Uniformed Secret Care Officer. Profil zawodowy

Wynagrodzenie, wykształcenie i środowisko pracy w tajnej służbie Mundurowany podział

Powszechnie wiadomo, że Tajna służba Stanów Zjednoczonych jest odpowiedzialna za ochronę prezydentów, wysokiej rangi urzędników państwowych oraz zagranicznych dyplomatów i dygnitarzy. Większość ludzi zdaje sobie również sprawę, że tajni agenci zajmują się także fałszowaniem i oszustwami finansowymi. W rzeczywistości, przed utworzeniem Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, tajna służba znalazła się pod kontrolą Departamentu Skarbu USA.

Być może mniej znanym jest fakt, że oprócz agentów specjalnych, tajna służba Stanów Zjednoczonych zatrudnia w pełnym wymiarze nieświadomych działów zajmujących się egzekwowaniem prawa, mających za zadanie pomagać w wypełnianiu misji agencji i zapewniać widoczną obecność policji przy głównych funkcjach i ważne miejsca.

Co robią ujednoliceni funkcjonariusze tajnych służb?

Członkowie tajnej dywizji tajnej służby USA są odpowiedzialni za zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony w Białym Domu i na złożonych terenach, rezydencji wiceprezydenta w Obserwatorium Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych i budynku Skarbu Państwa.

Oprócz zabezpieczenia kompleksów prezydenckich funkcjonariusze zapewniają ochronę w zagranicznych ambasadach i misjach dyplomatycznych w okolicach Waszyngtonu. Podróżują również z prezydentem i wiceprezydentem oraz asystują agentom specjalnym w postępowaniu z dygnitarzem ochronnym.

Praca oficera tajnych służb mundurowych często obejmuje:

Tajni funkcjonariusze pracują głównie w Waszyngtonie. Pracują w systemie zmianowym, aby zapewnić maksymalną ochronę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Muszą również być gotowi i chętni do podróży w krótkim czasie i czasami pracować w niepożądanych warunkach.

Istnieje kilka specjalnych obszarów, do których mogą wkroczyć oficerowie, w tym snajperzy, reakcja sytuacyjna i SWAT oraz policyjna funkcja K-9 . Umundurowana dywizja zapewnia pokaz siły koniecznej, aby pomóc odwieść próby na życie ludzi, których chronią. Nie tylko służą swoim podopiecznym, ale także turystom i odwiedzającym stolicę kraju.

Jakie wykształcenie i umiejętności są wymagane w przypadku mundurowych funkcjonariuszy tajnej służby?

Wykształcenie wyższe nie jest wymagane, aby pracować jako tajny oficer w tajnej służbie, choć istnieje wiele korzyści z uzyskania wykształcenia kolegium w zakresie zatrudnienia w sprawach karnych . Jeśli nic innego, stopień może być pomocny w przyszłych zmianach kariery lub awansach.

Wnioskodawcy muszą być obywatelami USA. W chwili powołania do pracy muszą mieć ukończone 21 lat i nie więcej niż 40 lat. Muszą mieć ważne prawo jazdy i nie gorsze niż 20/60, poprawione do 20/20, w każdym oku.

Kandydaci muszą również być w stanie zakwalifikować się do tajnej odprawy .

Będzie to wymagało obszernego badania w tle i obejmuje badanie wariograficzne . Kandydaci płci męskiej muszą być w stanie okazać dowód rejestracji lub zwolnienia z usługi selektywnej.

Wszyscy kandydaci muszą zdać egzamin selekcyjny oficera policji (POST) i muszą być sprawni fizycznie, aby wykonywać męczące obowiązki, które często towarzyszą pracom w organach ścigania. Konieczne będzie także przeprowadzenie badania lekarskiego przez lekarza rządowego.

Po powołaniu nowi oficerowie wezmą udział w 12-tygodniowym kursie w federalnym centrum szkoleniowym ds. Egzekwowania prawa w Glynco w stanie Georgia oraz 13-tygodniowym specjalistycznym szkoleniu w pobliżu Waszyngtonu.

Ile wynosi wynagrodzenie dla oficerów tajnej służby specjalnej?

Zawsze będzie potrzeba usług ochronnych, a tajna służba będzie nadal zatrudniać umundurowanych funkcjonariuszy.

Testowanie odbywa się co miesiąc w Waszyngtonie, a okresowo w biurach terenowych w Stanach Zjednoczonych. Nowo mianowani funkcjonariusze tajnych służb zarabiają ponad 52 000 USD rocznie.

Czy praca jako oficer tajnej służby tajnej jest dla ciebie odpowiednia?

Mundurowi oficerowie tajnych służb pełnią istotną rolę w bezpieczeństwie Stanów Zjednoczonych. Praca w charakterze funkcjonariusza służb mundurowych zapewnia wspaniałe świadczenia i dobre wynagrodzenie, zwłaszcza dla osób dopiero rozpoczynających egzekwowanie prawa. Może również zapewnić doświadczenie wymagane do rozpoczęcia kariery jako agent specjalny. Tajna służba ma potencjał do bardzo fascynującej i satysfakcjonującej kariery.