Przykładowy program Web Developer Cover Letter and Resume Examples

Gdy aplikujesz o nowe stanowisko, ważne jest, abyś dopasował list motywacyjny i wznowił pracę, której szukasz. Dokładnie przeanalizuj wymagania dotyczące pracy wymienione w ogłoszeniu o pracę i dopasuj swoje umiejętności tak ściśle, jak to możliwe .

Oto przykład listu motywacyjnego na stanowisko programisty strony frontowej. Poniżej znajduje się przykładowe wznowienie dla twórców stron WWW, wraz z poradami dotyczącymi wysyłania e-mailem listu motywacyjnego i CV.

List motywacyjny dla programistów WWW

Twoje imię
Twój adres
Twoje miasto, województwo, kod pocztowy
Twój numer telefonu
Twój email

Nazwa firmy
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy

Szanowny HR Manager,

List ten ma wyrazić moje zainteresowanie pracą opublikowaną na twojej stronie internetowej dla doświadczonego, szczegółowo zorientowanego, twórcy stron internetowych. Jak się przekonasz, mam sześcioletnie praktyczne doświadczenie w wydajnym kodowaniu stron internetowych i aplikacji przy użyciu nowoczesnego HTML, CSS i JavaScript.

Budowanie najnowocześniejszych, łatwych w użyciu, przyjaznych dla użytkownika witryn i aplikacji jest moją pasją i jestem przekonany, że będę doskonałym dodatkiem do Twojej organizacji. Oprócz mojej wiedzy, aktywnie poszukuję nowych technologii i na bieżąco śledzę trendy i postępy w branży. Pozwoliło mi to wyprzedzić zakręt i zapewnić wyjątkową pracę wszystkim moim pracodawcom, w tym tym, dla których pracowałem w ramach projektu.

Załączam kopię mojego CV opisującego moje doświadczenia wraz z linkami do stron internetowych i aplikacji, nad którymi miałem zaszczyt pracować.

Do mnie można dotrzeć w każdej chwili za pośrednictwem mojego telefonu komórkowego 555-555-5555 lub e-mailem na adres name@gmail.com

Dziękuję ci za twój czas i uwagę. Czekam z niecierpliwością na rozmowę z tobą o tej możliwości.

Z poważaniem,

Twój podpis (za papierowy list )

Wpisane imię

Poniżej znajduje się przykład wznowienia pracy twórcy stron WWW.

Front Resource Web Developer Resume

Imię Nazwisko
123 ABC Street
Seattle, stan Waszyngton
Strona główna 555-555-5555 | Cell 555-123-4567
name@gmail.com

DOŚWIADCZENIE

Front-End Web Developer , Scottie , Seattle, WA
20 czerwca XXXX - obecnie

Front-End Web Developer , Malcolm Technology , Seattle, WA

20 grudnia 20XX - 20 kwietnia

EDUKACJA

Associate of Science, ABC Community College, Seattle, WA
20 kwietnia
Major - Informatyka

DODATKOWA EDUKACJA

Domek na drzewie

Wysyłanie wniosku o pracę z pocztą e-mail

Jeśli przesyłasz e-mailem list motywacyjny i wznawiasz, wpisz swoje imię i nazwisko oraz stanowisko w temacie wiadomości e-mail:

Temat: Front Developer strony internetowej stanowisko - Twoje imię i nazwisko

Podaj swoje dane kontaktowe w podpisie e-mail i nie podawaj informacji kontaktowych pracodawcy. Rozpocznij swoją wiadomość e-mail z zwrotem grzecznościowym. Oto przykład sformatowanej listu przewodniego e-maila .

Więcej przykładowych listów motywacyjnych
Próbki listu motywacyjnego i szablony do różnych dziedzin kariery i poziomów zatrudnienia, w tym podstawowe, ukierunkowane i listy z wiadomościami e-mail dla wielu różnych zawodów.

Uwaga: Ta próbka ma charakter wyłącznie orientacyjny. Dostarczone informacje, w tym próbki i przykłady, nie są gwarantowane pod względem dokładności ani legalności. Listy i inną korespondencję należy edytować pod kątem osobistej sytuacji.