Marynarka wojenna zgłosiła statystykę okrętów podwodnych

Społeczność podwodna

Istnieją dwa typy żeglarzy w społeczności podwodnej - jądrowej i niejądrowej. Obaj są świetnie wyszkolonymi i profesjonalnymi żeglarzami, którzy wykonują niektóre z najtrudniejszych prac i wytrzymują trudne wyzwania związane z zamieszkaniem na ukryciu na całym świecie.

W społeczności nuklearnej, zarejestrowane rankingi, które mogą służyć na okrętach podwodnych lub okrętach nawodnych (Carriers) to Machinist Mates (MM), Electricians Mate (EM), Electronic Technicians (ET).

Wszyscy są zobowiązani do ukończenia 26-tygodniowej Szkoły Energetyki Jądrowej w pobliżu Charleston w Południowej Karolinie, a także 26 tygodni szkolenia prototypowego w Charleston lub Ballston Spa, NY - w pobliżu Albany.

Poniżej znajdują się statystyki marynarki wojennej, które wpadają do wspólnoty podwodnej.

CS (SS) - Culinary Specialist (Submarine): Specjaliści od kulinariów na łodziach podwodnych należą do najlepszych w marynarce wojennej. Prowadzą i zarządzają lokalami gastronomicznymi i pomieszczeniami mieszkalnymi stworzonymi w celu utrzymania i przystosowania personelu marynarki wojennej. Społeczność podwodna wie, że jej rozmieszczenie stanowi wyzwanie dla żeglarzy. Gotowanie na najwyższym poziomie co sześć godzin to sposób na pozbycie się żądnych przekąsek i bardzo mało światła słonecznego.

Marynarki wojennej w dziedzinie elektroniki / Computer Field (SECF) oferuje cztery oceny, które otrzymają obszerne szkolenie w zakresie energii elektrycznej, elektroniki, komputerów, systemów cyfrowych, światłowodów i naprawy elektroniki.

Pierwsze cztery oceny / obszary specjalizacji są mocno zaangażowane w systemy komputerowe i elektroniczne.

FT - technik kontroli ognia: Specjalność systemów walki (FT) jest odpowiedzialna za utrzymanie i eksploatację zaawansowanego sprzętu elektronicznego (w odniesieniu do systemów rakiet kierowanych, broni podwodnej) stosowanych w okrętowych systemach uzbrojenia.

ET COM - technik elektroniki (komunikacja): specjalność komunikacyjna (ETR) jest odpowiedzialna za wszystkie operacyjne i administracyjne aspekty wyposażenia, systemów i programów podwodnej komunikacji radiowej.

ET NAV - technik elektronik (nawigacja): specjalność nawigacyjna (ETV) jest odpowiedzialna za wszystkie operacyjne i administracyjne aspekty wyposażenia i systemów nawigacyjnych i radarowych podmorskiego systemu.

STS - Technik sonaru (okręt podwodny): Specjalność technologii akustycznej (STS) odpowiada za wszystkie operacyjne i administracyjne aspekty komputera podwodnego i mechanizmy kontrolne instrumentów SONAR wykorzystywanych do nadzoru podwodnego i gromadzenia danych naukowych.

ITS - technik systemów informatycznych (podwodne): Zadania wykonywane przez dział IT obejmują projektowanie, instalowanie, obsługę i konserwację najnowocześniejszych technologii systemów informatycznych, w tym sieci lokalnych i rozległych, komputerów mainframe, systemów mini i mikrokomputerów oraz związanych z nimi urządzeń peryferyjnych.

LS (SS) - Specjalista ds. Logistyki: Wcześniejszy rating Store Keeper, teraz specjaliści ds. Logistyki (podwładni), przechodzą intensywne szkolenia w zakresie zarządzania częściami do naprawy i materiałów eksploatacyjnych dla okrętów podwodnych, wsparciem łodzi podwodnych i bazami brzegowymi oraz utrzymaniem budżetów operacyjnych w milionach dolarów.

Odpowiedzialny za wszystkie aspekty związane z utrzymaniem części napraw i zapasów materiałów eksploatacyjnych oraz przechowywanie książeczki czekowej łodzi podwodnej, są księgowymi łodzi, którzy płacą rachunki i utrzymują statek w ruchu.

MM AUX - Machinist Mate (Sprzęt pomocniczy): Specjaliści systemów pomocniczych (MMA) obsługują i utrzymują podmorskie niejądrowe systemy mechaniczne w hydraulice, powietrzu, chłodnictwie, kontroli atmosfery, hydraulice i silnikach Diesla.

MM WEP - Machinist Mate (Broń): specjaliści systemów broni (MMW) działają i utrzymują podwodne systemy wystrzeliwania broni (w tym systemy powietrzne i hydrauliczne). Są odpowiedzialni za bezpieczny załadunek, rozładunek, wysyłkę i przechowywanie tych broni oraz prowadzenie ograniczonej konserwacji torped i pocisków.

MT - Technik rakietowy - technicy rakietowi (podwodne): technicy rakiet otrzymują intensywne szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji zaawansowanych urządzeń elektronicznych i komputerów oraz systemów wsparcia elektromechanicznego stosowanych w łodzi podwodnych strategicznych systemach uzbrojenia.

Odpowiedzialni za montaż, konserwację i naprawę pocisków balistycznych zdolnych do przenoszenia broni jądrowej na okrętach podwodnych i związaną z nimi zaawansowaną elektronikę oraz elektromechaniczne systemy nawigacji i kierowania, MT są istotnym elementem w utrzymaniu strategicznego odstraszania, tak istotnego dla bezpieczeństwa Stany Zjednoczone.

YN (SS) - Yeoman (okręt podwodny): Yeoman otrzymuje intensywne szkolenie w zakresie wsparcia administracyjnego dla oficerów i rekrutacji personelu. Odpowiedzialny za informacje związane z zawodami marynarki wojennej, edukacją ogólną, wymaganiami dotyczącymi promocji oraz prawami i korzyściami, yeomen także zamawia i rozpowszechnia zasoby biurowe. Okręt podwodny YN koncentruje się na administracji wykonawczej. Jako YN (SS) również odgrywasz istotną rolę w obsłudze personelu.

Kobiety w Submarine Force: oficerki płci żeńskiej służą na okrętach podwodnych klasy OHIO od 2011 roku. Submarine Force oferuje teraz te same możliwości rekrutacji kobiet. 2 sierpnia 2016 r. Pierwsza zgłoszona kobieta zasłużyła się na jej "podwodne" delfiny.