Kariery w walce z terroryzmem

Przeglądaj oferty pracy na frontowych liniach walki z terroryzmem

Istnieje niewiele zagrożeń, które jednoczą lokalną, stanową i federalną społeczność organów ścigania bardziej niż terroryzm. Od czasu ataków w Stanach Zjednoczonych 11 września 2001 r. Walka z tymi, którzy celowo ranią lub zabijają niewinnych cywilów, była na czele. Znaczenie tej walki było wielokrotnie podkreślane przez ataki terrorystyczne w Europie i na Bliskim Wschodzie, a ty możesz być częścią zespołu, który służy ochronie niewinnych przed tymi zagrożeniami, eksplorując jedno z tych ekscytujących miejsc pracy w walce z terroryzmem. .

 • 01 Praca agencji bezpieczeństwa narodowego

  Wewnątrz Centrum Bezpieczeństwa Operacyjnego NSA. National Security Agency

  Agencja Bezpieczeństwa Narodowego jest najważniejszą jednostką wywiadu sygnałowego dla całej amerykańskiej społeczności wywiadowczej. Jeśli zdecydujesz się pracować dla NSA, możesz przechwytywać sygnały telefoniczne, przeglądać komunikację internetową, dekodować zaszyfrowane wiadomości lub przeglądać dziesiątki obrazów satelitarnych w poszukiwaniu dowodów i danych wywiadowczych.

 • 02 Agent CIA

  Prawdopodobnie najsławniejsza sekcja strachów na świecie, Centralna Agencja Wywiadowcza USA różni się od NSA tym, że głównym celem agentów CIA jest ludzka inteligencja, w przeciwieństwie do inteligencji sygnałów. Oznacza to budowanie relacji z ludźmi, aby zmusić ich do przekazania tajemnic i infiltracji organizacji w celu zebrania kluczowych informacji, które mogłyby zapobiec przyszłym atakom.
 • 03 Police Cryptologist

  Dziedzina kryptologii polega na kodowaniu i szyfrowaniu. Jeśli jesteś mistrzem matematyki lub informatyki, nie powinieneś mieć problemów w tej fascynującej karierze. Jako kryptolog koncentrujesz się na szyfrowaniu przyjaznej komunikacji i odszyfrowywaniu kodów wroga w celu znalezienia wskazówek, które mogą prowadzić do działania przeciwko niebezpiecznym organizacjom.
 • 04 Forensic Accountant

  Forensic Auditors pomaga wykrywać pranie pieniędzy. TaxRebate.org.uk / Images Money / Creative Commons

  Popełnianie aktów terroru wymaga pieniędzy, a organizacje terrorystyczne zyskały dość biegłość w ukrywaniu swoich funduszy. Jako księgowy sądowy będziesz mógł śledzić fundusze i pomagać organom ścigania zamrozić aktywa, by zatrzymać terroryzm w jego ślady, zanim jeszcze zaczną.

 • 05 Policja kolejowa i agent specjalny

  Patch policji CSX Railroad. Dave Conner przez flickr Creative Commons

  Towary i towary nadal są transportowane pociągiem w Stanach Zjednoczonych, pozostawiając gospodarkę USA podatną na atak przeciwko systemowi kolejowemu. Jako prywatny oficer policji kolejowej lub agent specjalny, Twoim zadaniem będzie utrzymanie bezpieczeństwa wzdłuż infrastruktury kolejowej oraz zabezpieczenie ładunku i pasażerów podczas podróży przez cały kraj wzdłuż linii kolejowych.

 • 06 Agent FBI

  Federal Bureau of Investigations jest prawdopodobnie najbardziej znaną organizacją śledczą w Stanach Zjednoczonych. Agenci FBI odgrywają ważną rolę w amerykańskich działaniach antyterrorystycznych. Obejmują przywództwo w dochodzeniach dotyczących podejrzeń o terroryzm na terenie USA i na prośbę udzielają pomocy innym narodom. Infiltrują również organizacje, aby zapobiegać atakom i chwytać potencjalnych terrorystów, zanim wyrządzą jakąkolwiek szkodę.

 • 07 Agent DEA

  Amerykańscy agenci ds. Zwalczania narkotyków przygotowują się do spełnienia nakazu. Prawa autorskie do obrazu Ryan Lackey 2012. Ryan Lackey

  Duża część terroryzmu jest finansowana ze sprzedaży i handlu narkotykami. Jako agent DEA będziesz na pierwszej linii wojny z narkotykami. Prawdopodobnie znajdziesz się pod osłoną, aby zinfiltrować kartele narkotykowe, zidentyfikować głównych dostawców i pomóc w utrzymaniu narkotyków poza Stanami Zjednoczonymi, a pieniądze z narkotyków z rąk terrorystów.

 • 08 Praca w ochronie granic i bezpieczeństwie

  Funkcjonariusze Straży Granicznej badają miejsce lądowania na Rio Grande. US Customs and Border Protection

  Niezależnie od tego, czy są to służby patroli granicznych USA, służby celne i straży granicznej czy agencje imigracyjne i celne, ochrona granic i kariera w zakresie bezpieczeństwa odgrywają kluczową rolę w zapobieganiu terroryzmowi ze Stanów Zjednoczonych.

 • 09 Crime Analyst

  Cała praca analityka kryminalnego polega na tym, aby zagłębić się w informacje i informacje wywiadowcze, aby zidentyfikować trendy, które mogą pomóc w rozbiciu przestępczości i terroryzmu. Jako analityk kryminalny, będziesz miał miejsce w pierwszym rzędzie, gdy będziesz współpracował z organami ścigania, aby zapewnić im informacje potrzebne do zwalczania terroryzmu w kraju i za granicą.
 • 10 Departament Obrony Prawa egzekwowania i dochodzenia

  Kalifornijska Gwardia Narodowa Prowadzi ćwiczenia szkoleniowe dla policji wojskowej. California National Guard

  Wiele sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych oferuje mnóstwo możliwości ochrony zasobów wojskowych i walki z terroryzmem na całym świecie. Niezależnie od tego, czy korzystasz z usług dochodzeniowych, takich jak NCIS czy policjant Departamentu Obrony, będziesz częścią zespołu, który chroni nasze siły na całym świecie.

 • Możesz pomóc ocalić życie dzięki pracy w sądzie karnym

  Nie musisz pracować w walce z terroryzmem, aby coś zmienić. Tak wiele karier w dziedzinie sprawiedliwości kryminalnej i kryminologii polega na ochronie ludzi i ratowaniu życia. Czy na poziomie lokalnym, stanowym czy federalnym, jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby pomagać innym na co dzień, to powinieneś rozważyć pracę w zakresie bezpieczeństwa publicznego.