Dowiedz się, jak uzyskać pracę jako marszałek USA

Federalni marszałkowie współpracują z Gwardią Narodową w Operacji Vigilant Sample III. Zdjęcie autorstwa Sgt. 1. Klasa Roy Henry, Biuro Spraw Publicznych, Georgia Departament Obrony. Departament Obrony Gerogia / Gruzja Gwardia Narodowa

Służba Marszałków Stanów Zjednoczonych twierdzi, że jest najstarszą agencją egzekwowania prawa w rządzie federalnym, i że są to jedni z najsławniejszych prawników w historii policji - bracia Wyatt i Virgil Earp, by wymienić tylko dwóch. Spopularyzowane w telewizji i filmach, zwłaszcza The Fugitive i US Marshals , nie wspominając o Tombstone i niezliczonych innych klasycznych westernach, tysiące aspirujących policjantów i agentów specjalnych, rok po roku, zastanawiają się, jak zostać marszałkiem USA.

Podobnie jak większość zawodów federalnych, a także organów ścigania i agentów specjalnych, szczególnie poszukiwani są marszałkowie USA. Oczywiście oznacza to również, że są bardzo konkurencyjne. Jeśli twoim celem jest zostać marszałkiem, będziesz musiał ciężko pracować, zarówno mentalnie, jak i fizycznie, aby być konkurencyjnym i osiągnąć pożądaną pracę.

Minimalne wymagania dla marszałków USA

Podobnie jak niemal każda inna praca organów ścigania, US Marshals Service ma określone minimalne wymagania dla kandydatów. Są to absolutne, absolutnie minimalne kwalifikacje, które musisz posiadać, aby rozpatrzyć wniosek. Jeśli tego nie zrobisz, nie zawracaj sobie głowy aplikowaniem, dopóki nie uzyskasz wymaganych warunków.

Pamiętaj też, że tylko dlatego, że spełniasz te wymagania, nie ma gwarancji, że zostaniesz zatrudniony. Wciąż będziesz musiał pokonać kilka przeszkód, zanim staniesz się akademią treningową i przeszedłeś w świetną karierę.

Aby zostać uznanym za stanowisko zastępcy amerykańskiego marszałka, musisz przynajmniej:

Pamiętaj, aby określić, czy spełniasz wymagania dotyczące wykształcenia i doświadczenia:

Ponownie, to tylko początek. Jeśli spełnisz minimalne wymagania, przejdziesz do długotrwałego i rygorystycznego procesu rekrutacji, który będzie obejmował test pisemny, ocenę fizyczną i badanie lekarskie. Przygotuj się, aby zademonstrować swoją mentalną i fizyczną przenikliwość na każdym etapie procesu, aby zmaksymalizować swoje szanse na sukces.

Podczas wypełniania wniosku upewnij się, że wszystkie wymagane sekcje są kompletne i dokładne. Byłoby strasznie dowiedzieć się, że przegapiłeś wielką szansę na karierę z powodu nieostrożnego błędu w aplikowaniu o pracę.

Egzamin konkurencyjny US Marshals

US Marshals Service wymaga, aby kandydaci zdali egzamin konkursowy, podzielony na dwie części. Test jest zarządzany przez Biuro Zarządzania Personelem rządu federalnego.

Pierwsza część testu mierzy ocenę sytuacji kandydatów. Ta część egzaminu mierzy Twoją zdolność do rozsądnego osądu i podejmowania trafnych decyzji w oparciu o szereg pytań wielokrotnego wyboru.

Druga część testu ocenia twoją umiejętność pisania . W tej części możesz oczekiwać odczytywania zdań i identyfikacji błędów lub wyboru zdania, które jest poprawne gramatycznie. Ponownie, będą to pytania wielokrotnego wyboru, ale aby odnieść sukces, musisz mieć mocne umiejętności czytania i pisania.

Zorganizowany wywiad

Część procesu oceny potencjalnych amerykańskich marszałków zawiera ustrukturyzowany wywiad.

Jeśli pomyślnie przejdziesz egzamin pisemny, przejdziesz do następnego kroku. Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w biurach regionalnych w całym kraju przed panelami dwuosobowymi. Wywiad ma na celu pokazanie umiejętności i cech, takich jak praca zespołowa, samodzielne zarządzanie, umiejętności interpersonalne, uczciwość i uczciwość, komunikacja ustna i rozwiązywanie problemów.

