Navy Job: Construction Mechanic

Ci marynarze

US Navy / Mass Communication Specialist 2-ga Dominique Pineiro

Marynarka wojenna używa wielu ciężkich urządzeń, zarówno na pokładzie statków, jak i na lądzie. Zadaniem Navy Construction Mechanics jest utrzymanie tego sprzętu w doskonałym stanie.

Mechanika budowlana (CM) naprawia i utrzymuje ciężki sprzęt budowlany i motoryzacyjny marynarki wojennej, w tym autobusy, wywrotki, spychacze, walce, dźwigi, koparki, kafary i pojazdy taktyczne. CM-y przygotowują również szczegółowe zapisy konserwacji i dane kontroli kosztów oraz nabywają części.

Obowiązki marynarki budowlanej marynarki wojennej

Podobnie jak ich cywilni odpowiednicy, mechanicy ci konserwują i naprawiają opony, akumulatory, hamulce i zawory, prowadzą funkcje zarządzania sklepem, takie jak planowanie konserwacji i kontrola zapasów części zamiennych, a także szacują potrzeby pracowników, materiałów i sprzętu. .

Pracownicy CM są również odpowiedzialni za diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z awariami sprzętu, naprawę i konserwację silników wysokoprężnych i benzynowych oraz regulację i naprawę układów zapłonowych, paliwowych, elektrycznych, hydraulicznych i kierowniczych. Zajmują się także konserwacją i naprawą podwozi, ram i nadwozi, pracując przy użyciu urządzeń podnoszących i podnośnikowych, elektronarzędzi, przyrządów pomiarowych, mierników i mierników oraz urządzeń smarujących.

Środowisko pracy dla mechaniki budownictwa marynarki wojennej

Wielu mechaników budowlanych pracuje w garażu samochodowym, a niektórzy pracują w terenie, aby utrzymać sprzęt. Osoby w tej ocenie zwykle ściśle współpracują z innymi pod ścisłym nadzorem i wykonują zadania zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Ich wiele różnych obowiązków może być wykonywanych w klimatach od tropikalnych po arktyczne.

Szkolenie dla mechaniki budownictwa w marynarce wojennej

Wszyscy nowi rekruci z marynarki uczestniczą w szkoleniu podstawowym lub w obozie dla rekrutów w Recruit Training Command Great Lakes, na północ od Chicago. Następnie mechanicy budowlani uczęszczają do 89 dni szkoły technicznej, którą marynarka nazywa "szkołą" w Port Hueneme w Kalifornii.

Po ukończeniu szkoły "A", mechanika budowlana Marynarki może spodziewać się przypisania do jednego z nielicznych miejsc. Należą do nich Batalion Naval Mobile Construction (NMCB) w Port Hueneme lub w Gulfport, Mississippi, Batalion Budowy Amfibii (ACB) w San Diego w Kalifornii lub Little Creek w Wirginii

Te NMCB działają na zasadzie rotacji, średnio siedem miesięcy w porcie macierzystym i siedem miesięcy w lokalizacjach takich jak Hiszpania, Portoryko lub Guam. Seabayi otrzymują dodatkowe specjalistyczne szkolenia w zakresie umiejętności bojowych i budowlanych podczas służby w porcie macierzystym.

Kwalifikacje jako mechanik budowy marynarki wojennej

Potrzebny będzie łączny wynik 158 punktów arytmetycznych (AR), mechanicznego zrozumienia (MC) oraz sekcji informacji automatycznych i informacji o sklepie (AS) w testach baterii zawodowej Aptitude (ASVAB). W przypadku tego ratingu nie jest wymagane upoważnienie Departamentu Obrony bezpieczeństwa, ale wiąże się to z pięcioletnim obowiązkiem werbunku.

Podobnie jak w przypadku wszystkich prac wojskowych, możliwości awansu i progres kariery w marynarce wojennej są bezpośrednio powiązane z poziomem obsady stanowisk (tak, personel w niezamortyzowanych rankingach ma większe możliwości awansu niż te w rankingu nadrzędnym).

Sea / Shore Rotation for Navy Construction Mechanics

Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu, trwa 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.