Navy Job: Elektryk's Mate

Ci marynarze naprawiają i nadzorują sprzęt elektryczny na statkach

W marynarce wojennej , Elektryk's Mates (EM) są odpowiedzialne za obsługę sprzętu elektrycznego statku. Obejmuje to systemy wytwarzania energii elektrycznej, systemy oświetleniowe, urządzenia elektryczne i urządzenia elektryczne.

Ci marynarze mogą wykonywać swoją pracę na statkach lub łodziach podwodnych lub na urządzeniach instalacyjnych na lądzie. Wszędzie tam, gdzie są części elektryczne dla statków, ci marynarze będą potrzebni.

Jeśli jesteś kimś, kto ma skłonność do naprawiania rzeczy i masz doświadczenie z elektroniką, byłbyś odpowiedni do tej oceny (co Marynarka nazywa swoją pracą).

Obowiązki oficerów marynarki wojennej

Ci marynarze odpowiadają za instalację, obsługę, regulację, rutynową konserwację, kontrolę, testowanie i naprawę urządzeń elektrycznych. EM wykonuje również konserwację i naprawy powiązanego sprzętu elektronicznego. Może to obejmować wszystko, od instalacji obwodów zasilania i oświetlenia po naprawę obwodów dystrybucji po działające okablowanie świateł i innych urządzeń.

Praca obejmuje także utrzymanie sprawności działania paneli rozdzielczych, przełączników, tablic rozdzielczych, sterowników, regulatorów napięcia, przekładników prądowych i przekładników napięciowych oraz silników elektrycznych.

Jest też sporo pracy naprawczej związanej z tą pracą; wszystko od naprawy sprzętu elektrycznego i urządzeń elektrycznych po konserwację i naprawę systemów windy pokładowej, mechanizmów napędowych i pomocniczych systemów sterowania.

Zainstalujesz i utrzymasz akumulatory, sprawdzisz i przetestujesz sprzęt elektryczny, połączysz maszyny elektryczne i sprzęt elektryczny.

Naprawisz i utrzymasz pomocnicze konsole sterujące oraz zinterpretujesz elektryczne szkice, diagramy i plany.

Środowisko pracy marynarki wojennej EM

Większość prac w kategorii EM odbywa się w pomieszczeniach zamkniętych, w różnych warunkach na morzu i na lądzie. Prace można wykonywać w środowisku przypominającym sklep. EM wykonuje głównie pracę fizyczną o charakterze technicznym i zazwyczaj ściśle współpracuje z innymi ocenami.

USN EM są stacjonowane głównie na pokładach USN rozmieszczających statki, EM (Full Time Support) (FTS) są stacjonowane na statkach Naval Reserve Force (NRF), które rozmieszczają lub wykonują lokalne operacje.

W ramach tej pracy mogą występować głośne odgłosy i niesprzyjające warunki pogodowe.

Trening jako marynarka wojenna EM

Po szkole technicznej - znanej również jako obóz treningowy - w Great Lakes w stanie Illinois, spędzicie kolejne 12 tygodni w Great Lakes w szkole technicznej.

Zanim jednak przejdziesz do obozu startowego, musisz wziąć udział w testach Arped Services Vocational Aptitude Battery (ASVAB). Aby zakwalifikować się do tej pracy, potrzebujesz połączonego wyniku 210 na sekcjach ASVAB werbalnej (VE), arytmetycznej (AR), mechanicznej wiedzy (MK) i matematycznej (MC).

Do tej pracy nie jest wymagany certyfikat bezpieczeństwa Departamentu Obrony, ale będziesz potrzebował normalnego postrzegania kolorów.

Możliwości awansu i progres kariery w marynarce wojennej są bezpośrednio związane z poziomem obsady na danym stanowisku w momencie, gdy się do niego zgłosisz.

Sea / Shore Rotation dla granatnika EM

Jest to społeczność wymagająca dużych nakładów finansowych. Warunki manningu na morzu mogą wymagać zwrócenia się o przedłużenie trasy wycieczki na morze lub ograniczenia trasy na trasie, aby zapewnić wypełnienie wszystkich opłat za usługi morskie.