Gdzie szkolą się pracownicy federalnego wydziału egzekwowania prawa?

ICE.gov/DHS

Jeśli w ogóle interesujesz się karierą w egzekwowaniu prawa w rządzie federalnym , musisz wiedzieć, jak i gdzie trenować. Bez względu na to, w jakiej agencji federalnej zdecydujesz się pracować, prawdopodobieństwo jest wysokie, że w pewnym momencie twojego treningu dotrzesz do Federalnego Centrum Egzekwowania Prawa w Glynco w Georgii. Zanim tam dotrzesz, będziesz chciał wiedzieć, jak to jest i czego się spodziewać.

Gdzie jest FLETC?

Federalne centrum szkoleniowe w zakresie egzekwowania prawa - zwane częściej przez FLETC ( flett-see ) przez specjalistów ochrony porządku publicznego - ma kilka kampusów satelitarnych w Stanach Zjednoczonych, ale główny kampus i główna siedziba znajduje się w byłej Glynco Naval Air Station w Gruzji, na północy Brunszwiku oraz pomiędzy Savannah, GA i Jacksonville, FL.

Historia FLETC

Federalne Centrum Szkolenia w Dziedzinie Egzekwowania Prawa zostało utworzone w celu standaryzacji szkoleń w federalnych organach ścigania. Przed utworzeniem w 1970 roku, każda agencja była odpowiedzialna za własne szkolenia, co prowadziło do niespójności i różnych standardów w federalnej społeczności organów ścigania.

Pierwotne plany wymagały zlokalizowania centrum w Waszyngtonie, ale opóźnienia w budowie skłoniły planistów do odkrywania nowych stron. Glynco było domem dla floty amerykańskiej marynarki wojennej (sterowców), która monitorowała wschodnie wybrzeże dla niemieckich łodzi podwodnych i okrętów wojennych podczas II Wojny Światowej.

W 1975 roku został przekształcony w kampus szkoleniowy, w którym się stał, a FLETC jest tam od tego czasu.

Kto trenuje w FLETC?

Federalne centrum szkoleniowe w zakresie egzekwowania prawa zapewnia programy szkoleniowe dla 91 agencji federalnych, w tym:

Podczas gdy kilka wybranych agencji nadal gości własne akademie, większość agencji federalnych wysyła swoich stażystów do Glynco.

Czym jest szkolenie na FLETC?

Programy federalnego centrum szkoleniowego w zakresie egzekwowania prawa są bardzo podobne do innych programów szkoleniowych dla akademii policyjnych . Zasadniczo studenci muszą mieszkać w kampusie na czas trwania programu szkoleniowego. Praktykanci uczestniczą w szerokim programie sprawności fizycznej i podlegają zwolnieniu, jeśli nie spełniają norm fizycznych.

Dni stażystów, podobnie jak większość rekrutów policyjnych, są bardzo pracowite. Studenci podzielą swój czas w salach lekcyjnych, laboratoriach komputerowych i na zakresach jazdy, broni palnej i taktyki obronnej, gdzie poznają tajniki umiejętności i wiedzy potrzebnej do pracy w organach ścigania.

Zazwyczaj stażyści spędzą do 6 miesięcy w Glynco. Będąc tam, nie tylko ciężko trenują, ale także mają możliwość ciężkiej gry. FLTEC w Glynco oferuje zajęcia dla studentów w czasie wolnym.

Organizują także program rekreacji studenckiej obejmujący udział w imprezach sportowych, wycieczkach golfowych, konnych przejażdżkach i koncertach.

Wszystkie drogi prowadzą do FLETC

Bez względu na wybraną ścieżkę kariery, jeśli Twoje plany obejmują pracę w dowolnym miejscu w federalnym systemie egzekwowania prawa, najprawdopodobniej skończysz w FLTEC.

Przygotuj się na długie dni w gruzińskim upale, zdobywając cenną wiedzę i umiejętności, które pozostaną przy tobie przez całą twoją karierę. Będąc na miejscu, skorzystaj z różnych programów, które oferuje FLTEC, i wykorzystaj w pełni swoje wyjątkowe doświadczenie w szkoleniach organów ścigania.