Major League Baseball Investigator Informacje o zadaniu

Dowiedz się więcej o ludziach, którzy pracują nad utrzymaniem gry w czystości i jak możesz, zbyt

Baseball nie jest nazywany "narodową rozrywką" za nic. Major League Baseball w Ameryce ma bogatą historię dostarczania rozrywki i ekscytacji dla rodzin i fanów od ponad wieku. Ma również bogatą historię skandali i intryg. Może to zaskoczyć, ale rzadko się mówi o tym, ale bardzo poszukiwana kariera w sądownictwie kryminalnym to sprawa śledczego Major League Baseball.

Komisarz Bud Selig założył Departament Śledczy w MLB w 2009 roku. Departament ma za zadanie szerokie uprawnienia do podejmowania działań mających na celu ochronę uczciwości sportu w baseballu.

Głównym celem działu było początkowo podejmowanie rosnącego problemu leków zwiększających wydajność, ale śledczy MLB mają za zadanie zajmować się niemal każdą możliwą do wyobrażenia dziedziną sportu, aby upewnić się, że Major League Baseball utrzyma piskliwy, czysty wizerunek po tym, jak skandale steroidowe z 2000 roku.

Funkcje pracy i środowisko pracy badaczy MLB

Badacze MLB zasadniczo działają jako prywatni detektywi, zatrudnieni przez MLB w konkretnym celu nadzorowania ligi. Chociaż nie mają żadnego prawa do podejmowania działań w zakresie egzekwowania prawa, prowadzą wewnętrzne dochodzenia graczy, sztabów i zespołów, aby upewnić się, że przestrzegane są wszystkie zasady oraz aby zachować uczciwość, konkurencję i uczciwość.

Niektóre obszary zainteresowań badaczy MLB obejmują:

Praca badacza Major League Baseball często obejmuje:

Godziny pracy badaczy mogą być długie, a wiąże się to z dużą ilością podróży. Ponieważ baseball stał się sportem międzynarodowym, badacze Major League Baseball pracują na całym świecie w różnych środowiskach. W Republice Dominikańskiej powstało stałe biuro, a śledczy zostali umieszczeni na ziemi w Wenezueli, gdy zniknął łowczyni Washington Nationals Wilson Ramos.

Istnieją również spekulacje, choć niepotwierdzone, że niektórzy wielcy gracze, tacy jak Albert Pujols, są starsi, niż twierdzą. Aby złagodzić spekulacje i usunąć wątpliwości, badacze MLB przeprowadzają dochodzenia w tle graczy, szczególnie tych urodzonych poza Stanami Zjednoczonymi.

Wymagania dotyczące wykształcenia i umiejętności dla badaczy MLB

Pierwszy szef Departamentu Śledczego MLB pracował przez 23 lata w Departamencie Policji Nowego Jorku, a następnie został zastępcą szefa policji, zanim został szefem operacji bezpieczeństwa, a następnie śledztwem.

Badacze MLB to zazwyczaj byli policjanci lub detektywi, którzy mają doświadczenie w pracy w egzekwowaniu prawa i dochodzeniach.

Specjalne szkolenie w zakresie spraw kryminalnych, wewnętrznych i dochodzeń w tle będzie pomocne dla każdego, kto ma nadzieję, że uda mu się wylądować w MLB.

Perspektywy wzrostu zatrudnienia i wynagrodzeń dla śledczych MLB

Badacze MLB pracują pod wiceprezydentem ds. Dochodzeń jako pracownicy Major League Baseball, w przeciwieństwie do niezależnych wykonawców. Śledczy pracują w pełnym wymiarze godzin i mogą zarobić od 60,00 do 90 000 USD rocznie.

Departament Śledczy w MLB jest stosunkowo nowy, ale szybko się rozwija. Nowe biuro stałe powstało w Republice Dominikany i rozsądnie jest spodziewać się kolejnych biur w obu Amerykach.

Czy kariera jako Major League Baseball Investigator jest dla ciebie odpowiednia?

Praca jako badacz w Major League Baseball może być po prostu doskonałym połączeniem pracy i zabawy.

Dla profesjonalistów zajmujących się kryminałem, którzy uwielbiają baseball, nie ma lepszego sposobu na zmianę sportu, który lubisz. Ta praca daje ci szansę, aby gra była tak czysta i jak najbardziej wyrównana.

Kariera jako śledczy MLB to świetna okazja dla emerytowanego policjanta, który chce rozpocząć drugą karierę lub dla obecnego detektywa lub badacza, który chce dokonać zmiany kariery.