprócz wynagrodzenia, warto poświęcić trochę czasu na zbadanie, w jaki sposób korzyści mogą zwiększyć atrakcyjność niektórych pozycji. Kalkulatory świadczeń są przeznaczone do obliczania całkowitego pakietu wynagrodzeń (podstawowa płaca plus korzyści i premie), aby pomóc Ci lepiej zrozumieć i porównać zarobki.

Kreator korzyści Salary.com
To bezpłatne narzędzie pozwala użytkownikom obliczyć wartość całego pakietu odszkodowań.

Użyj tego kalkulatora, aby utworzyć spersonalizowany raport i porównać swoje wynagrodzenie ze średnią w branży.

Kalkulatory kosztów utrzymania

Wiadomo, że niektóre miasta i niektóre obszary kraju są droższe niż inne. Rozważając ruch, musisz ocenić, w jaki sposób Twoje koszty i dochody będą się różnić w zależności od Twojej nowej lokalizacji. Kalkulatory kosztów życia pomagają określić, ile aktualna (lub potencjalna) pozycja zapłaciłaby w nowym mieście i porównać koszty utrzymania między dwoma różnymi miastami.

Kalkulator Kosztów życia na Bankrate.com
Użyj tego kalkulatora, aby porównać koszty utrzymania w dwóch miastach. Możesz oszacować, ile musisz zarobić w nowej lokalizacji, aby utrzymać obecny standard życia.

Kalkulator kosztów życia PayScale.com
Użyj kalkulatora Koszt życia Kalkulatora PayScale, aby ustalić, ile twoja obecna pensja jest warta w nowym mieście i porównać koszty utrzymania między dwoma różnymi miastami. Wynikowy raport jest podzielony na kategorie, takie jak mieszkania, artykuły spożywcze, narzędzia itp. Dowiedz się, co może kosztować więcej w Twoim nowym domu.

Kalkulatory wypłaty

Darmowe kalkulatory wypłaty
Gdy rozpoczniesz pracę, kwota, którą weźmiesz do domu w swojej wypłacie, zależy od potrąceń z podatków federalnych, stanowych i lokalnych.

Istnieją kalkulatory wypłat, które pomogą ci ustalić, ile będzie twoja wypłata po potrąceniach. Sprawdź te bezpłatne kalkulatory podatkowe i inne narzędzia podatkowe dostępne do analizy wypłaty.