Pytania do rozmowy kwalifikacyjnej będą najprawdopodobniej oparte na doświadczeniu i poprosi Cię o rozmowę na temat czasu, w którym wykorzystałeś wymienione cechy lub rozwiązałeś trudny problem. Podaj szczegółowe informacje w swojej odpowiedzi i upewnij się, że zidentyfikowałeś problem, dlaczego to był problem, co zrobiłeś, jaki byłby wynik i czego nauczyłeś się z tego doświadczenia.

Wymogi sprawności fizycznej dla marszałków USA

Kolejnym krokiem w procesie zatrudniania amerykańskich marszałków będzie ocena fizyczna. Będziesz chciał być w najwyższej formie fizycznej, aby przekazać tę część procesu.

Wymagania fizyczne dla amerykańskich marszałków obejmują bieg na 1,5 mili, jednominutowe push-upy i przysiady, sit-and-reach i test procentowy tkanki tłuszczowej.

Wymagania sprawności fizycznej różnią się w zależności od wieku i płci. Minimalne wymagania fizyczne, aby zostać marszałkiem USA to:

Zacznij teraz pracować, aby uzyskać jak najlepszy stan fizyczny. Wymienione wymagania są minimalnymi fizycznymi standardami; będziesz konsekwentnie przekraczać te wymagania, aby pozostać konkurencyjnym, więc jeśli jeszcze nie pracujesz, nigdy nie jest za wcześnie na rozpoczęcie. Skontaktuj się z lekarzem, aby upewnić się, że jesteś wystarczająco zdrowy, aby zacząć ćwiczyć, i rozpocznij program ćwiczeń, aby znaleźć się w odpowiednim miejscu.

Śledztwo w tle

Po pomyślnym przejściu przez różne oceny nadal będziesz musiał przejść bardzo szczegółową kontrolę . Oczywiście, Urząd Marszałkowski chce zatrudniać najbardziej etycznych kandydatów, a kandydaci do pracy muszą być ponad wszelkimi zarzutami. Oczekuj rygorystycznej kontroli przeszłości. Twoi poprzedni pracodawcy zostaną powiadomieni, podobnie jak wszyscy byli małżonkowie. Stawisz czoła historii kryminalnej i sprawdzeniu wiarygodności kredytowej.

Testowanie medyczne

Oprócz sprawdzenia w tle następnym krokiem będzie dokładna ocena lekarska, która obejmie badanie wzroku i słuchu. Wizja kandydatów musi być skorygowana do 20/20 w każdym oku i nie może być gorsza niż 20/200 nieskorygowana w żadnym oku. Utrata słuchu nie może być większa niż 30 decybeli. Będziesz także musiał odróżniać kolory i wykazywać dokładną percepcję głębi. Ze względu na rygory w pracy, niektóre dysfunkcje medyczne mogą obejmować nadciśnienie, cukrzycę i choroby serca.

Amerykańska Akademia Marszałków

Jeśli jesteś na szczycie swojej gry i masz czyste zaplecze, możesz znaleźć się wśród tych, którzy mają szczęście, aby zostać wynajęci i zaproszeni do wzięcia udziału w podstawowym programie szkoleniowym US Marshals w Federalnym Centrum Egzekwowania Prawa w Glynco, w stanie Georgia .

Ten 17,5-tygodniowy program treningowy jest zarówno wymagający pod względem psychicznym, jak i fizycznym, i można oczekiwać, że zostanie poddany testom na każdym kroku. Siedem egzaminów odbywa się na całej długości akademii, a na czas trwania treningu wymagane jest utrzymanie poziomu sprawności. Tematyka szkoleń obejmuje zakres od pierwszej pomocy i taktyki defensywnej po prawo i bezpieczeństwo funkcjonariuszy, wszystkie przedmioty niezbędne do udanej kariery organów ścigania.

Zostanie Zastępcą Marszałka USA

Nie każdy może zrobić to jako marszałek amerykański. Potrzeba bardzo oddanej i zmotywowanej osoby, aby przejść przez proces rekrutacji i przejść rygorystyczną akademię szkoleniową. Wynagrodzenie i świadczenia są jednak warte ciężkiej pracy, podobnie jak korzyści z wiedzy, że będziesz pracował w trudnej i ważnej karierze. Jeśli myślisz, że masz to, czego potrzeba, może się okazać, że praca jako marszałek amerykański jest dla ciebie idealną karierą kryminologiczną.